Jump to content

Je reálné ještě sehnat 405 4x4?

jarajarda
 Share

Recommended Posts

Dneska jsem volal na tento inzerát, 405 2.0 4x4 kombi, rok 94, 12000Kč a nevypadala zle a taky už je jaksi pryč..

http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/inzerce/osobni-auto/Peugeot/405-4x4-Kombi-12442133826175599.html

Neví někdo o něčem podobném? Mohl by to být i sedan, ale spíš kombi by bylo ideálnější, ale slušným sedanem nepohrdnu, nepraktická auta mám dvě :D (ne že bych si stěžoval, ale kombi nemám :D )

Justy jsem nechal kamarádovi, tak bych rád něco na zimu a pokud to nebude Niva nebo RAV 4, tak něco z \"naší\" produkce. Kosmetiku příliš neřeším, funkčnost ano.

Ta cedulka vzadu 4x4 nevypadá origo, není origo, kombíky to měli za názvem verze \"x4\" nebo tak nějak.

Na druhém zimním klouzání byl snad bílý kombík 4x4...

Když píšeš \"Kosmetiku příliš neřeším, funkčnost ano.\", nebylo by lepší nějakou klasiku, než 405 která až tak bez problémů co se týče funkčnosti není?

A neprodával náhodou 405 4x4 barenst?

Jakákoliv 405 4x4 byla označena emblémem \"x4\" za označením typu (např. GRix4, SRix4, Mi16x4);) Čtyřkolky od Peugeotu asi nejsou úplně nejlepší volba, ale pokud po koupi zainvestuješ do zadní nápravy a všeho s ní spojenýho, tak by to mohlo chvíli fungovat;)

P.S.: Pokud hledáš \"zimní čtyřkolku\", šel bych do nějaký starší Rézy nebo Lega (tam je ale vzduchovej podvozek), dají se sehnat za solidní peníze a s benzínem pod kapotou taky;):D

Původně zaslal: Pája Rybišár

novy model 4x4 za 12 s 240000km....hmmm tak to je asi zrale na repasi zadni napravy+repase pohonu zadní napravy(a to jsou safra penize):bojim

No jsi asi jediny co nevi co s penězi:D:D:D:D:D:D:Djak tak koukam...

To auto bylo pryč prej hned. Neviděl jsem ho, ale nenapadlo Tě, že to měl třeba člověk, kterej se o to staral?

A mimochodem, nekouřím, nepiju, za nic jinýho prachy nevyhazuju, tak si alespoň užívám svýho koníčku. Mimochodem kdybys viděl, kde bydlím, pochopil bys.

jak je to u techto subaru ? ty novejsi a Impreza pouzivaji stejny system jako Audi , tedy torsen na miste mezi napravoveho dif

jinak ta moje je 405 rv 95 2,0 8v s klimou ,4x el okna , ABS kvuli tomu kde jezdi odpojeno , stav opotrebovan trochu z venku, jinak novy vyfuk novy olej ,zadni brzdy (rucka ).

pred koncem roku jsme to nabizel ale nikdo se neozval , tak jsem si jinechal jen kvuli taznemu .

Tak nahoď jak to vypadá, kdyžtak do mailu mustang66@seznam.cz

Na Subaru jsem se byl před chvilkou podívat, není špatný, na ty roky je karoserie víc než slušná, ale tak odhadem půl roku stálo a brzdy jsou brutálně zatuhlý. Bohužel Euro 1 jak je psáno v inzerátu splňuje, ale musí se zapsat do TP..takový drobný podvod, že. No, ale je to velký a vysoký, takže by se ani nemuselo nic orvat :)

mna celkom zaujala stara Impreza kombi - mala dokonca aj redukciu, alebo potom Forester - ten je ozaj priestranny a jeden chalanisko snim beha po lesnych cestach ktore niesu v az tak dobrom stave.

:xvul tu justinku si dal prec preco? bola mala? ako sa stym jazdilo na snehu/suchy asfalt, spotreba a spolahlivost, ako to tahalo do kopcov?