Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Proč jste si vybrali 407?


brade

Recommended Posts

Netřeba se čertiti pánové :)

Nám, kteří máme 407, se zdá jako nejvíc sexy kombajn :-) názor člověka od člověka, mně se ale z profilu pekelně líbí a ten zadek... hmmm, objektivně můžu říct, že se mi fakt líbí nejvíc ze všech kombíků ;-)

PS: Taky se mi líbí víc třeba Jaguar XF SVT8, ale pssst, ať mě tu neukamenují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ze dneška mám jeden zážite. Při venčení psa jsem šel po chodníku podél stojících aut- předposlední mondeo, nová fábia, Sharan 2004, octávka, bravo, P407 aj., a předemnou šel takový starý dědula (odhadoval bych tak 67 let). U kterého jako jediného auta se zastavil a prohlížel si ho? Ano správně jste odpověděli P407.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja kdyz jsem si to tady procital ,tak jsem se rechtal az za bricho popadal,takova laska se jen tak nepotka ,ale je to krasne ze mate tak radi sve auta :super

mel jsem 305,205,309,406,505TD/505GTI,605 3.0i,607 3.0i/607hdi a ze jsem nemel 407 je asi chyba ,musim to napravit :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

no tak mne kamos asi pred rokom chvalil 407 ze jake nadherne atd atd... a mne sa vobec nepacilo...

ale minuli rok zaciatkom decembra som sedel vo Favorite na parkovisku (strasna zima bola (este dobre ze mam felicia kurenie)) a presla pri mne cierna 407 taka bola spinava od soli aj od blata ale pritom bola taka nadherna ze som sa ihned rozhodol ze ked budem pod mostom bivat ajtak raz budem mat take auto...:D

a od tej doby uz preslo pol roka a este stale som sa knemu nedostal...:(

ale ked nie 100razi sa mi snivalo snim tak ani raz... cisto laska :aut

uz znami zomna utahuju ze som blazon ze az tak som sa zamiloval ale co uz...:roker

a pritom som este ani nesedel v tom... raz ked sa mi splni moj sen asi si prepisem trvale bydlisko do auta...:D

joj a co sa mi paci:

ten mohutny predok

nadherna zadna cast

no skratka cela karoseria:D

a vnutrajsok ani nespominam...

negativne:

SW zadna cast (to len moj nazor)

na prednich dverach to male okienko nad spetakom

predna mriezka

[upravil dne 28/5/11 02:34 tybyt]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou,opravdu náhodou,jsem si na doporučení známého,co vozí auta z německa na ,,kšeft,, před 6-ti lety koupil čerstvě dovezené ojeté, jako předchozí moje auto 406-ku break,JBL dvoulitr benzín.

Řeknu vám,že jsem se do něj okamžitě zamiloval,ten komfort,jízdní dynamika a hlavně to místo uvnitř,i na zavazadla.A v tu chvíli mi bylo jasné,že asi u této značky zůstanu a zároveň přede mnou byla další výzva v podobě 407-ky,kterou jsem si tedy před několika měsíci koupil.

Auto to je zase ,,o krok,, dále,designově velmi povedené (jako 406-ka), ale o něco málo méně místa ( u SW,nevím,jak je na tom sedan).

Takže proč jsem si ho koupil?

- sexy design ( SW )

- už asi vypěstovaná láska k této značce

- jízdní komfort

..................MERDE VW.................:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...