SV 24 Odesláno 1. červenec 2009 Odesláno 1. červenec 2009 Rozsvitila se mi kontrolka ABS a brzd co vse to muze znamenat?! Brzdy jsem kontroloval,desticky jsou dost siroky kotouce take v poradku a kdyz brzdim tak abs funguje.Pojistka take v poradku... uz nevim cim to muze byt?! mam 605 3.0 12v r.v.91 [upravil dne 1/7/09 SV 24] Citovat
Ferry Odesláno 1. červenec 2009 Odesláno 1. červenec 2009 chyba snimace hladiny brzdove kapaliny ? Citovat
SV 24 Odesláno 1. červenec 2009 Autor Odesláno 1. červenec 2009 kapaliny je dostatek... je nedavno menena a odvzdusnena... Citovat
SV 24 Odesláno 2. červenec 2009 Autor Odesláno 2. červenec 2009 tak uz sem na to prisel.Zacla mi rosit brzdova trubicka vzadu u nadrze jak je na tom pridelany ten ochrany plech.NEvite zda se daj napojit nejak pres zavit trubicky na sebe nebo me ceka kompletni vymena brzd.tububicek?! P.s.: jedna se asi o 10 cm kde je to orezle jinak je to vsude ok.! Citovat
Ferry Odesláno 2. červenec 2009 Odesláno 2. červenec 2009 dal bych novy trubicky a preventivne i hadice Citovat
SV 24 Odesláno 2. červenec 2009 Autor Odesláno 2. červenec 2009 to bude asi dost drahy ne?! Hl. ta prace.. Jinak sem to prohlizel a krome toho mista jsou jinak pekne zeleny a neorezly. Citovat
pastorek Odesláno 2. červenec 2009 Odesláno 2. červenec 2009 Dá sa to i opraviť výmenou časti trubky no práca ťa víde možno toľko ako výmena celej trubky. Navyše je k tomu treba zvláštne náradie ktoré nemá kocikto. Citovat
SV 24 Odesláno 3. červenec 2009 Autor Odesláno 3. červenec 2009 tak to mam radost... to bude penez zase.Nevite nekdo kolik zhruba asi si mam pripravit?! Citovat
pastorek Odesláno 3. červenec 2009 Odesláno 3. červenec 2009 Originál tá trubka stojí 40€. Tak môj odhad je cca 2 000 - 2 500 CZK i s prácou. Citovat
SV 24 Odesláno 3. červenec 2009 Autor Odesláno 3. červenec 2009 tak to by nebylo nejhorsi! opravdu se s tim to autem nenudim... Citovat
pastorek Odesláno 3. červenec 2009 Odesláno 3. červenec 2009 Nepoteším ťa informáciou že ti to tečie v mieste kde tie trubky dosť korodujú a je veľmi pravdepodobné že pri manipulácii praskne i tá druhá. Opakovaná vlastná skúsenosť. Citovat
SV 24 Odesláno 3. červenec 2009 Autor Odesláno 3. červenec 2009 takze tak 5.000kc spis... jejda.takovych penez uz v tom aute je.Ach jo.To byl opravdu vyhodny kup ale ted uz mi je lito ji zahodit Citovat
AnotherOne Odesláno 3. červenec 2009 Odesláno 3. červenec 2009 A ešte ťa poteším, keď ti hadička len rosí a kvapaliny si mal dosť, tak to by sa kontrolka nerozsvietila. Najskôr tam bude ešte niečo. [upravil dne 3.7.2009 AnotherOne] Citovat
SV 24 Odesláno 3. červenec 2009 Autor Odesláno 3. červenec 2009 nee to uz ne... to mi ani nerikejte! a co by to jeste mohlo byt?! Citovat
pastorek Odesláno 3. červenec 2009 Odesláno 3. červenec 2009 Ale nie, on ťa len plaší. Tá prasknutá trubka stačí na to aby po pár zabrdeniach svietila kontrolka. Citovat
SV 24 Odesláno 3. červenec 2009 Autor Odesláno 3. červenec 2009 uf.... to mi spadl kamen ze srdce! Citovat
Podlesny Odesláno 3. červenec 2009 Odesláno 3. červenec 2009 Ja som menil tie trubky pred asi dvoma mesiacmi. Odporúčam zhodiť obidve, vyšróbovať tie koncovky a dať si ich trubkovému majstrovi zalisovať. Ja som ich ťahal inakadiaľ ako boli pôvodne. Tuším som si dal urobiť 2,8m dlhé. Cena 20 eur. Upozornenie - zadné koncovky sú jedna od druhej odlišné v priemere Citovat
SV 24 Odesláno 5. červenec 2009 Autor Odesláno 5. červenec 2009 20e za jednu trubku? a v originale?! a menil sis to sam?! Popr. kolik te to stalo v servise?! Dekuji! Citovat
pastorek Odesláno 5. červenec 2009 Odesláno 5. červenec 2009 Nakoľko napísal \"dať si ich trubkovému majstrovi zalisovať\" tak to v originále nebolo lebo tie sú už s nalisovanými koncovkami. Ďalej píše \"Ja som ich ťahal inakadiaľ ako boli pôvodne.\" Takže to nebolo v servise ale svojpomocne. Ja som si ich na 405ke tiež menil sám vrátane nalisovania koncoviek. Obe trubky v pohode za 3 hodiny i s odvzdušnením. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.