Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahojte vsetci. Takze opisem vam presne moj problem ako prebiehal.

Rano som normalne nastartoval, presiel som asi len 40 metrov, lebo som preparkoval auto. Pred pol 5 teraz podvecer som isiel po mamu do roboty, sadol som do auta, nastartoval, naskocilo, vybebli otacky a po asi 2 sekundach zdochlo. Toto mi spravilo 3krat, tak som vystupil, zamkol auto, odomkol (to mi poradil sused, zevraj moze blbnut len elektronika), skusil nastartova a uz vobec nic. Ani nechytilo. Tak som poziadal suseda, aby mi pomohol nastartovat pomocou kablov. Naskocilo to a znova to zdochlo. Uz sa mi to dvakrat stalo niekedy davnejsie. Tak som podrzal troska plyn, aby boli otacky tak na 1200 - 1500...po asi 15 sekundach isiel z motora divny zvuk, tak som to vypol radsej. Ked som to znova takto spravil, tak ako stal otec a sused pri motore, vsimli si iskry ktore isli odniekadial ako sa spaja prevodovka s motorom, asi tam ako je zotrvacnik. Po chvili to prestalo. Otacky stale padali, no a kym som prisiel k mame, tak mi to aj raz na krizovatke zdochlo. No naskocilo to normalne a bolo pocut znova ten zvuk, no presiel a otacky uz tak nepadali, na volnobehu potom celkom drzali. U mamy som vystupil z auta a ako motor bezal, tak od riadiacej jednotky isiel taky divny vzuk, ako keby tam nieco klopkalo. Ked som sa vracal domov, zastavil som sa na benzin, natankoval som, zamkol auto, zaplatil, odomkol, krasne v pohode nastartoval a ked som isiel k riadiacej jednotke, tak ziadny taky zvuk tam uz nebol.

Doma som vybral baterku, dal ju na nabijacku, mala na prazdno 12,81 V.

V com mobol byt problem?? Viete mi nejako poradit??

Dakujem

Odesláno

Je to nazváno jako Elmag ventil a je na potrubí s absorbérem. Přesnou funkci a proč cvaká netuším. Taky ho mám jako Ty u jednotky.

xenony5.jpg

[upravil dne 13/1/09 Dave_k]

post-0-1410960411971_thumb.jpg

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...