Zodiak Odesláno 25. červen 2009 Odesláno 25. červen 2009 Zdravím všechny. Jsem tu nováček. Dvěstěšestka přibyla do mého vozového parku tento týden. Pomalu nám odchází městské vozítko Felicie, tak jsem mamině koupil k 10tému výročí našeho seznámení staršího pažouta 206 ve velmi dobrém stavu (benzín 1.1XR/1999). Mému stávajícímu krasavci Citroen Xsara Picasso 2.0HDI to bude jistě vhodný sourozenec. Jelikož nerad nechávám nic náhodě, sehnal jsem si knihu \"Peugeot 206 od 98, Jak na to\" napsanou panem Etzoldem, v elektronické podobě, převedl do PDF. A protože nováčci dávají zápisné, pokud mi napíšete pm, pošlu vám link na jeho stažení (rapidshare, czshare, uložto, share-rapid aj.). S pažoutíkem najeto zatím asi 100km, naprostá spokojenost, bydlím v jednom krajském městě, jako přibližovadlo po kauflandech a spol je ideální. Tak mnoho bezpečných kilometrů! Citovat
Guest maniaksoft Odesláno 25. červen 2009 Odesláno 25. červen 2009 :potlesk:papa http://www.uloz.to/2008444/peugeot-206-jak-na-to.rar Citovat
Zodiak Odesláno 25. červen 2009 Autor Odesláno 25. červen 2009 To maniaksoft: No tak jsem druhej. Dneska jsem prováděl první opravu - doraz (samostav) v levých předních dveřích, kupodivu pohoda, tapec šel dolů velice snadno (na rozdíl od citrouše, tam to byla vskutku vyšší dívčí). Snad se to nebude tento, však víte........ Citovat
Don Martinez Odesláno 25. červen 2009 Odesláno 25. červen 2009 Díky, za příručku ... Snad se bude hodit až se moje 206ka vrátí ze servisu ... Citovat
Zodiak Odesláno 26. červen 2009 Autor Odesláno 26. červen 2009 Myslím, že by pažouta měla rozmazlovat manželka, ale asi to neprojde...... Já se snažím udržovat Picasso, zatím to ujde. Je zajímavý, kolik interiérových plastových dílů je v peug.-citro. naprosto shodných, nojo, je to jedna fabrika. Citovat
NO3IA Odesláno 26. červen 2009 Odesláno 26. červen 2009 no i některé náhradní díly jsou stejné Citovat
Gitarista001 Odesláno 26. červen 2009 Odesláno 26. červen 2009 Původně zaslal: Zodiak Myslím, že by pažouta měla rozmazlovat manželka, ale asi to neprojde...... Já se snažím udržovat Picasso, zatím to ujde. Je zajímavý, kolik interiérových plastových dílů je v peug.-citro. naprosto shodných, nojo, je to jedna fabrika. Manzela ma rozmazlovat manzelka Citovat
Gitarista001 Odesláno 26. červen 2009 Odesláno 26. červen 2009 Původně zaslal: NO3IA no i některé náhradní díly jsou stejné Napriklad ziarovky do smeroviek. :D:D Citovat
JuloI Odesláno 28. červen 2009 Odesláno 28. červen 2009 ahoj ja mam tiez 1,1l 44kw a som s nim 100% spokojny. ale je to rv.2005 a ma 37000km. Tvoj ma uz 10rokov. takze nezabudni dohliadnut na servisne intervaly. Citovat
Zodiak Odesláno 3. červenec 2009 Autor Odesláno 3. červenec 2009 Provedl jsem nový upload knihy na dvěstěšestku od Etzolda. Jako první rapidshare, postupně přidám iskládku, czshare, uložto, případně si napište, kam byste si to přáli upnout. Dnes jen ty čtyři, protože odpoledne jedu Citroušem na dovču, do soboty příštího týdne. http://rapidshare.com/files/251406944/Jak_na_to_Pa_out_206.pdf.html http://czshare.com/804490/P2Ry/Jak_na_to_Pa_out_206.pdf http://www.iskladka.cz/download.php?file=1246621852_jak+na+to+pa%C5%BEout+206.pdf http://uloz.to/2054045/jak-na-to-pazout-206.pdf Citovat
NO3IA Odesláno 3. červenec 2009 Odesláno 3. červenec 2009 Původně zaslal: Gitarista001 Původně zaslal: NO3IA no i některé náhradní díly jsou stejné Napriklad ziarovky do smeroviek. :D:D i rádio... Citovat
Gitarista001 Odesláno 4. červenec 2009 Odesláno 4. červenec 2009 Pocujte uz ste sa niekto stretol so 40 kW 206-kou ? v knihe o takom motore pisu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.