virus Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 tu tabulku čo vymysleli namiesto červenej zastavky je hovadina až to boli to som zvedavy kdo bude nosit taku tabulu čo ma rozmery skoro 40 na 60 cm a ako ju vobec upevni zas nejaky pribuzny našich poslancov nemyl odby na tieto hovadiny tak to schvalili:xvul:xvul:bacha Citovat
vix Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 Můžeš to trochu rozvést ? (a doufám, že neporušuji pravidlo č.9) Citovat
virnik Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 riadna hovadina ako aj tie nove lekarničky Citovat
AnotherOne Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 Je v tom nejaký problém? Doteraz sa darilo tým čo vyrábali červené trenírky a teraz tým čo tabuľky. Citovat
marko306 Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 v SR uz nemozes pouzit cervenu zastavku (praporek) na oznacenie precnievajuceho nakladu z vozidla, ale tabulu s horevyssie uvedenymi rozmermi s reflexnymi cerveno-bielimi pruhmi. Vo vecsine statou EU to myslim plati uz davnejsie a u nas to zaviedli teraz. Citovat
virnik Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 ale u nas si poslanci vymysleli že už sa nesmu použivat červene zastavka ked naklad presahuje 40 cm vozidlo a musia byt take tabule ako sa použivaju na kamionoch s reflexnimi pasmi a je to vele skoro ako dopravna značka riadna opacha a neda sa to zohnat a už vobec pripevnit ,to je uloha pre coprfilda.alebo ineho maga niekedy si pripadam v našej republike ako alenka v ríši divov . toto je ta somarinka [upravil dne 14/5/09 virnik] Citovat
vix Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 Aha, je fakt, že jsem někdy rád, že tam něco vlaje - napośledy dneska ráno, \"oranžová, reflexní vesta\" - nějací inštalatéři s rourama. (a pak, že je to zbytečný kus výbavy) Citovat
jízlivej vix Odesláno 13. květen 2009 Odesláno 13. květen 2009 virník: Přestože ti děkuji za info, je třeba tě upozornit, že dvěma příspěvky za sebou porušuješ pravidlo fora č.5. A ač naši moderátoři (nebo alespoň jeden z nich) tvrdí, že oni příspěvky nemažou, opak je pravdou. Takže neporušovat pravidla fora (hlavně pravidlo č.5) - byť ti spousta lidí za obsah \"druhého, a tedy nežádoucího\" příspěvku poděkuje. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.