Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

koukám stejné umístění vrakoviště jako jsem vkládal já do toho druhého tématu, jen s jiným telefonním číslem a majitelem :)

... asi změna majitele no :).. buh ví co z toho je aktuál :)

  • O 3 týdny později...
Odesláno

další černá kůže do 406 sedan starý model... přesný stav nevím- nějak zvlášť jsem jí neprohlížel, ale je na nich trochu vysypaý čelní sklo...

vrakoviště Plzeň Božkov

kontakt dám večer.

EDIT.. akorát tušim že to byl anglán, což myslim že zas až tak nevadí krom toho že paměť bude mít spolujezdcova sedačka...

[upravil dne 15.7.2009 Blizzard]

Odesláno
Původně zaslal: BoneDaddy

Na starej model už stačí, chtělo by to něco na novej. :P

asi ti nezbyde nic jinýho než prodat svoju 406 new a koupit 406 old:D

Odesláno
Původně zaslal: Drummsik

A chlapy nevíte jak velkej problém je dát sedačky ze sedana do kombajna???? Myslím zadní sedačky...

Dělal to tu už někdo?

Tohle sem uz resil, nepamatuji si nikoho kdo by to tu zde udelal, kazdopadne sem zjistil pouze jedine ze nebude sedet zacvaknuti sedacek zadnich, a taky tomu mozna bude zavazet to ze na nekterych sedanech (mozna vsech) je uprostred zadnich sedacek jeste loketni operka...

Predni budou sedet to jsme probuiraly ale ty zadni budou problem, jelikoz nemam prostory k tomu abych to osobne zkonsolidoval a nejakym zpusobem mohl proverit nedostal sem se k tomu, a usoudil sem ze bych do cernych sedacek stejne nesel, protoze oskar (slunce) je svinak, pere a pere a pere... to z vlastni zkusenosti opravdu velmi neprijemne sedat na totalne rozpaleny sedacky. Sel bych do sedych nebo do býlích ale to je nedostatkovy zbozi a stejne mam auto vicemene pracovni tak sem se na to vykaslal, a usoudil ze koupim jiny kde uz sedacky kozeny budou. :-)

Kazdopadne fantazii se meze nekladou tak se do toho klidne pust :-) ja sem jenom proste zmenil sve pozadavky na komfort.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...