Lukáš406 Odesláno 10. květen 2009 Odesláno 10. květen 2009 Zdarec hoši. Nevíte jak říká jinak ramínku na zadním stěrači??? Potřebuju koupit novej, nějakej s odpuštěním (čůrák) mi ho přes noc urval. Citovat
Medvěd Odesláno 10. květen 2009 Odesláno 10. květen 2009 Pokud nezničil motorek, tak ramínko stěrače stojí pár stovek (starší má myslím i s motorkem Ferry). Citovat
Lukáš406 Odesláno 10. květen 2009 Autor Odesláno 10. květen 2009 Tak motůrek snad bude ok. Jen že jsem koukal na autokelly, a je tam napsáno list těrače Bosh. Tak nevím jestli je to ono? Citovat
Chepp Odesláno 10. květen 2009 Odesláno 10. květen 2009 kdyz jste tu u toho sterace... tak ta gumicka co stira je vcelku atipicka, nemate poneti kde to koupit, nebo jinak kolikt to stoji v ofic. Peugeot? Citovat
Šalda Odesláno 10. květen 2009 Odesláno 10. květen 2009 Původně zaslal: Chepp kdyz jste tu u toho sterace... tak ta gumicka co stira je vcelku atipicka, nemate poneti kde to koupit, nebo jinak kolikt to stoji v ofic. Peugeot? Já jsem to kupoval asi před 2 lety v peugeotu,protože jsem to ramínko urval o sníh co jsem měl na skle,a to ramínko jsem koupil cirka za 350.- a samotnej stěrač tuším za 300.- Citovat
Medvěd Odesláno 10. květen 2009 Odesláno 10. květen 2009 Přes Pe.Tra mě to stálo v zimě mezi 5 - 65ti sty Kč, taky mi ho nějakej idiot na sídlišti utrhl. [upravil dne 10/5/2009 Medvěd] Citovat
plaky23 Odesláno 11. květen 2009 Odesláno 11. květen 2009 inak len pre zaujimavost stierac na novu c3 pasuje na nase 406...nemyslim cely ale od srobiku na skle a dalej Citovat
Osvi Odesláno 2. červen 2009 Odesláno 2. červen 2009 Když jsem měl auto napíchlé na diagnostice kvůli aktivaci tempomatu, tak jsem si nechal rovnou aktivovat automatické stírání zadního okna při zařazení zpátečky ( podmínkou je mít v činnosti přední stěrače ). Tato věcička funguje v pohodě, jenže mi přestaly vpředu fungovat stěrače na polohu dešťového senzoru. Teda abych byl přesný, tak fungují, ale pouze když stojím. Pokud stojím a zapnu stěrače na polohu dešťového senzoru tak na displeji se mi normálka zobrazí hláška - automatic viper enable a stěrače korektně fungují v módu dešťového senzoru. Jakmile však přepnu na tuto polohu za jízdy, tak se hláška o aktivaci neobjeví a ani stěrače nemakají, respektive setřou poprvé a víckrát už nikdy. Pravda je, že než zaktivoval přes diagnostiku tuto funkci zadního stěrače ( nešla povolit samostatně ), tak musel povolit ještě jednu volbu, ale už si přesně nepomatuju, jak se jmenovala - tuším že v názvu byl nějaký ......cyklovač.... Poradíte někdo, jak je to možné?? Citovat
čakom Odesláno 2. červen 2009 Odesláno 2. červen 2009 Původně zaslal: honza406 zde od Peugeota 00006426P6 STÍRÁTKO PEUGEO 208,50 CZK 248,12 CZK 248,12 CZK 00006429K1 DRŽ STÍRÁTKA 412,25 CZK 490,58 CZK 490,58 CZK [upravil dne 10/5/09 honza406] jen opravím ceny 6426P6 198,- a 6429K1 392,- Citovat
Neon Odesláno 2. červen 2009 Odesláno 2. červen 2009 List stěrače BOSH je ono (musej tam psát, že je zadní) dělka cca 30cm. Ještě máš variantu koupit to v BENEXU (kolem 2 stovek) - tam mají sadu 2ks od VALEA (takže ti zbyde ještě jeden, až ti ho zase někdo urve ) Citovat
Ladman Odesláno 21. srpen 2010 Odesláno 21. srpen 2010 tak mi ten držák taky nějakej hajzl urval:bacha Citovat
Ladman Odesláno 22. srpen 2010 Odesláno 22. srpen 2010 já mám naštěstí taky motorek OK. A to ramínko mám taky český. Stírátko mi naštěstí zůstalo, kupoval jsem ho asi před dvěma lety jako druhovýrobu. Je na něm bílý nápis BOSCH. Cenu už ale fakt nevím. Cena toho ramínka je v Peugeotu tedy 495,-? Citovat
Ladman Odesláno 22. srpen 2010 Odesláno 22. srpen 2010 Taky v pondělí zkusim vrakáč, ale tam kolikrát chtěj víc než stojí originál v Peugeotu. To platí hlavně pro vrakoviště v Kalištích, tam jsou neuvěřitelný zloději. Tam to už ani nezkouším. A cenu v Autobenexu nevíš? Citovat
Ladman Odesláno 22. srpen 2010 Odesláno 22. srpen 2010 já zkusím zítra vrakáč v Soběslavi, mám cestu okolo. Pokud by neměli nebo za to chtěli moc, tak koupím v Peugeotu. Citovat
Ladman Odesláno 23. srpen 2010 Odesláno 23. srpen 2010 Tak v tý Soběslavi jsou taky \"dobráci\":bojim. 700,- Kč za komplet rameno + stírátko, odděleně koupit nelze:bojim. Takže přesně jak jsem psal výše - na vrakovišti je to dražší než originál:xvul:grr Citovat
Ladman Odesláno 25. srpen 2010 Odesláno 25. srpen 2010 já už ho mám, koupil jsem ho včera na vrakáči v Bechyni za 250,-.:papa Citovat
majty Odesláno 16. prosinec 2010 Odesláno 16. prosinec 2010 Cus, mam vzadu neorigo sterac... Koupil jsem si origo, ale nepasuje tam protoze nemam ten adapter. Da se sehnat samostatne ? Predpokladam, ze jinak je soucasti toho raminka... to se mi ale kupovat nechce kdyz to mam v pohode :-) Nebo nemate nekdo ten adapter ? Citovat
fifowole Odesláno 17. prosinec 2010 Odesláno 17. prosinec 2010 zde od Peugeota 00006426P6 STÍRÁTKO PEUGEO 208,50 CZK 248,12 CZK 248,12 CZK 00006429K1 DRŽ STÍRÁTKA 412,25 CZK 490,58 CZK 490,58 CZK [upravil dne 10/5/09 honza406] Honzo, nebo nekdo, nemohli byste mi napsat cislo a cenu te krytky (cislo 5)? dekuju Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.