wooody Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 lidi vypršela mi platnost povinnýho tak přemejšlim jestli zůstat tam kde sem nebo jít jinam, tak se ptám, kolik platíte povinný???? a u koho to mate pojištěný???? já mam u kooperativy a platím něco přes 6tis, což se mi zdá na 1.4 dost, nemám nic navíc třeba jako okno atd..... Citovat
volvik Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 ja jsem u Generalli a platim 6000 rocne ale mam k tomu pojistene celni sklo ale jinak se mi to zda taky moc Citovat
GRiMx Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 to já jsem taky u kooperativi ale ročně platím 3400,- známej mi to tam udělal tak že mi natáhnul tátovo body z pojistky... takže mám pojistku za cenu jako 20 let bez nehod.... Citovat
Ferry Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 http://povinne-ruceni.kurzy.cz/povinne-ruceni/ zadej si vse potrebne a vypadne ti srovnani Citovat
greg Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 ja mám povinný u Petrastu (čpp) a 2916kč / rok Citovat
Petra XSI Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 Woody jsem taky u Kooperativy a platím přesně co Ty......a příjde mi to taky dost. Tenhle rok mě akorát naštvali, napsali jak se mi přičítají bonusy, ale zároveň zdražili, takže nakonec platím o 400,- víc než minulý rok:roll Podle toho odkazu co poslal Ferry (díky:super) tak se mi nejvíc líbí ČSOB;) Citovat
jojtik Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 Na Slovensku Kooperativa 3418.- Sk bez nejakych znamosti, od chlapika co sa tym zivi. Citovat
dolly1010 Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 Jsou to všechno kzrvy, ty pojišťováci. Chtěj akorát z člověka sedřít kůži. Mě to taky napálkovali, tak jsem od nich nekompromisně odešel. Mrkni se sem ( ) Tady je můj příběh Citovat
Kvasky Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 :o:o:o 6 tis. za 1,4???? To je darda. Já za 1,6 u Hasičské vzájemné poj. necelé 3tis. Citovat
Voighta Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 Č.Pojištovna :D 1,6 za 10.836,- / rok :D i s havárkem.Samotný pov.r. s 30% bonusem 4628,- [upravil dne 29/5/09 Voighta] Citovat
Andreww Odesláno 29. květen 2009 Odesláno 29. květen 2009 Tak já mám u Generali 10% a platím 4753,-. Loni to bylo míň, ale zdražili. Teď přemýšlím, že si to hodím do firemní flotily, to bych se mohl dostat někde na 3 tis. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 30. květen 2009 Odesláno 30. květen 2009 Původně zaslal: jojtik Na Slovensku Kooperativa 3418.- Sk bez nejakych znamosti, od chlapika co sa tym zivi. Tak ten chlapik ta pekne ... Ja mam 1.4 za 2400 Sk u Komunalnej. Axa tento rok bez akychkolvek znamosti vsetkym davala 1.4 za 2500 Sk Takze pokial ty musel \"znamy\" vybavovat na 3400 , tak si vybavoval akurat tak sebe do kapsi. Pre info, vim uz vybavit i poistky pod 2 tis na 1.4 takze budouci rok mne ceka poistka za cca 1800 Citovat
jojtik Odesláno 30. květen 2009 Odesláno 30. květen 2009 Původně zaslal: Lubk0 Původně zaslal: jojtik Na Slovensku Kooperativa 3418.- Sk bez nejakych znamosti, od chlapika co sa tym zivi. Tak ten chlapik ta pekne ... Ja mam 1.4 za 2400 Sk u Komunalnej. Axa tento rok bez akychkolvek znamosti vsetkym davala 1.4 za 2500 Sk Takze pokial ty musel \"znamy\" vybavovat na 3400 , tak si vybavoval akurat tak sebe do kapsi. Pre info, vim uz vybavit i poistky pod 2 tis na 1.4 takze budouci rok mne ceka poistka za cca 1800 No hej to bolo pre porovnanie s tymi cenami vyssie. Axa mi davala za 2700. Vyhodu mam taku, ze pokial sa nieco stane (kamienok na skle, moje, cudzie zavinenie), staci mu iba zavolat, on to obeha. Znamy co mi ho dohodil mal 3 udalosti za rok a bez nejakych zrazok bonusu a vybavovaciek na poistovni. Dokonca zarobil na cudzom zavineni. Som u neho 2 roky. Ku koncu roku pride s vypovedou, nasledne so snizenim o par stovak. Ale ako vravim, pri poistnej udalosti staci zdvihnut telefon. Citovat
wooody Odesláno 30. květen 2009 Autor Odesláno 30. květen 2009 jinak koukal sem na složenku a platím 1872 kč čtvrtletně, což se mi zdá přehnaný......... asi odstoupim a pudu k axe Citovat
volvik Odesláno 30. květen 2009 Odesláno 30. květen 2009 No jak se tady tak divam kdo kolik plati tak to uz je moc ja platim ctvrtletne 1500kc takze asi taky prejdu nekde jinde Citovat
ghotic.ghotic Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 Su u AXA a myslím 3300 či 3400. Je to s 10% bonusama. Citovat
wooody Odesláno 31. květen 2009 Autor Odesláno 31. květen 2009 Tak bez bonusu to máš o nějaký 300 stovky víc to je lepší než 7 tis Citovat
domikra Odesláno 31. květen 2009 Odesláno 31. květen 2009 ja mam taky 1,4 a u generali platím 2900,ale mám bonus 40% Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.