Jump to content

Tuning Salon Brno 2009 26.9 2009

309GT
 Share

Recommended Posts

Zdravíčko,vím že je tu už jedno vlákno ohledně srazů,ale dle mě začíná být trochu nepřehledné....tak k věci

Chci se jen zeptat popřípadě rozjet pokec o této akci,ti co se zajímají o Tuning Cup a srazy už ví o čem je řeč,pro ostatní viz odkaz ( http://www.tuningsalon.cz/ ).

Tak,kdo pojede?

Kdo bude parkovat v areálu? (samo mimo Sobola,Martyho,Creamse,Anyany....kteří jsou soutěžící TC 09-u nich je to jasný:D)

Jde mi o to,že by jsme mohli auta postavit nějak k sobě a hlavně se sejít,poznat se,pokecat i mimo forum....;)

:papa

Základní vstupné je 200kč/osoba

Parkování uvnitř areálu 50kč/auto

Zlevněné vstupné

Studenti 150kč (po předložení student. průkazu ZŠ,SŠ,VŠ)

Senioři 150kč (po předložení OP)

Rodinné vstupné

300kč za jednoho nebo oba rodiče + max. 2 děti do 12-ti let

Zdarma

děti do 6 let

držitelé průkazu ZTP

držitelé průkazu ZTP/P + 1 osoba doprovod

Areál je otevřený 26.9 2009 od 9.00 h do 19.00 h

Vstup pro pěší - brána číslo 7

Vjezd na akci - brána číslo 9

[upravil dne 8/9/09 309GT]

no nevím zda budu uvnitř dle bodů, jelikož jsem se vrhnul na pár předělávek auta a nebyl čas jet na další kola.. takže pokud budu venku tak se nejspíš pojedu jen podívat bez auta (s felicii) ať můžu nechat řídit mladou.. nečetl jsem nějak extra ty pravidla (jsou moc dlouhé :D ) tak nevím jestli budu uvnitř nebo venku nebo jestli vůbec.. každopádně budu čekat na pozvánku..

takže právě jsem se koukal na výsledky a jsem druhý od konce.. :mrk:D a tak vrásky si z toho nedělám, nebyl čas jezdit tolik,takže varianty jsou tedy dvě- buď přijedu jako normální smrtelník felicii a nebo využiju volnou sobotu a dovolenou kterou jsem si už na to vzal k dodělání přestavby audia a new dvd.. :super aby to mohlo být příští sezónu lepší