Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Párkrát jsme se potkali, ale už to bude cca 1,5-2roky. Na pohled to bylo pěkné a zachovalé auto, co celkem slušně fungovalo. Ale co vím, tak někde na závodech do vrchu udělal motor, takže je měněný.

Každopádně to neměl na normální jěždění a nějaký ťukanec taky asi zažila, protože naposledy jsem jí viděl s měněnými zadními vraty.

Víc toho o ní asi neřeknu. Chtělo by to vidět, protože tyhle fotky už jsou dost staré, takže těžko říct, jak vypadá teď...

Odesláno
dobré tak okres rychnov na kněžnou a spz z karlovarského kraje a od kdy se dělali dvojkový 106ky v xsi? snad jen sport ne?

přesně tak...navíc v položce \"najeto km\" vidím nějakých 139tkm a na tacho 176 nebo kolik to je :D

Odesláno

To je skoro nové....ale verzi Rally si musím v létě pořídit. Vykuchat vnitřek - jako zadní část, sportovní sedačky a tak, bomba auto.. :aut

Odesláno

Ta červená, to je leštěnka jak blázen :) už ji na bazoši okoukávám docela dlouho.. Kéž bych taky měl klimu a najeto 55 tisíc :) V létě plánuju taky tak vyčistit motorový prostor... Vypadá to dobře :)

Odesláno

Jo ta cervena ta je opravdu jak nova, takova byt v S16 tak by sla i pres 100 koliku, to auto je jak z linky.

Jinak klimu a ABS bych bral taky, ale 1,1i uz asi ne :-D

Odesláno

Mě ta 1.1 nevadí :) Je to moje první auto, takže jsem rád, že něco mám a že se dostanu z A do B a navíc to ještě i dobře vypadá :) Klima mi trochu chybí, ale ABS vůbec ne :D V létě je to stejně k prdu a v zimě když máš cit, tak se to dá taky :) A co tak sleduju, tak to i dost lidí odpojuje :) Teda na S16 :D

Odesláno
http://auto.bazos.cz/inzerat/21783351/P-106-11i-44kWEDITION-RALLYnajeto-54-000kmrok-2003.php

ale tohle je pro mě bomba...

http://auto.bazos.cz/inzerat/22730250/106-Rallye.php

Už vím co si v létě koupím, takové malé vozítko bych chtěl... :mrk

Souhlas, to je teda pecka, pokud vypadá celá i zespoda jan na těch fotkách, tak je to mazec...jen tam šupnout motor, převodovku, náprady atd. z S16 a je to maximálně dokonalý vozítko:D

To Vohon: tak co, byl ses mrknout na tu matnou S16?

Odesláno
http://auto.bazos.cz/inzerat/21783351/P-106-11i-44kWEDITION-RALLYnajeto-54-000kmrok-2003.php

ale tohle je pro mě bomba...

http://auto.bazos.cz/inzerat/22730250/106-Rallye.php

Už vím co si v létě koupím, takové malé vozítko bych chtěl... :mrk

Souhlas, to je teda pecka, pokud vypadá celá i zespoda jan na těch fotkách, tak je to mazec...jen tam šupnout motor, převodovku, náprady atd. z S16 a je to maximálně dokonalý vozítko:D

To Vohon: tak co, byl ses mrknout na tu matnou S16?

Už sem skoro jel, ale prodal jí mezitím...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...