honza205D Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 Zdravím příznivce francouzů. Umřela mi má 205 a teď se s přítelkyní poohlížíme po něčem novějším a větším. projel jsem zatím pár nabídek na netu a celkem se mi zamlouvala 406 comby 1,8 16v v plynu a nebo 307 sw 1,6 16v taky v plynu, oba modely jsou 2003. Náš rozpočet je celkem zatížen hypotéhou a tak si nemůžu vyskakovat. Proto Vás žádám o nějaké zkušenosti a rady ohledně výběru. Předem dík:super Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 Ja by som jednoznacne isiel do 406 Asi najviac vydareny model od peugeotu ... Citovat
honza205D Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 Ten se mi taky líbí,jen je boj s přítelkyní ohledně vzhledu Citovat
tomike Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 Kasli na vzhlad, osobne ak budem kupovat dalsie auto bude to kombi aj ked na moj sedan sa nemozem stazovat - co som potreboval som vzdy odviezol. model 406 je vseobecne urcite podarenejsi oproti 307, ktora mala viac much, ale dizajn jednoznacne hovori pre 307 hlavne po facelifte. ak by som kupoval benzin tak 407, ale cenovo neviem ako su na tom, auta isli dole-neda sa splasit 407? Citovat
honza205D Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 Ta je už o dost dražší a s dluhem dva melcky nemám moc možností Citovat
vix Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 Prosim tě, jak může 205 umřít? Proč ji chceš v plynu ? Citovat
honza205D Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 sekl se mi na D1 termostat a vyvrřela mi voda,budík to nestihl zregistrovat a nevyjela ani kontrolka stop,jen spadl brutálně výkon a ve stoupacím pruhu sem zůstal vyset,ale myslím si,že už byl načlý motor,když sem ji kupoval před třema rokama,tak to zvládla ještě 50tisíc odbýt a vzdala to. Stojí mi před barákem,je to GL(centrál,přední okna v elektrice,otáčkoměr,servo...) Technickou jsem dělal v lednu,měnil jsem ramena,zrepasoval nápravu,tak se mi ji nechce vyhodit,navíc tam byl ofic opravený vin,tak pokud ji někdo bude chtít,tak se dá domluvit. Citovat
vix Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 kup za \"trojku\" motor a za \"dvojku\" ho nech vyměnit - jestli ti 205 stále vyhovuje (a rovněž i tvé přítelkyni), je to za dané situace a daného (nejen) stavu tvé 205 nejlevnější a asi i nejlepší řešení. Citovat
honza205D Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 No jen se mi moc nechce měsíc hledat motor za trojku,který nebude mít čtvrt mega,nebo ho nechávat generálkovat. Asi hodím značky do depozitu a až se budu nudit tak ho vyměním,převodovku jsem taky měnil v garáži a u motoru je jen o pár šroubů víc.... Citovat
MatrixChose Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 Jenom čtvrt? Myslím, že 3/4 je úspěch Citovat
honza205D Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 tak když majitelé nejsou čuňata,tak ten motor to zvládne,ale to co se mi dostalo do vlastnictví po 200,tak moc super nebylo,každý týden sem pod tím ležel,než sem ho dal do kupy a to se mi už moc nechce Citovat
vix Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 Neboj, každý dvacetiletý motor bude mít čtvrt mega Citovat
honza205D Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 to byl mladík 92... co sem měl 1,8,tak měla stejný nálet z 89 [upravil dne 9/4/09 honza205D] Citovat
honza205D Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 Halvně mi tu moc neradíte co dál za novější pohybovadlo. Mám to celkem daleko do zaměstnání,takže týdně zvládám těch 1000 najet,proto volím plyn,hlavně ta cena na benzinkách Citovat
ozzy56 Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 tak si vem 406--tam ty ceny hodně spadly... Citovat
honza205D Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 taky jsem spíš nakloněný tomu kočáru,poslední modely měly už vychytané mouchy,snad.... Citovat
MatrixChose Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 Původně zaslal: honza205D taky jsem spíš nakloněný tomu kočáru,poslední modely měly už vychytané mouchy,snad.... 406 krom stěračů (mě to neva) a slabších světel mouchy neměly Citovat
hloze-ja Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 Tydne tisic? Tak to je tak cca 50 tis. rocne a to by na pohodli dalo spis tu 406. I kdyz ve 307 je taky mista dost. Jsem s 307 spokojenej. Zatim zadny problemy. Ale ve vyberu z roku 03 bych sel do 406. Nepodlozeny, ciste subjektivni nazor, ktery taky moc nepomuze Citovat
jarajarda Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 Jednoznačně 406, tyhle ročníky v 307 moc povedený ještě nebyly.. Jinak pochopitelně že se jí víc líbí 307, je taky služebně mladší Citovat
honza205D Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 50 tisíc většinou nenajezdím,spíš těch třicet,protože točíme tři lidi auta,ale to pohodlí to chce Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.