Big Tommy Odesláno 26. únor 2009 Odesláno 26. únor 2009 teď si mě dostal.ok dám sem jinou [upravil dne 26.2.2009 Big Tommy] [upravil dne 26.2.2009 Big Tommy] Citovat
marko306 Odesláno 26. únor 2009 Autor Odesláno 26. únor 2009 novidis, brile od michaela nighta z knight ridera. Este peugeot a vyprava, ne? Citovat
Creams Odesláno 26. únor 2009 Odesláno 26. únor 2009 Původně zaslal: Big Tommy teď si mě dostal.ok dám sem jinou [ Co to je za negra :D:D Citovat
Big Tommy Odesláno 26. únor 2009 Odesláno 26. únor 2009 to sem já trochu skalanej..jo sem černej jak bota;);) Citovat
Peter86 Odesláno 26. únor 2009 Odesláno 26. únor 2009 Tak to jsem já s přítelkou loni na Slovensku.. http://img3.imageshack.us/my.php?image=img0111a.jpg Citovat
Stifler Odesláno 1. březen 2009 Odesláno 1. březen 2009 Původně zaslal: Peter86 Tak to jsem já s přítelkou loni na Slovensku.. http://img3.imageshack.us/my.php?image=img0111a.jpg Není lepší tu fotku vložit takhle: Citovat
kmotrik Odesláno 2. březen 2009 Odesláno 2. březen 2009 Tak pánové ode dneška se i já řadím mezi řidiče. Závěrečky mám úspěšně za sebou a povodil jsem si to na poprvé Mám radost jako svi*a teď už stačí jen počkat až mi dají na úřadě růžovou kartičku a můžu jít povozit peugeota :-))) [upravil dne 2.3.2009 kmotrik] Citovat
ghotic.ghotic Odesláno 3. březen 2009 Odesláno 3. březen 2009 Sice su tady nový-svého Peugeota jsem koupil teprve minulý pátek, ale tak budeme se tu setkávat tak ať mě taky znáte:papa A můj peugeot-\"Mazlik\"-dovoz z Itálie po prvním majiteli, včetně servisky, 1,4i(není tak slabý jak jsem se bál:super), r.v. 2000. Teď je ještě v servise než se zbavím Fanouše... No a ta klasika-rozvody, brzdy... Jen na tom podvozku se znát že v It. fakt nesolí Citovat
wooody Odesláno 3. březen 2009 Odesláno 3. březen 2009 notak to sem ja cca pred rokem...... [upravil dne 3/3/09 wooody] Citovat
dolly1010 Odesláno 3. březen 2009 Odesláno 3. březen 2009 Původně zaslal: wooody notak to sem ja cca pred rokem...... Satanův pohled :D Citovat
wooody Odesláno 3. březen 2009 Odesláno 3. březen 2009 Původně zaslal: dolly1010 Původně zaslal: wooody notak to sem ja cca pred rokem...... Satanův pohled :D jj :myslimasi to byl kvalitni fotak Citovat
Smeták Odesláno 5. březen 2009 Odesláno 5. březen 2009 Moje maličkost při mé oblíbené zábavě! Citovat
Peter86 Odesláno 6. březen 2009 Odesláno 6. březen 2009 Původně zaslal: Stifler Původně zaslal: Peter86 Tak to jsem já s přítelkou loni na Slovensku.. http://img3.imageshack.us/my.php?image=img0111a.jpg Není lepší tu fotku vložit takhle: Díky Stiflere..jen já blbec pořád nevím jak ji tady vložit:myslim..Zkoušel jsem to přes imageshack.us,ale nezobrazil se mi tam ten řádek s DIRECT LINK TO IMAGE,tak jsem použil jiný..Jenže jak se teď dívám,tak před to stačí dát nějaká ta závorka,že?? Citovat
Stifler Odesláno 6. březen 2009 Odesláno 6. březen 2009 Původně zaslal: Peter86 Díky Stiflere..jen já blbec pořád nevím jak ji tady vložit:myslim..Zkoušel jsem to přes imageshack.us,ale nezobrazil se mi tam ten řádek s DIRECT LINK TO IMAGE,tak jsem použil jiný..Jenže jak se teď dívám,tak před to stačí dát nějaká ta závorka,že?? Jo, přesně tak. Já si předepíšu ty závorky a mezi to nakopíruju odkaz, který na imageshack.us získám tím, že si kliknu v Opeře pravym tlačítkem na fotku a kliknu na \"Kopírovat adresu obrázku\". V Internet Exploreru jsem si dával \"Vlastnosti\" a potom zkopíroval odkaz, co tam byl a vždycky to fungovalo. Snad ti to pomůže. Citovat
marko306 Odesláno 8. březen 2009 Autor Odesláno 8. březen 2009 Původně zaslal: kmotrik Tak pánové ode dneška se i já řadím mezi řidiče. Závěrečky mám úspěšně za sebou a povodil jsem si to na poprvé Mám radost jako svi*a teď už stačí jen počkat až mi dají na úřadě růžovou kartičku a můžu jít povozit peugeota :-))) Trosku neskor:D tak vela stastnych km od marka306 [upravil dne 8/3/09 marko306] Citovat
Hugo Boss Odesláno 16. březen 2009 Odesláno 16. březen 2009 tak teda i nově já kluci... už ne mezi 205kama,ale s váma tady ... moje 306 a já se svou paní Citovat
marko306 Odesláno 16. březen 2009 Autor Odesláno 16. březen 2009 tak vytaj medzi nami:D:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.