Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koberceky do auta


Brandy20

Recommended Posts

Tak som si bol objednat origo pylsove koberceky sada stoji 42€ , su vraj cierne, s logom peugeotu, ja mam v aute jeden cierny a bez loga, samozrejme plysovy a ten sa mi naj. paci. Potom so si objednal aj sietku do kufra ta stoji 19€.

No moja otazka stoji, ci ma niekto skusenosti s plysovými kobercekami cez zimu, ci obstoja, alebo kupit aj gumene?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam kremove :(

tiez cakam na zimu. uz som ich raz tepoval a po dazdivej jari nebol problem. nie su sice ako nove ale ani spinave ;)

skor sa jedna asi o rozpusteny navlaceny sneh :(

ten by mohol robit sarapatu...

velmi zvazujem na zimu gumove koberce (vanicky)

[upravil dne 9/9/09 alihen]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: brade

S koberečky mám problém - levý špunt (ten úchyt) se mi propadl do podlahy, je to tam celé nějak vyrychtované :-(

Mám ten stejný problém, zkoušel jsem to řešit a vůbec přijít na to jak to tam má držet a vůbec jsem na nic nepřišel...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Hamin

No nevím, kdybyste koupili origo od Peugeotu do 407my, tak nemusíte řešit že špatně pasují, blbé úchyty apod....:roker

Já kupoval látková negumová origa za cca 800,- celý set 4ks a pohoda... A je to i s 407 logem :)

Souhlas... taky jsem je nedávno kupoval... cena 700,- Kč a žádný problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

jedine origos koberce, mal som kadejake neoriginalne v inych autach, a vydrzali mozno pol roka,teraz mam klasicke originalne za cca 40 - 50 euro v peugeot 407. Mal som v peugeot 206 ke originaly ale tie boli o centimeter, dva hrubsie este ako mam teraz v 407 me , a udajne tie staly az 3500 sk (ale tieto som mal 3 - 4 roky a vyzerali stale ako nove,super sa vysavali. tuto cenu mi povedali priamo v peugetote) , myslim ze je viac druhov originalov , ale urcite ked kupit tak jedine original,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co řikáte na tady tyto koberce: http://tuning.autodoplnky.cz/vany-kufr-rezaw-plast/vanicky-do-interieru-se-zvysenym-okrajem/gumove-vanicky-do-interieru-vozu-peugeot-407-od-s52766742 Nemáte s něma někdo zkušenosti? Trochu se bojím, že ta vyšší krajní hrana nebude sedět tak přesně, jak je na obrázku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...