Rejty Odesláno 1. červen 2009 Autor Odesláno 1. červen 2009 v patek jestli me zas nekdo nasere nebo prijede ten krmic tak uz mu jednu vlepim asi.....jeho psolouchat to je neco.ten by si dobrovolne mel dat facku za ty kydy co vyposuti z huby..... v patek uz snad bude podovzek....mno sem nadrzenej jak prase,pak zadni brzdy a predni naprava a technicky je auto opet 100% Citovat
wooody Odesláno 1. červen 2009 Odesláno 1. červen 2009 tak já v pátek nejedu, du chlastat....... jakej krmič myslíš???? s civicem nebo s ventem? Citovat
Rejty Odesláno 1. červen 2009 Autor Odesláno 1. červen 2009 Původně zaslal: wooody tak já v pátek nejedu, du chlastat....... jakej krmič myslíš???? s civicem nebo s ventem? tak oni krmici nejsou:)to sou bastleři:-D, ten typek co si koupil to corrrado,ketymu odchazeji lozizka na kompresoru a toci jak magor..to je kokot..... Jinak aktualizace..dneska sem objednal zadno kotouce a desky ATE a nove lanovody k rucni brzde:) woody jak nikem nejdes..pojedes v patek..pak budes chlastat:-D Citovat
wooody Odesláno 2. červen 2009 Odesláno 2. červen 2009 jj a velký, hlavně to vento stříkaný sprejem , toho s tim corradem sem viděl chvilku, ale je fakt že to točil jak kráva....... njn hold sou taky lidi...... kámoška 8. odjíždí...... tak to musíme zapít....... tak dotaž taky..... určo jí to vadit nebude..... Citovat
Rejty Odesláno 2. červen 2009 Autor Odesláno 2. červen 2009 ghe takze o vikendu jedu do Hradce pro podvozek,takze se tesim az uz autko nebude jako \"MÉÉÉÉÉÉÉÉ ÉÉÉÉÉÉ ÉÉÉÉÉ\";) PAK DOJDE NA TY ZADNI BRZDY,UZ TO CHCE... Citovat
wooody Odesláno 2. červen 2009 Odesláno 2. červen 2009 ak ho tam rovnou šoupni, stejně se na tý chatě budeš nudit Citovat
Rejty Odesláno 2. červen 2009 Autor Odesláno 2. červen 2009 ty vole na chate mame prace..stodola nam pada..omitka nova..udelat koupelnu tam je vic prace jak na kostele:( Citovat
Rejty Odesláno 3. červen 2009 Autor Odesláno 3. červen 2009 ghe ..projel sem par yvtipovanych mist a nic....jako sem si jisty že to byli cikorky...takze nekde lezi bud v zastavarne za 2 litry nebo policni prodej:-( mno ja uz s ni nepocitam..... Citovat
Rejty Odesláno 5. červen 2009 Autor Odesláno 5. červen 2009 to je peklo..ja se na t fakt tesim az pujde lentilka k zemi:) uz zitra pro nej jedu ale na auto pujde asi az v utery Citovat
wooody Odesláno 6. červen 2009 Odesláno 6. červen 2009 Proč tak pozdě?? Hned v pondělí ráno bych ho tam cpal Citovat
Rejty Odesláno 7. červen 2009 Autor Odesláno 7. červen 2009 takze podvozek je doma..jsem prekvapeny z technickeho zpracovani...velmi dobre:) pistnice silna ...takze az bude fotak dam sem fotky jak vypada a pak i z instalace:) Citovat
Rejty Odesláno 8. červen 2009 Autor Odesláno 8. červen 2009 takze uz ho mááám..zitra jde na auto..ale jen predek...zadek se da az ve stredu dam dolu torzku:) omluvte kvalitu fotky..je to focene webkou na notasu:) Citovat
Hauke Ivo Odesláno 8. červen 2009 Odesláno 8. červen 2009 no, jsem zvedav jak bude vypadat na aute :-P a koukej ho sestelovat upe dolu, at lentilka hezky zehli ;-) Citovat
Rejty Odesláno 8. červen 2009 Autor Odesláno 8. červen 2009 my se budem válet upe úpo asfaltu:papa Citovat
Fakir Odesláno 9. červen 2009 Odesláno 9. červen 2009 Pěkný. Jsem zvědavej, jak to bude vypadat. Jen pozor (aby došlo i na mé tradiční sejčkování ), jestli chceš to auto používat na běžné ježdění, nesnižuj to moc, jinak můžou odejít poloosy. Citovat
Rejty Odesláno 9. červen 2009 Autor Odesláno 9. červen 2009 Původně zaslal: Fakir Pěkný. Jsem zvědavej, jak to bude vypadat. Jen pozor (aby došlo i na mé tradiční sejčkování ), jestli chceš to auto používat na běžné ježdění, nesnižuj to moc, jinak můžou odejít poloosy. na bezne jezdeni auti neslouzi uz tak pres mesic...tedka davam dohromady jeste druhe autko abych mel pezutka jen pro radost:) Citovat
wooody Odesláno 9. červen 2009 Odesláno 9. červen 2009 tak to sem na tebe zvědavej frajirku jinak doufám že už dneska budou fota jako..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.