Guest bostich Odesláno 9. únor 2009 Odesláno 9. únor 2009 Souhlasim s Wooodym:znám taky pár slučných romů(smí se vůbec říkat cikán, nebo už to zakazali...?).Dokonce lidí kterých si hodně vážím, ale to je minimum.Je mi naprosto jedno jedno, jestli je člověk bílej černej žlutej nebo zelenej, ale ať se kua chová slušně.Mnohem milejší je mi slušnej rom něž \"bílej\" grázl, problém je v tom, že ono je to většinou naopak. Proto tomu podnikateli držím palce, ať z toho nevyjde s postihem(měl by spíš dostat uznání, že byl schopnej se jim postavit, ale to je na Slovensku asi utopie(ono u nás to neni jinak....) Citovat
bombarderik Odesláno 9. únor 2009 Odesláno 9. únor 2009 Suhlasim s vami hosi je to badnda ani sa neviem vyjadrit take vybrane slovo som na to este nenasiel. Kazdopadne po vyjadreniach kompetentnych ludi ten clovek bude mat nejaky postih. No chudackovia romovia, kradli no hura zase ste sa nieco naucili. joj zase sa len rozculim. Ale fandim ludom co sa tomuto postavia. Policii je to jedno. Toto vse. Citovat
f3Rd@ Odesláno 9. únor 2009 Odesláno 9. únor 2009 Ja rikam taky ano. Ano na potrestani zlodeju alkoholu a NE na potrestani zlodejicku na slovensku. Vychovna facka? - to melo byt vychovne slauchem po cuni a nejen tam. Nejvic me dojala ta ciganka na videu - vsak to jsou jeste decka... ta by taky par zaslouzila! Kez u nas zpracuje delnicka srana a neprizpusobivi obcane emigruji, tak jako slibujuji. No a hned pak DS zakazem. Citovat
punkac Odesláno 9. únor 2009 Odesláno 9. únor 2009 Původně zaslal: f3Rd@ Ja rikam taky ano. Ano na potrestani zlodeju alkoholu a NE na potrestani zlodejicku na slovensku. Vychovna facka? - to melo byt vychovne slauchem po cuni a nejen tam. Nejvic me dojala ta ciganka na videu - vsak to jsou jeste decka... ta by taky par zaslouzila! Kez u nas zpracuje delnicka srana a neprizpusobivi obcane emigruji, tak jako slibujuji. No a hned pak DS zakazem. Ono je to těžké v této zemi nebo u slovenskejch bratrů Všude musí majitel pozemku potažmo věci vysvětlovat proč a jakou silou se bránil proti zloději. Vůbec se nebere v potaz vlastnické právo a vše co s tím souvisí. Nevím proč už dávno není zákon \"na můj pozemek nelez nebo nešahej, nebo dostaneš přes prsty případně tě aspoň pochčím\" Proč my normální lidé, kterým je jasný, že nebudou střílet na elektrikáře, plynaře, či jiné oprávněné složky, kteří na mém pozemku budou něco opravovat nebo záchránář něco zachraňovat - to snad soudnej člověk pozná, že to není zloděj, kterého chci ztrestat za to, že u mě kradl a já ho chytil. Proč když někoho zmrzačím v rámci nutné obrany mu mám platit nějaký bolestný nebo odškodnění - hajzl přece ví, že je hajzl a moc dobře ví, že může být chycen a potrestán..... Zkrátka neplatí preslunce neviny pro poškozeného ,ale preslunce viny! Aneb jak v mé oblíbené vánoční pohádce s financema musel dokazovat učitel kde byl nebo nebyl na svých nových SKI financům Řekl brilantní větu:\"já mám dokazovat, to co nejsem? Takové důkazy nechtějí ani u C&K soudů!!! Ach jo zase A musíme tu s tou vychcanou pakáží být dál Jo a ad DS: To je stejná pakáž jako hnědočeši na kterých si dělají reklamu. Nejdřív chtěj vyhnat cigány, pak vietnamce, muslimy, židy, 4%, pak zelený, červený, modrý a nakonec TEBE! Prostě nejlepší je mít pořádnou oporu v zákoně na obranu svého majetku a pak nepotřebuji DS a nemám strach z jakýhokoliv zloděje ať je jakej chce To je zase sloh.. Citovat
