Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Cus, mám 306 r.v.95 a trfil jsem srnku. Světlo zůstalo celé, ale celá lampa se hýbe - prasklo uchycení celého světla. Nevíte někdo, co s tím. Jak se to dá nejlépe uchytit. Jdu na STK a neni to uplne kosher. ;)

Odesláno
Původně zaslal: Qcko

To zvarenie plastov ho vyjde mozno drahsie ako svetlo z vrakacu:aut ...

To je možný. Musí se zeptat. Ono zase shánět po vrakáči světlo na starou 306 aby aspon trochu svítilo nebo taky nepotkalo srnku, strom .... :aut

Odesláno

Záleží jak jsou uražené. Pokud zbývá kousek držáku u světla, tak to nejdříve slepit vteřinkou na plast. Potom udělat z nějakého tužšího papíru šablonu (použil jsem děrný štítek) s otvorem pro šroub a až kam to půjde ke světlometu. Potom podle ní udělat plechovou příložku,tu vytvarovat podle držáku a svrtat s plastem světla malými otvory, do nich našroubovat když to půjde šroubky (třeba M2) s matičkou a kde to nejde tak závrtné do plastu (také kolem 2mm). Tím se lepený spoj vyztuží a drží to. Plech jsem použil tlouštky asi 1mm nerez. Mám to takhle udělané jeden a půl roku a drží to.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...