Nos Odesláno 19. leden 2009 Odesláno 19. leden 2009 Zdravím. Chtěl bych poprosit o radu. Zapojuji muziku do Peugeotu 406 (r.v.2000),ale nemůžu najít díru jak protáhnout červený kabel k baterce. Neznáte někdo nějakou skulinku kde by se to dalo protáhnout? Předem děkuji. Váš příspěvek v rubrice \"Autohifi\" porušuje pravidla a proto byl upraven! V případě opakovaného porušení pravidel, bude zablokován váš uživatelský účet. Pravidla k nahlédnutí: http://www.peugeot-club.com/forum/faq.php?page=forumrules Jirkap - admin [upravil dne 27.1.2009 Jirkap] Citovat
309GT Odesláno 20. leden 2009 Odesláno 20. leden 2009 Zdravim,sice nemám 406 ale většinou jsou tam průchodky s gumovým špuntem,nebo jdi podle kabeláže co jde k palubní desce.... Citovat
stanley-zdenda Odesláno 21. leden 2009 Odesláno 21. leden 2009 ahoj u 306 je růchodka nad tyčí od řízení třeba to bude u tebe podobný Citovat
mindwipe Odesláno 21. leden 2009 Odesláno 21. leden 2009 a u 206 je zasa taka guma v strede medzi soferom a spolujazdcom (cca niekde za radiom ) Citovat
DIESEL306 Odesláno 23. leden 2009 Odesláno 23. leden 2009 Ja som prevŕtal dieru za motorčekom stieračov. Citovat
Nos Odesláno 25. leden 2009 Autor Odesláno 25. leden 2009 Díky moc mrknu na to a snad to tak půjde. Citovat
Mirrae24 Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 U 307 je špunt mezi řidičem a spolujezdcem, pod vzduchovým filtrem, když podle něj pojedete jakoby směrem k interiéru. Dá se opatrně vydloubnout šroubovákem, já tam mám tuším 20mm kabel, stačí tomu špuntu seříznou čepičku a prostrčit ním kabel a opět nasadit na své místo Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 Původně zaslal: Mirrae24 U 307 je špunt mezi řidičem a spolujezdcem, pod vzduchovým filtrem, když podle něj pojedete jakoby směrem k interiéru. Dá se opatrně vydloubnout šroubovákem, já tam mám tuším 20mm kabel, stačí tomu špuntu seříznou čepičku a prostrčit ním kabel a opět nasadit na své místo Mohol by si hodiť foto? Díky! Citovat
Mirrae24 Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 Jedině, že bych to zítra nafotil, pokusím se o to, když bude čas a nezapomenu. Citovat
Escaper Odesláno 26. leden 2009 Odesláno 26. leden 2009 u 307 je spunt primo za plynovym pedalem, vypada to jako kdyby tam melo jit lanko od plynu ale uz tam byva elektronicky plyn tak je tam jen zacpana dira... Citovat
djbrano Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Původně zaslal: Escaper u 307 je spunt primo za plynovym pedalem, vypada to jako kdyby tam melo jit lanko od plynu ale uz tam byva elektronicky plyn tak je tam jen zacpana dira... A mozes mi poradit aj pre 407, kadial ho mam k baterke pretiahnut? Diiiiky Citovat
Mirrae24 Odesláno 29. leden 2009 Odesláno 29. leden 2009 Tak tady jsou dva obrázky, kde zhruba se nachází průchodka pro + kabel v Peugeot 307. http://www.nahraj.cz/content/view/a1e74413-e933-4629-9763-b6b1528dfd6f Tady je to docela blíž focený, dole tam je trochu vidět + červený kabel. http://www.nahraj.cz/content/view/b7386126-aebd-406d-b80f-73ae4e031bb2 No a zde je to z dálky, jo a ta pojistka šla blbě přichytit, tak jsem jí jen přidrátoval [upravil dne 29/1/09 Mirrae24] Citovat
Nos Odesláno 31. leden 2009 Autor Odesláno 31. leden 2009 Zdravím. Tak muzika už je zapojena a konečně hraje. A hraje super Nakonec po delším hledání jsem našel nad spojkovým pedálem v rohu gumový špunt,kterým jsem to protáhl. Citovat
hnusoba Odesláno 31. leden 2009 Odesláno 31. leden 2009 Původně zaslal: djbrano Původně zaslal: Escaper u 307 je spunt primo za plynovym pedalem, vypada to jako kdyby tam melo jit lanko od plynu ale uz tam byva elektronicky plyn tak je tam jen zacpana dira... A mozes mi poradit aj pre 407, kadial ho mam k baterke pretiahnut? Diiiiky Daj dole zadnú časť ľavého predného podblatníka a tam nájdeš gumovú priechodku Citovat
djbrano Odesláno 2. únor 2009 Odesláno 2. únor 2009 Původně zaslal: hnusoba Původně zaslal: djbrano Původně zaslal: Escaper u 307 je spunt primo za plynovym pedalem, vypada to jako kdyby tam melo jit lanko od plynu ale uz tam byva elektronicky plyn tak je tam jen zacpana dira... A mozes mi poradit aj pre 407, kadial ho mam k baterke pretiahnut? Diiiiky Daj dole zadnú časť ľavého predného podblatníka a tam nájdeš gumovú priechodku Nachadza sa ta priechodka na strane spolujazdca, alebo sofera? A nemohol by si poslat foto, kde presne to myslis? Alebo aspon mi to prosim Ta upresni, kde tuto priechodku presne najdem... Pozeram, ze mas 405-ku, myslis, ze na 407-ke bude to iste? Diiiiiiiky [upravil dne 2/2/09 djbrano] [upravil dne 2/2/09 djbrano] [upravil dne 2/2/09 djbrano] [upravil dne 3/2/09 djbrano] Citovat
djbrano Odesláno 2. únor 2009 Odesláno 2. únor 2009 Původně zaslal: soptik155 jojo taky to mám u leveho blatníku Mozes mi to prosim Ta presne popisat, kde tuto priechodku presne najdem? Nachadza sa ta priechodka na strane spolujazdca, alebo na strane sofera? Najlepsie foto, ak sa bude dat... Diky [upravil dne 2/2/09 djbrano] [upravil dne 3/2/09 djbrano] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.