Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

v patek jestli me zas nekdo nasere nebo prijede ten krmic tak uz mu jednu vlepim asi.....jeho psolouchat to je neco.ten by si dobrovolne mel dat facku za ty kydy co vyposuti z huby.....

v patek uz snad bude podovzek....mno sem nadrzenej jak prase,pak zadni brzdy a predni naprava a technicky je auto opet 100%

Odesláno
Původně zaslal: wooody

tak já v pátek nejedu, du chlastat....... jakej krmič myslíš???? s civicem nebo s ventem?

tak oni krmici nejsou:)to sou bastleři:-D,

ten typek co si koupil to corrrado,ketymu odchazeji lozizka na kompresoru a toci jak magor..to je kokot.....

Jinak aktualizace..dneska sem objednal zadno kotouce a desky ATE a nove lanovody k rucni brzde:)

woody jak nikem nejdes..pojedes v patek..pak budes chlastat:-D

Odesláno

jj a velký, hlavně to vento stříkaný sprejem :D, toho s tim corradem sem viděl chvilku, ale je fakt že to točil jak kráva....... njn hold sou taky lidi...... kámoška 8. odjíždí...... tak to musíme zapít....... tak dotaž taky..... určo jí to vadit nebude.....

Odesláno

ghe takze o vikendu jedu do Hradce pro podvozek,takze se tesim az uz autko nebude jako \"MÉÉÉÉÉÉÉÉ ÉÉÉÉÉÉ ÉÉÉÉÉ\";)

PAK DOJDE NA TY ZADNI BRZDY,UZ TO CHCE...:super

Odesláno

ty vole na chate mame prace..stodola nam pada..omitka nova..udelat koupelnu tam je vic prace jak na kostele:(

Odesláno

ghe ..projel sem par yvtipovanych mist a nic....jako sem si jisty že to byli cikorky...takze nekde lezi bud v zastavarne za 2 litry nebo policni prodej:-( mno ja uz s ni nepocitam.....:bacha

Odesláno

to je peklo..ja se na t fakt tesim az pujde lentilka k zemi:) uz zitra pro nej jedu ale na auto pujde asi az v utery :(

Odesláno

takze podvozek je doma..jsem prekvapeny z technickeho zpracovani...velmi dobre:) pistnice silna ...takze az bude fotak dam sem fotky jak vypada a pak i z instalace:)

Odesláno

takze uz ho mááám..zitra jde na auto..ale jen predek...zadek se da az ve stredu dam dolu torzku:)

omluvte kvalitu fotky..je to focene webkou na notasu:)

post-0-14109607519728_thumb.jpg

Odesláno

Pěkný. :) Jsem zvědavej, jak to bude vypadat. Jen pozor (aby došlo i na mé tradiční sejčkování :D), jestli chceš to auto používat na běžné ježdění, nesnižuj to moc, jinak můžou odejít poloosy.

Odesláno
Původně zaslal: Fakir

Pěkný. :) Jsem zvědavej, jak to bude vypadat. Jen pozor (aby došlo i na mé tradiční sejčkování :D), jestli chceš to auto používat na běžné ježdění, nesnižuj to moc, jinak můžou odejít poloosy.

na bezne jezdeni auti neslouzi uz tak pres mesic...tedka davam dohromady jeste druhe autko abych mel pezutka jen pro radost:):aut

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...