Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: Fakir

Sraz je až příští týden. :papa

a jeje zase za blbecka tak to se omlouvam :)) ja mel zato ze je to uz tenhle tyden

Nevadi stane se .) copa ze nejedes kdyz jede i falco???

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: crang.look

a jeje zase za blbecka

v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :potlesk:D:D:D

jak kdo :) ja ho videl jx :D:D:D:D a zdal se normalni :). I kdyz pojem normalni se da vylozit jakkoliv ze :D:D:D

Odesláno

Sraz byl samozřejmě úplně SUPER - všude závěje sněhu, 50% z odstartovaných posádek ještě nyní hledá cestu někde na Polsko - Českém pomezí.

Abych nezapomněl, na motokárách taky došlo k závažné kolizi - kdy nějaký podivím vyrazil v tom nejužším místě proti jinému účastníku a došlo k čelnímu střetu a následnému požáru obou strojů (naštěstí byl viník kryt přilbou, takže jsme ho nemohli identifikovat).

Hezká pohádka - což??

P.S.

Tak uvidíme, kolik z toho bude za týden skutečně pravda.

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: crang.look

a jeje zase za blbecka

v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :potlesk:D:D:D

ale notak no stane se :)) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu :))) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak :)))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .)))

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Sraz byl samozřejmě úplně SUPER - všude závěje sněhu, 50% z odstartovaných posádek ještě nyní hledá cestu někde na Polsko - Českém pomezí.

Abych nezapomněl, na motokárách taky došlo k závažné kolizi - kdy nějaký podivím vyrazil v tom nejužším místě proti jinému účastníku a došlo k čelnímu střetu a následnému požáru obou strojů (naštěstí byl viník kryt přilbou, takže jsme ho nemohli identifikovat).

Hezká pohádka - což??

P.S.

Tak uvidíme, kolik z toho bude za týden skutečně pravda.

jsem rad ze se vam tam libilo doufam ze stejne zazitky budu cist i od ostatnich clenu :)))

Odesláno
Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: crang.look

a jeje zase za blbecka

v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :potlesk:D:D:D

ale notak no stane se :)) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu :))) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak :)))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .)))

vsak neboj ja pro nej mam taky trosku prace este prdtim nez pojede :D:DD a mit rad me taky moc nebude :D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: crang.look

a jeje zase za blbecka

v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :potlesk:D:D:D

ale notak no stane se :)) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu :))) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak :)))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .)))

vsak neboj ja pro nej mam taky trosku prace este prdtim nez pojede :D:DD a mit rad me taky moc nebude :D:D:D

jen mu dej porad breci jak nema penize tak at ma aspon praci :))))

Odesláno
Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: crang.look

a jeje zase za blbecka

v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :potlesk:D:D:D

ale notak no stane se :)) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu :))) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak :)))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .)))

vsak neboj ja pro nej mam taky trosku prace este prdtim nez pojede :D:DD a mit rad me taky moc nebude :D:D:D

jen mu dej porad breci jak nema penize tak at ma aspon praci :))))

Hehe koukam on si stezuje snad porad :D:D:D:D a to je pritom v garazi a nebo v praci od nevidim do nevidim a nema penize nechapu to :D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: crang.look

a jeje zase za blbecka

v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :potlesk:D:D:D

ale notak no stane se :)) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu :))) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak :)))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .)))

vsak neboj ja pro nej mam taky trosku prace este prdtim nez pojede :D:DD a mit rad me taky moc nebude :D:D:D

jen mu dej porad breci jak nema penize tak at ma aspon praci :))))

Hehe koukam on si stezuje snad porad :D:D:D:D a to je pritom v garazi a nebo v praci od nevidim do nevidim a nema penize nechapu to :D:D:D

njn co se da delat zensky neco stojej :))) to musim vedet ne :)))

Odesláno
Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: agresssor

Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: crang.look

a jeje zase za blbecka

v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :potlesk:D:D:D

ale notak no stane se :)) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu :))) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak :)))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .)))

vsak neboj ja pro nej mam taky trosku prace este prdtim nez pojede :D:DD a mit rad me taky moc nebude :D:D:D

jen mu dej porad breci jak nema penize tak at ma aspon praci :))))

Hehe koukam on si stezuje snad porad :D:D:D:D a to je pritom v garazi a nebo v praci od nevidim do nevidim a nema penize nechapu to :D:D:D

njn co se da delat zensky neco stojej :))) to musim vedet ne :)))

Noooo nic proti ale on si stezoval i predtim nez tuhle zenskou mel vis :D:D:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: agresssor

Jinak o tom kolik stoji zenska muzu povidat :D:D a myslim ze asi kazdej ze .,:D:D:D:D

jj to je fakt to jen ta moje me nic nestoji :))) ale vsechny ostatni jo :)))

Odesláno
Původně zaslal: crang.look

Původně zaslal: agresssor

Jinak o tom kolik stoji zenska muzu povidat :D:D a myslim ze asi kazdej ze .,:D:D:D:D

jj to je fakt to jen ta moje me nic nestoji :))) ale vsechny ostatni jo :)))

Jak to ze tvoje te nic nestoji a vsechny ostatni ano :D:D:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...