Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co stojí diagnostika cca?


honzin406

Recommended Posts

Jinak pro Olomoučáky, dneska jsem byl vyměnit aditiva a v ceníku jsem měl naúčtovanou diagnostiku za 400Kč. Byl jsem v Auto Fajn (Autofrance) v ulici Lazecká 70 Olomouc. V Artcom Group v Olomouci jak už jsem psal diagnostika stojí 1190Kč :) Slušnej rozdíl... V Artcomu mě už nikdo neuvidí. Jednak je to tam předraženy a navíc to jednání je tam katastrofální. Se tam myslim předhánijou v tom, kdo je větší borec nebo nevim.. Jedna nula vedle druhá a chovají se jak nevim co. V Auto Fajn je jednání bezproblémové a i ceny jsou tam přijatelnějsí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stvrto.14

Servus Přema nebudes mat cestu njekde na moravu:D potreboval by som nejaku poriadnu dia. a radsej zaplatim niekomu z klubu ako nejakemu panackovy ktory bude odomna zdimat prachy:( mam problem je to pod timto vlaknom Předmět: blbnu budiky. dik:super

Krnov je na moravě........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pratele, tak jsem byl v utery u Premy na diagnostiku a mohu jen vrele doporucit. Super jednani a ochota.

Tak jeste jednou diky Premo a mas u me Tequilu;)

PS: to koureni nejde od turba, ale je roztrzeny vlnovec, co je pred katem... Ten na turbo ale bohuzel vliv mit nebude :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...