Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Zdravím příznivce francouzů. Umřela mi má 205 a teď se s přítelkyní poohlížíme po něčem novějším a větším. projel jsem zatím pár nabídek na netu a celkem se mi zamlouvala 406 comby 1,8 16v v plynu a nebo 307 sw 1,6 16v taky v plynu, oba modely jsou 2003. Náš rozpočet je celkem zatížen hypotéhou a tak si nemůžu vyskakovat. Proto Vás žádám o nějaké zkušenosti a rady ohledně výběru. Předem dík:super

Odesláno

Ja by som jednoznacne isiel do 406 :) Asi najviac vydareny model od peugeotu ...

Odesláno

Kasli na vzhlad, osobne ak budem kupovat dalsie auto bude to kombi aj ked na moj sedan sa nemozem stazovat - co som potreboval som vzdy odviezol. model 406 je vseobecne urcite podarenejsi oproti 307, ktora mala viac much, ale dizajn jednoznacne hovori pre 307 hlavne po facelifte. ak by som kupoval benzin tak 407, ale cenovo neviem ako su na tom, auta isli dole-neda sa splasit 407?

Odesláno

sekl se mi na D1 termostat a vyvrřela mi voda,budík to nestihl zregistrovat a nevyjela ani kontrolka stop,jen spadl brutálně výkon a ve stoupacím pruhu sem zůstal vyset,ale myslím si,že už byl načlý motor,když sem ji kupoval před třema rokama,tak to zvládla ještě 50tisíc odbýt a vzdala to. Stojí mi před barákem,je to GL(centrál,přední okna v elektrice,otáčkoměr,servo...) Technickou jsem dělal v lednu,měnil jsem ramena,zrepasoval nápravu,tak se mi ji nechce vyhodit,navíc tam byl ofic opravený vin,tak pokud ji někdo bude chtít,tak se dá domluvit.

Odesláno

kup za \"trojku\" motor a za \"dvojku\" ho nech vyměnit - jestli ti 205 stále vyhovuje (a rovněž i tvé přítelkyni), je to za dané situace a daného (nejen) stavu tvé 205 nejlevnější a asi i nejlepší řešení.

Odesláno

No jen se mi moc nechce měsíc hledat motor za trojku,který nebude mít čtvrt mega,nebo ho nechávat generálkovat. Asi hodím značky do depozitu a až se budu nudit tak ho vyměním,převodovku jsem taky měnil v garáži a u motoru je jen o pár šroubů víc....:myslim

Odesláno

tak když majitelé nejsou čuňata,tak ten motor to zvládne,ale to co se mi dostalo do vlastnictví po 200,tak moc super nebylo,každý týden sem pod tím ležel,než sem ho dal do kupy a to se mi už moc nechce

Odesláno

Halvně mi tu moc neradíte co dál za novější pohybovadlo. Mám to celkem daleko do zaměstnání,takže týdně zvládám těch 1000 najet,proto volím plyn,hlavně ta cena na benzinkách

Odesláno
Původně zaslal: honza205D

taky jsem spíš nakloněný tomu kočáru,poslední modely měly už vychytané mouchy,snad....

406 krom stěračů (mě to neva) a slabších světel mouchy neměly ;)

Odesláno

Tydne tisic? Tak to je tak cca 50 tis. rocne a to by na pohodli dalo spis tu 406. I kdyz ve 307 je taky mista dost.

Jsem s 307 spokojenej. Zatim zadny problemy. Ale ve vyberu z roku 03 bych sel do 406. Nepodlozeny, ciste subjektivni nazor, ktery taky moc nepomuze :myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...