Dave_k Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Co mám ja na orginálech 15\". Tak ty mají rovnou podložku a ten 6tihran je tak 2-3cm vysokej, aby se schoval pod tu pokličku. Předevčírem jsem je mě v ruce. Jestli dneska najdu cvíli tak Ti je nafotím a oměřím. Citovat
kupák Odesláno 8. duben 2009 Autor Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: stařék Mám také dvoje šrouby na mem c 04 je rezerva plech a tyto šrouby jdou i na ni.Druhá kola ze starší ho c jsem koupil na zimáky a ty maji i rezervu hlinik a do nich jsou šrouby slabší a nemaji kužel. Tak to máš už jiné liťáky než já. Já mám u obou druhů rovnou dosedací plochu, takže na plech by určitě nešli. Liší se to jen tím, že starší nemají pod dosedací plochou extrémně velké osazení, kdežto ty nové ano. Jsou pod dosedací podložkou o dost silnější než závit. Též dnes zkusím oboje nafotit a oměřit. Citovat
kupák Odesláno 8. duben 2009 Autor Odesláno 8. duben 2009 Tak, v Peu řekli, že budou zjišťovat a do konce týdne mi dají vědět, na co přišli. Teď zkusím vložit pár obrázků: Omlouvám se, nejdůležitější rozměr toho osazení pod dosedací plochou otec po změření přeškrtal. Takže nalevo je ten tenký, který bych potřeboval sehnat do těch dokoupených disků, průměr osazení je 13mm, ten napravo mám na autě a má osazení průměr 18mm. [upravil dne 8/4/09 kupák] Citovat
kupák Odesláno 8. duben 2009 Autor Odesláno 8. duben 2009 teď fotka šroubů, nalevo šroub z auta, napravo ten, co bych potřeboval: Citovat
kupák Odesláno 8. duben 2009 Autor Odesláno 8. duben 2009 a teď zkusím fotku středu disku z auta: všechny popisky jsou stejné na obou druzích kol, ale tady je napravo vidět ta \"-17\" to je jediný rozdíl ve značení. [upravil dne 8/4/09 kupák] Citovat
BoneDaddy Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Tak to by mě zajímalo, jak se budou v Peugeotu činit. A zvláště jestli si volal do Pardubic. Citovat
kupák Odesláno 8. duben 2009 Autor Odesláno 8. duben 2009 a teď disk dokoupený: a už dám s obrázky pokoj. Citovat
kupák Odesláno 8. duben 2009 Autor Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: BoneDaddy Tak to by mě zajímalo, jak se budou v Peugeotu činit. A zvláště jestli si volal do Pardubic. Jasnačka Včera tam byl človíček, co se zjevně orientoval v serviceboxu hůř než já, ale ta paní je šikovná. uvidíme. Navík kamarád tam má kamaráda, tudíž jsme ho též poprosili.. Myslím, že při pečlivém podívání je na fotkách těch středů kol vidět i ten rozdíl v dírách. [upravil dne 8/4/09 kupák] Citovat
BoneDaddy Odesláno 8. duben 2009 Odesláno 8. duben 2009 Původně zaslal: kupák Jasnačka Včera tam byl človíček, co se zjevně orientoval v serviceboxu hůř než já, ale ta paní je šikovná. uvidíme. Navík kamarád tam má kamaráda, tudíž jsme ho též poprosili.. Aha takže úplně ty samé zkušenosti. Nedávno jsem tam taky jednoho mladšího pána od pultíku navigoval v serviceboxu. A ta paní, je opravdu dobrá. Pravý profík. Dokonce mi nabídla i nějaké staré brožury s příslušenstvím na půjčení když jsem se tam jednou ptal na kola apod.. Citovat
kupák Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 Tak je rozhodnuto. Příští týden se koupená kola profrézují na stejný rozměr děr jako ta, co mám na autě a budou se používat jedny šrouby. V peu našli dvoje šrouby, které prý by to mohly být. Ani jeden neměli skladem, takže jsem je fyziky neviděl. Ale operovali cenama okolo 250-260 kč/kus, přičemž já na serviceboxu nenašel žádný šroub nad 3 eura? Takže kašlu na šrouby, upravím díry a je to. Až bude hotovo, nafotím, vyvěsím. Citovat
BoneDaddy Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 No to je pěkná bejkárna. Radši si ty čísla najdi sám, zjisti si cenu sám v serviceboxu, tam je správná a pak si to po kuse objednej. Potom zkus doma jestli půjdou. Určitě lepší vyhodit pár stovek, než frézovat liťáky. Zvlášť jestli jsme našli v serviceboxu 3 možnosti šroubů. To bych to radši já osobně vyřešil takhle. Citovat
BoneDaddy Odesláno 9. duben 2009 Odesláno 9. duben 2009 EHM! Referenční číslo Označení Množství Cena bez DPH Cena s DPH Celkem s DPH Volba 0000540561 ŠROUBU KOLA ALU 65,75 CZK 78,24 CZK 78,24 CZK 0000540567 UPEV ŠR KOLA 68,25 CZK 81,22 CZK 81,22 CZK 0000540565 UPEV ŠR KOLA 55,50 CZK 66,05 CZK 66,05 CZK Citovat
kupák Odesláno 9. duben 2009 Autor Odesláno 9. duben 2009 Původně zaslal: BoneDaddy EHM! Referenční číslo Označení Množství Cena bez DPH Cena s DPH Celkem s DPH Volba 0000540561 ŠROUBU KOLA ALU 65,75 CZK 78,24 CZK 78,24 CZK 0000540567 UPEV ŠR KOLA 68,25 CZK 81,22 CZK 81,22 CZK 0000540565 UPEV ŠR KOLA 55,50 CZK 66,05 CZK 66,05 CZK Trušku diference v ceně hlášené v peu, co? Já už na šrouby kašlu. Já ty koupený liťáky prostě upravím do toho stavu, jak jsou vyrobený ty, co mám na autě. Myslím, že se tím nemůže nic poškodit a budu to mít na jedny šrouby. A \"za flašku\":D Citovat
kupák Odesláno 21. duben 2009 Autor Odesláno 21. duben 2009 Tak kola už jsou týden na autě, najezdili asi 750 km a zdá se, že je vše v pohodě. Provedlo se vyfrézování děr v disku pro osazení šroubů a vypadá to asi takhle: Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.