Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

malý dosah dálkového ovladače centrálu 406


Recommended Posts

Odesláno

Zdravim všechny Pežoťáky

Mám tu problém s dálkovým odemikáním u svojí 406 je to rok 1996 a čidlo na snímání signálu z klíčku to má pod střechou u vnitřního zpětnýho zrcátka a problém je v tom že aby vám to sejmulo signál tak musíté stát blízko u auta a ještě skoro rozmáčknou klíček a baterkama v klíčku to neni ty jsou nový. Tak se chci zeptat jestli nevíte někdo jak to dálkový odemikání zlepšít a nebo jestli ho rovnou vyměnit a případně jaký by jste mi doporučili. Dík všem za radu:myslim:myslim:myslim

Upraven název tématu. Prosím dodržovat pravidla fóra a používat výstižnější nadpisy. Ferry

[upravil dne 24/4/09 Ferry]

Odesláno

no měl jsem stejný problém a při zavadě zámku na superblokádu,jsem rozdělal zámky ve všech dveřích-vyčistil benzínem a potom promazal w40 a dnes odemykám klíčkem tak na 20 m.A Taky jsem dal nové baterie do klíčů.snad ti to pomůže

Odesláno

Nevim proc je tento dotaz v sekci tuning, presouvam do sekce Servis. Ferry P.S. zamykat odemykat, pise se s tvrdym

jinak pouzij hledani, postup dodelani univerzalniho radioveho ovladani s vetsim dosahem jsem tu popisoval nekolikrat, i s tim kam co zapojit

[upravil dne 24/4/09 Ferry]

Odesláno
Původně zaslal: sliki

Zdravim všechny Pežoťáky

Mám tu problém s dálkovým odemikáním u svojí 406 je to rok 1996 a čidlo na snímání signálu z klíčku to má pod střechou u vnitřního zpětnýho zrcátka a problém je v tom že aby vám to sejmulo signál tak musíté stát blízko u auta a ještě skoro rozmáčknou klíček a baterkama v klíčku to neni ty jsou nový. Tak se chci zeptat jestli nevíte někdo jak to dálkový odemikání zlepšít a nebo jestli ho rovnou vyměnit a případně jaký by jste mi doporučili. Dík všem za radu:myslim:myslim:myslim

Upraven název tématu. Prosím dodržovat pravidla fóra a používat výstižnější nadpisy. Ferry

[upravil dne 24/4/09 Ferry]

Mas INFRA Central, ten na velkou dalku nepujde, urco ne na 20 metru.

Pri infra musis stat proste blizkou u auta.

To ze silne zmaginas, to muze byt uz len spinacem. Namir fotakem na diodu na dalkovem ovladaci, a zmaginaj gombik, ci blikne...

[upravil dne 25/4/09 Lubk0]

Odesláno

Omlouvám se všem za vzniké problémi. Když sem si to tu prošel tak sem zjistil že by bylo nejlěpší asi tu starou dálku odpojit a dát novou a když sem tak koukal tak ji každej kupoval od člena FX a většinou s vystřelovacím klíčem. Tak se chci zeptat jestli když si to koupim tak mi pudou ty klíče do mího zámku nebo budu moc používat jenom to ovládání. A ještě kde bych člena FX sehnal protože když sem se dostal na jeho internetový stránky tak ty mu nejdou tak bych chtěl poprosit o nějakej kontak dík moc.

Odesláno

Ještě než to zahodíš, tak zkus vyměnit infra LED ve vysílači za moderní - ty nové mívají mnohem větší účinnost. Taky občas neškodí vyčistit tu LED na vysílači (klíči) a taky asi tu \"boudičku\" přijímače - možná je tam prach.

Opravdu to funguje jen nablízko, ale zase miliony lidí s tím jezdí a dobrý.

Až bys to vyhazoval, tak nevyhazuj, měl bych zájem - fungující pár se vždycky hodí.

Odesláno

Dík za radu Oldo ale to vyčištění taky nepomohlo, takže to asi vyměnim ale nemam zatim peníze na novou dálku tak až bych je sehnal a vyměnil to tak se ti ozvu jestli jěště tu starou budeš chtít. A hlavně bych potřeboval najít toho Fxe už sem našel jeho internetový stránky ale oni mu nefungujou asi je už zrušil nebo co :bojim

Odesláno

No jasný to já taky nečekám ale asi to fakt vyměnim až budu mít nějaký prašule, ale ještě by ste mi moh někdo poradit jakou tu dálku tam vybrat místo tý původní abych nevybral nějakej šmejd :myslim

Odesláno

No dík za radu tak to asi taky koupim ale jak je to stěma planžetam jak se maj předělat nebo jaký koupit prostě co snima dělat:myslim:myslim dík za odpověď

Odesláno

Jo dík já už sem to zjistil taky, ale von v profilu má internotový stránky jiný a ty právě že nefungujou a jak je to teda s těma planžetama do toho vystřelováku?????:myslim :myslim:myslim:myslim:myslim

Odesláno

Honzo 406 když sem projížděl to tvoje řešení toho centrálu tak jsem tam našel odpovědi na dost otázek ale jak tam píšeš to stim čipem na imobilizér tak bych rád věděl kde ho najdu v tom originálním peugeoťáckim klíčku protože když sem rozdloup oba dva klíče co mám jak s ovládáním na dálku tak bez tak sem tam nic co by mi připomínalo to co máš ty na fotce neviděl tak mi prosimtě napiš nebo pošli fotku kde bych ten čip našel dík:super

Guest servisman
Odesláno

mám tu obr obou klíčku kde byl čip je označen žlutým písmenem O

post-0-14109606571594_thumb.jpg

Odesláno

jo aha tak tam já nic nemám a v autě dole pod volantem je ta klavesnice imobilizéru a tam nic nezadávám a normálně startuju takže bude asi odpojená jak sem se tu dočet a tak se chci zeptat jestli mi tam ten centrál s těma vystřelovákama pude když tam ten čip neni a ta klávesnice ja pravděpodobně odpojená

Guest servisman
Odesláno

klávesnici nemám tak mám čip ,klávesnici asi máš odpojenou takže pohoda.Centrál tam pude ten čip je jen pro imobilizer,ten tam nepotřebuješ pokud není v klíčku.

Odesláno

Aha takže jestli to chápu dobře tak pokud v klíčku nemám čip tak tam neni imobilizér a tim pádem nemusim nic přendavat z origo klíčku do neorigo a místo toho imobilizéru je tam ta klávesnice která je odpojená a tim pádem tam vlastně na tej strarej dálce něco vodpojim připojim novou dálku a bude šlapat a necham akorát pak vyfrézovat planžety abych moh tim vystřelovákem i startovat.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...