Machy_CZ Odesláno 22. září 2013 Odesláno 22. září 2013 Nevíte někdo o nějaké levné 106 1.5D ? dík Citovat
Mišos Odesláno 22. září 2013 Odesláno 22. září 2013 Jedno čierne GTI na SK http://auto.bazos.sk/inzerat/29406555/Peugeot-106-S16-GTI.php Citovat
Makvej Odesláno 2. říjen 2013 Odesláno 2. říjen 2013 Jedno čierne GTI na SK http://auto.bazos.sk/inzerat/29406555/Peugeot-106-S16-GTI.php Ak si myslel toto http://auto.bazos.sk/inzerat/29877940/Peugeot-106-S16-GTI.php tak aj 1000€ je veľa. To auto už dlho nedostalo poriadnu starostlivosť okrem oleja. Tachometer nejde už 3 roky a teda ani odometer, motorček ostrekovačov, alcantara dotrhana, popraskany lak a začínajúca hrdza na všetkých dverách, lišty a prahy pouvoľňované, zadná náprava KO, na prednej treba čapy a tyčky stabilizátora vymeniť ktoré síce má ale nevymeniľ ich tak isto vyvrela voda z chladiča a ostriekala alternátor a ten píska, síce aj ten má už kúpený ale tiež si ho vymeníte za svoje náklady, smerovka sa nevracia, airbag spolujazdca treba vymeniť, v kufri na spojoch je dáky hrzavý alebo pretretý, je dosť možné že buchnutý zozadu. Skoro som ho za 1500€ kúpil, som musel mať zatmenie mysle asi, aj to ledva spustil Citovat
neutral Odesláno 16. říjen 2013 Odesláno 16. říjen 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/28522374/PEUGEOT-106-14-SPORT.php [upravil dne 17.10.2013 20:12 od neutral] Citovat
Smudla_22 Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/28611176/peugeot-106.php Lepší cenu nenajdeš, ale nevím jaký je to obsah Citovat
Ducatista Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/28611176/peugeot-106.php Lepší cenu nenajdeš, ale nevím jaký je to obsah Podle mě litr, má to tenký galusky a 3 dírový kola Citovat
Lachty Odesláno 6. listopad 2013 Odesláno 6. listopad 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/28611176/peugeot-106.php Lepší cenu nenajdeš, ale nevím jaký je to obsah Podle mě litr, má to tenký galusky a 3 dírový kola Já mam 1.1 44kw a taky mam jen 3 šrouby. Citovat
Smudla_22 Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 už je asi pryč, protože mi na mail neodpověděl, kolik za to ve skutečnosti chce Citovat
106ky Odesláno 7. listopad 2013 Odesláno 7. listopad 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/29141097/Alu-kola-3x98-Peugeot-106-Citroen-Saxo.php Citovat
loki Odesláno 9. listopad 2013 Odesláno 9. listopad 2013 3 díry se dělaly 1.0 a 1.1,jinak koženej interier je z modelu Rolland Garos Citovat
mik205 Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 čau borci, dám to sem snad to nevadí...Koupím 106 xsi S1 69kw, ideálně pojízdná aby byl motor v chodu na zbytku zase tak moc nezáleží, aby byla na papírech a hlavně aby byl motor origo 69kw, pokud by jste o něčem věděli pište sem, nebo klidně sz. Díky moc Michal. Citovat
jadek Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 Dobruška schání XSI, tech uz tady moc není, ale drzim palce.. Citovat
mik205 Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 díky taky doufám ...pekná čoveče, jak fabriky. Citovat
cechic Odesláno 20. listopad 2013 Odesláno 20. listopad 2013 hlavně ta cena je krásná... je jak nová, někdo si s ní dal práci než takhle vypadala Citovat
mik205 Odesláno 4. leden 2014 Odesláno 4. leden 2014 Ahoj , tak stále sháním xsi s1 snížil jsem nároky koupím klidně jen komplet motor díky Citovat
vinorak Odesláno 4. leden 2014 Odesláno 4. leden 2014 neni to náhodou xsi http://auto.bazos.cz/inzerat/30568800/prodam-vimenit.php Citovat
mik205 Odesláno 4. leden 2014 Odesláno 4. leden 2014 vino: super! díky, sice to není 205 ale taky peugeot třeba se s tím zase přifrcnu na nějakej sraz Citovat
spazi s16 Odesláno 4. leden 2014 Odesláno 4. leden 2014 Podle narazniku tezko soudit, nema tam kw a aktualni fotku. Foto interieru je jednoho clena co prodava volent a foto auta uz jsem urcite videl u jinyho inzeratu ale jak to bude xsi tak parada ;-) Tady kdyztak motor... Citovat
mik205 Odesláno 4. leden 2014 Odesláno 4. leden 2014 spazi: to máš pravdu, napsal jsem mu tak uvidíme , motor nevidím Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.