Hugo Boss Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 měl by to být 1.9turbodiesel, je to pravda? díkec Změna nadpisu - původně \"pls rada\" - ten nadpis se fakt povedl. [upravil dne 11.8.2009 Kurt] Citovat
marko306 Odesláno 12. srpen 2009 Odesláno 12. srpen 2009 jj, hladký diesel a ten má byť ako funknčný? Vyzerá ako na ND [upravil dne 12/8/09 marko306] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.