Blizzard Odesláno 23. červen 2009 Odesláno 23. červen 2009 ... jelikož né všichni lezou do inzerce, tak to dávám i sem: Citovat
BoneDaddy Odesláno 23. červen 2009 Odesláno 23. červen 2009 Mít starej model, neváhám ani minutu. Citovat
MJSytic Odesláno 23. červen 2009 Odesláno 23. červen 2009 Já ne, to jen aby jste věděli:aut:D Citovat
Toho.Času Odesláno 26. červen 2009 Odesláno 26. červen 2009 Původně zaslal: Blizzard ... jelikož né všichni lezou do inzerce, tak to dávám i sem: blizzard nemas kontakt na ten vrakac? ja bych ich hned bral... Citovat
Kekros Odesláno 26. červen 2009 Odesláno 26. červen 2009 možná tady http://www.strankyplzenska.cz/index.php?stranka=ukaz_firmu&id_firmy=42707&id=12 Citovat
Blizzard Odesláno 26. červen 2009 Autor Odesláno 26. červen 2009 koukám stejné umístění vrakoviště jako jsem vkládal já do toho druhého tématu, jen s jiným telefonním číslem a majitelem ... asi změna majitele no .. buh ví co z toho je aktuál Citovat
Blizzard Odesláno 15. červenec 2009 Autor Odesláno 15. červenec 2009 další černá kůže do 406 sedan starý model... přesný stav nevím- nějak zvlášť jsem jí neprohlížel, ale je na nich trochu vysypaý čelní sklo... vrakoviště Plzeň Božkov kontakt dám večer. EDIT.. akorát tušim že to byl anglán, což myslim že zas až tak nevadí krom toho že paměť bude mít spolujezdcova sedačka... [upravil dne 15.7.2009 Blizzard] Citovat
BoneDaddy Odesláno 15. červenec 2009 Odesláno 15. červenec 2009 Na starej model už stačí, chtělo by to něco na novej. Citovat
Drummsik Odesláno 15. červenec 2009 Odesláno 15. červenec 2009 A chlapy nevíte jak velkej problém je dát sedačky ze sedana do kombajna???? Myslím zadní sedačky... Dělal to tu už někdo? Citovat
Blizzard Odesláno 15. červenec 2009 Autor Odesláno 15. červenec 2009 Plzeň Božkov Libušínská 60 733 225 329 www.vrakoviste-plzen.cz po-pá 9:00-17:00 Citovat
čakom Odesláno 17. červenec 2009 Odesláno 17. červenec 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Na starej model už stačí, chtělo by to něco na novej. asi ti nezbyde nic jinýho než prodat svoju 406 new a koupit 406 old:D Citovat
Chepp Odesláno 17. červenec 2009 Odesláno 17. červenec 2009 Původně zaslal: Drummsik A chlapy nevíte jak velkej problém je dát sedačky ze sedana do kombajna???? Myslím zadní sedačky... Dělal to tu už někdo? Tohle sem uz resil, nepamatuji si nikoho kdo by to tu zde udelal, kazdopadne sem zjistil pouze jedine ze nebude sedet zacvaknuti sedacek zadnich, a taky tomu mozna bude zavazet to ze na nekterych sedanech (mozna vsech) je uprostred zadnich sedacek jeste loketni operka... Predni budou sedet to jsme probuiraly ale ty zadni budou problem, jelikoz nemam prostory k tomu abych to osobne zkonsolidoval a nejakym zpusobem mohl proverit nedostal sem se k tomu, a usoudil sem ze bych do cernych sedacek stejne nesel, protoze oskar (slunce) je svinak, pere a pere a pere... to z vlastni zkusenosti opravdu velmi neprijemne sedat na totalne rozpaleny sedacky. Sel bych do sedych nebo do býlích ale to je nedostatkovy zbozi a stejne mam auto vicemene pracovni tak sem se na to vykaslal, a usoudil ze koupim jiny kde uz sedacky kozeny budou. :-) Kazdopadne fantazii se meze nekladou tak se do toho klidne pust :-) ja sem jenom proste zmenil sve pozadavky na komfort. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.