crang.look Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 sice jsem nebyl ale slibuju ze v lete uz me uvidite na srazu musel jsem to pe.trovi slibit )) tak povidejte jaký to bylo Citovat
crang.look Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Fakir Sraz je až příští týden. a jeje zase za blbecka tak to se omlouvam ) ja mel zato ze je to uz tenhle tyden Citovat
agresssor Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: Fakir Sraz je až příští týden. a jeje zase za blbecka tak to se omlouvam ) ja mel zato ze je to uz tenhle tyden Nevadi stane se .) copa ze nejedes kdyz jede i falco??? Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: crang.look a jeje zase za blbecka v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :D:D Citovat
agresssor Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: crang.look a jeje zase za blbecka v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :D:D jak kdo ja ho videl jx :D:D:D a zdal se normalni . I kdyz pojem normalni se da vylozit jakkoliv ze :D:D Citovat
Medvěd Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Sraz byl samozřejmě úplně SUPER - všude závěje sněhu, 50% z odstartovaných posádek ještě nyní hledá cestu někde na Polsko - Českém pomezí. Abych nezapomněl, na motokárách taky došlo k závažné kolizi - kdy nějaký podivím vyrazil v tom nejužším místě proti jinému účastníku a došlo k čelnímu střetu a následnému požáru obou strojů (naštěstí byl viník kryt přilbou, takže jsme ho nemohli identifikovat). Hezká pohádka - což?? P.S. Tak uvidíme, kolik z toho bude za týden skutečně pravda. Citovat
crang.look Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: crang.look a jeje zase za blbecka v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :D:D ale notak no stane se ) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu )) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak ))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .))) Citovat
crang.look Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Medvěd Sraz byl samozřejmě úplně SUPER - všude závěje sněhu, 50% z odstartovaných posádek ještě nyní hledá cestu někde na Polsko - Českém pomezí. Abych nezapomněl, na motokárách taky došlo k závažné kolizi - kdy nějaký podivím vyrazil v tom nejužším místě proti jinému účastníku a došlo k čelnímu střetu a následnému požáru obou strojů (naštěstí byl viník kryt přilbou, takže jsme ho nemohli identifikovat). Hezká pohádka - což?? P.S. Tak uvidíme, kolik z toho bude za týden skutečně pravda. jsem rad ze se vam tam libilo doufam ze stejne zazitky budu cist i od ostatnich clenu )) Citovat
agresssor Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: crang.look a jeje zase za blbecka v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :D:D ale notak no stane se ) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu )) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak ))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .))) vsak neboj ja pro nej mam taky trosku prace este prdtim nez pojede :DD a mit rad me taky moc nebude :D:D Citovat
crang.look Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: crang.look a jeje zase za blbecka v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :D:D ale notak no stane se ) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu )) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak ))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .))) vsak neboj ja pro nej mam taky trosku prace este prdtim nez pojede :DD a mit rad me taky moc nebude :D:D jen mu dej porad breci jak nema penize tak at ma aspon praci ))) Citovat
agresssor Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: crang.look a jeje zase za blbecka v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :D:D ale notak no stane se ) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu )) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak ))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .))) vsak neboj ja pro nej mam taky trosku prace este prdtim nez pojede :DD a mit rad me taky moc nebude :D:D jen mu dej porad breci jak nema penize tak at ma aspon praci ))) Hehe koukam on si stezuje snad porad :D:D:D a to je pritom v garazi a nebo v praci od nevidim do nevidim a nema penize nechapu to :D:D Citovat
crang.look Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: crang.look a jeje zase za blbecka v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :D:D ale notak no stane se ) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu )) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak ))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .))) vsak neboj ja pro nej mam taky trosku prace este prdtim nez pojede :DD a mit rad me taky moc nebude :D:D jen mu dej porad breci jak nema penize tak at ma aspon praci ))) Hehe koukam on si stezuje snad porad :D:D:D a to je pritom v garazi a nebo v praci od nevidim do nevidim a nema penize nechapu to :D:D njn co se da delat zensky neco stojej )) to musim vedet ne )) Citovat
agresssor Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: crang.look a jeje zase za blbecka v poho , už jsme si zvykli abereme tě tak :D:D ale notak no stane se ) kazdopadne nejedu protoze nejsou lováčky no a co se tyka šlapáka my nejsme dvojcata aby jsme jezdili vsude spolu )) ale jen pockejte az se vrati mam tady pro nej prace ze se zblazni (zrcátka v barve a elektrice , vyhrivany sedacky,el.zadních oken rozvody park.sensory a tak ))) tak ho tam moc nevyridte at muze makat .))) vsak neboj ja pro nej mam taky trosku prace este prdtim nez pojede :DD a mit rad me taky moc nebude :D:D jen mu dej porad breci jak nema penize tak at ma aspon praci ))) Hehe koukam on si stezuje snad porad :D:D:D a to je pritom v garazi a nebo v praci od nevidim do nevidim a nema penize nechapu to :D:D njn co se da delat zensky neco stojej )) to musim vedet ne )) Noooo nic proti ale on si stezoval i predtim nez tuhle zenskou mel vis :D:D:D:D Citovat
agresssor Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Jinak o tom kolik stoji zenska muzu povidat :D a myslim ze asi kazdej ze .,:D:D:D Citovat
crang.look Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: agresssor Jinak o tom kolik stoji zenska muzu povidat :D a myslim ze asi kazdej ze .,:D:D:D jj to je fakt to jen ta moje me nic nestoji )) ale vsechny ostatni jo )) Citovat
agresssor Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: crang.look Původně zaslal: agresssor Jinak o tom kolik stoji zenska muzu povidat :D a myslim ze asi kazdej ze .,:D:D:D jj to je fakt to jen ta moje me nic nestoji )) ale vsechny ostatni jo )) Jak to ze tvoje te nic nestoji a vsechny ostatni ano :D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.