PAJA106 Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Ten druhý inzerát, ty kola:mrk SL434, jen ty zvyšují cenu o x tisíc. Nicméně není to ten předělaný RG?? Citovat
jiri106xs Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Není.... tohle je originál, žádná předělávka. Kola jsou super, ale že by nějak extra zvyšovala cenu? Dají se sehnat za cca 16000,- Citovat
franus Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 znas nejake podrobnosti o te S16? Jinak ty speedline SL434 mam na prodej Citovat
jiri106xs Odesláno 27. březen 2013 Odesláno 27. březen 2013 Párkrát jsme se potkali, ale už to bude cca 1,5-2roky. Na pohled to bylo pěkné a zachovalé auto, co celkem slušně fungovalo. Ale co vím, tak někde na závodech do vrchu udělal motor, takže je měněný. Každopádně to neměl na normální jěždění a nějaký ťukanec taky asi zažila, protože naposledy jsem jí viděl s měněnými zadními vraty. Víc toho o ní asi neřeknu. Chtělo by to vidět, protože tyhle fotky už jsou dost staré, takže těžko říct, jak vypadá teď... Citovat
vohon Odesláno 1. duben 2013 Odesláno 1. duben 2013 Vtipnej inzerát, hlavně XSi a km na tacho a v inzerátu xD http://auta.yauto.cz/peugeot-106-1-4-xsi-euro-2-1497665.html Citovat
MyP106 Odesláno 1. duben 2013 Odesláno 1. duben 2013 dobré tak okres rychnov na kněžnou a spz z karlovarského kraje a od kdy se dělali dvojkový 106ky v xsi? snad jen sport ne? Citovat
vohon Odesláno 1. duben 2013 Odesláno 1. duben 2013 dobré tak okres rychnov na kněžnou a spz z karlovarského kraje a od kdy se dělali dvojkový 106ky v xsi? snad jen sport ne? přesně tak...navíc v položce \"najeto km\" vidím nějakých 139tkm a na tacho 176 nebo kolik to je Citovat
lukaro Odesláno 1. duben 2013 Odesláno 1. duben 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/21783351/P-106-11i-44kWEDITION-RALLYnajeto-54-000kmrok-2003.php ale tohle je pro mě bomba... http://auto.bazos.cz/inzerat/22730250/106-Rallye.php Už vím co si v létě koupím, takové malé vozítko bych chtěl... Citovat
lukaro Odesláno 1. duben 2013 Odesláno 1. duben 2013 To je skoro nové....ale verzi Rally si musím v létě pořídit. Vykuchat vnitřek - jako zadní část, sportovní sedačky a tak, bomba auto.. Citovat
Mišos Odesláno 1. duben 2013 Odesláno 1. duben 2013 http://auto.bazos.sk/inzerat/23914275/Predam-Peugeot-106-Rally.php Jedna rally na SK Citovat
FiFa_cze Odesláno 1. duben 2013 Odesláno 1. duben 2013 Ta červená, to je leštěnka jak blázen už ji na bazoši okoukávám docela dlouho.. Kéž bych taky měl klimu a najeto 55 tisíc V létě plánuju taky tak vyčistit motorový prostor... Vypadá to dobře Citovat
J.R. Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Jo ta cervena ta je opravdu jak nova, takova byt v S16 tak by sla i pres 100 koliku, to auto je jak z linky. Jinak klimu a ABS bych bral taky, ale 1,1i uz asi ne :-D Citovat
FiFa_cze Odesláno 2. duben 2013 Odesláno 2. duben 2013 Mě ta 1.1 nevadí Je to moje první auto, takže jsem rád, že něco mám a že se dostanu z A do B a navíc to ještě i dobře vypadá Klima mi trochu chybí, ale ABS vůbec ne V létě je to stejně k prdu a v zimě když máš cit, tak se to dá taky A co tak sleduju, tak to i dost lidí odpojuje Teda na S16 Citovat
odee Odesláno 3. duben 2013 Odesláno 3. duben 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/21783351/P-106-11i-44kWEDITION-RALLYnajeto-54-000kmrok-2003.php ale tohle je pro mě bomba... http://auto.bazos.cz/inzerat/22730250/106-Rallye.php Už vím co si v létě koupím, takové malé vozítko bych chtěl... Souhlas, to je teda pecka, pokud vypadá celá i zespoda jan na těch fotkách, tak je to mazec...jen tam šupnout motor, převodovku, náprady atd. z S16 a je to maximálně dokonalý vozítko:D To Vohon: tak co, byl ses mrknout na tu matnou S16? Citovat
vohon Odesláno 3. duben 2013 Odesláno 3. duben 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/21783351/P-106-11i-44kWEDITION-RALLYnajeto-54-000kmrok-2003.php ale tohle je pro mě bomba... http://auto.bazos.cz/inzerat/22730250/106-Rallye.php Už vím co si v létě koupím, takové malé vozítko bych chtěl... Souhlas, to je teda pecka, pokud vypadá celá i zespoda jan na těch fotkách, tak je to mazec...jen tam šupnout motor, převodovku, náprady atd. z S16 a je to maximálně dokonalý vozítko:D To Vohon: tak co, byl ses mrknout na tu matnou S16? Už sem skoro jel, ale prodal jí mezitím... Citovat
lukaro Odesláno 3. duben 2013 Odesláno 3. duben 2013 106 Rally si musím koupit, pecka auto... Citovat
FiFa_cze Odesláno 4. duben 2013 Odesláno 4. duben 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/23271089/PEUGEOT-106-sport.php http://auto.bazos.cz/inzerat/23216228/ND-Peugeot-106-14-i-SPORT.php http://auto.bazos.cz/inzerat/23175861/Peugeot-106-rallyesport.php Citovat
lukaro Odesláno 4. duben 2013 Odesláno 4. duben 2013 Otázkou je, jak by se dalo účinně bojovat s korozí spodku.....takové by se mi líbilo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.