ajven Odesláno 10. únor 2009 Odesláno 10. únor 2009 Původně zaslal: bostich Souhlasim s Wooodym:znám taky pár slučných romů(smí se vůbec říkat cikán, nebo už to zakazali...?).Dokonce lidí kterých si hodně vážím, ale to je minimum.Je mi naprosto jedno jedno, jestli je člověk bílej černej žlutej nebo zelenej, ale ať se kua chová slušně.Mnohem milejší je mi slušnej rom něž \"bílej\" grázl, problém je v tom, že ono je to většinou naopak. Proto tomu podnikateli držím palce, ať z toho nevyjde s postihem(měl by spíš dostat uznání, že byl schopnej se jim postavit, ale to je na Slovensku asi utopie(ono u nás to neni jinak....) Cigáň = cikán je oficialne pomenovanie tohto etnika. Nie je to hanlivy vyraz, lebo je to oficialne aj v slovnikoch. To len cesky a slovensky cigani, po degradacii vlastneho pomenovania chceli zmenu na Romov. Ale poznam takych ciganov, co neznasaju pomenovanie romovia. Takze si vyber. Na margo tohto pripadu uvediem len jedno> mam rad postivych, takze mi jedno akej farby boli zlodeji. Ale trest si zasluzia. U nas by malo byt povinne skolstvo, za zaskolactvo deti trestat rodicov basou, neplaticov dat do starych kasarni po rusoch, alebo odsudit na prace. Proste trest za to, ze nepracuju a parazituju na statnych vydajoch. Mesacne idu nekrestanske peniaze na vsetku tuto komunitu. Tak ako komancovia trestali nevinnych vojakov po 2.sv.v. tak by som nahnal do uranovych bani vsetkych co su lajdaci. Potom by statny rozpocet netrpel vydajmi na \"socialne odkazanych\", ktory umyselne nepracuju! Citovat
Fx Odesláno 10. únor 2009 Odesláno 10. únor 2009 Heheh, a pak proč se na Moravě říká místo lžeš, že cigáníš Punkac: To víš, berou to podle abecedy: Arabove, buzeranti, cikáni, černoši... Citovat
309GT Odesláno 10. únor 2009 Odesláno 10. únor 2009 Původně zaslal: ajven Původně zaslal: bostich Souhlasim s Wooodym:znám taky pár slučných romů(smí se vůbec říkat cikán, nebo už to zakazali...?).Dokonce lidí kterých si hodně vážím, ale to je minimum.Je mi naprosto jedno jedno, jestli je člověk bílej černej žlutej nebo zelenej, ale ať se kua chová slušně.Mnohem milejší je mi slušnej rom něž \"bílej\" grázl, problém je v tom, že ono je to většinou naopak. Proto tomu podnikateli držím palce, ať z toho nevyjde s postihem(měl by spíš dostat uznání, že byl schopnej se jim postavit, ale to je na Slovensku asi utopie(ono u nás to neni jinak....) Cigáň = cikán je oficialne pomenovanie tohto etnika. Nie je to hanlivy vyraz, lebo je to oficialne aj v slovnikoch. To len cesky a slovensky cigani, po degradacii vlastneho pomenovania chceli zmenu na Romov. Ale poznam takych ciganov, co neznasaju pomenovanie romovia. Takze si vyber. Na margo tohto pripadu uvediem len jedno> mam rad postivych, takze mi jedno akej farby boli zlodeji. Ale trest si zasluzia. U nas by malo byt povinne skolstvo, za zaskolactvo deti trestat rodicov basou, neplaticov dat do starych kasarni po rusoch, alebo odsudit na prace. Proste trest za to, ze nepracuju a parazituju na statnych vydajoch. Mesacne idu nekrestanske peniaze na vsetku tuto komunitu. Tak ako komancovia trestali nevinnych vojakov po 2.sv.v. tak by som nahnal do uranovych bani vsetkych co su lajdaci. Potom by statny rozpocet netrpel vydajmi na \"socialne odkazanych\", ktory umyselne nepracuju! Pravda!Když si vezmete český slovník tak tam nenajdete slovo ROM,protož to slovo jednosduše neexistuje.Je to jenom výmysl cikánů...nejspíš pro to aby si připadali jako něco lepšího:bojim Sám jsem za celých 20 let poznal jen dva cikány kteří byli \"normální\",chovali se slušně,pracovali a nechalo se s nima mluvit jako s člověkem a né jako s tou zbylou pakáží co více než lidi připomíná prasata! (né že bych byl rasista-to samozdřejmě jsem) Citovat
bombarderik Odesláno 10. únor 2009 Odesláno 10. únor 2009 Fx: tak tento vtip velmi dobre poznam a hodi sa sem :potlesk:potlesk:potlesk Je to tupa polamana zver, prizivnicka. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.