Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FogLight Bulb(s) faulty i po vymene zarovky.


davidf31

Recommended Posts

Ahoj,

jsem vlastnikem starsi 407 SW. Nesvitila mi mlhovka a spravne mi palubni pocitac oznamoval, ze \"FogLight Bulb(s) faulty\". Nechal jsem ji tedy pri instalaci alarmu v jednom neautorizovanem servisu vymenit (pac se mi nechtelo, asi bych to zvladnul i sam, ale...no proste lenost zvitezila ;)), mlhovka sviti, ale hlaska se mi pri startovani zobrazuje stale....musi se udelat jeste neco s palubnim pocitacem? Nebo byla vymena zarovky \"nedokonala\"?

Ne ze by me to nejak extra trapilo, ale jsem proste jen zvedavy novy majitel Pezotu ;-))

Diky moc za jakekoli info.

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne sa teraz stalo, mi hlasil pocitac, front bulb faulty, ci take nieco,a bolo to spravne, nesvietila parkovacka prava, zaujimave bolo, ze napr vecer, uz nepisalo chybu zla ziarovka, isiel som sa kuknut a , ziarovka svietila(este som nemenil za novu) , takto to bolo asi tri krat. Nakoniec mi zahlasilo ze je zla ziarovka, isiel som sa kuknut, a ziarovka svietila, (pozeral som vsetky) cize pisalo chybu a ziarovky svietili vsetky, no zahada, ale pre istotu som tu ziarovku ktora sem tam nesvietila, a ked som kukol na nu, bola ocividne prerusena vo vnutri , ale nechapem, ze svietila minutu dozadu v aute, apo vymontovani mala pretrhnute . Ked som dal novu, uz je pokoj , a nic nehlasi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menili mi zadni mlhovku, je to v servisu, kam jezdim uz leta, asi by si netroufli mi tam dat jiny typ. Jen nemaji zkusenosti s Pezoty, je to spis Skoda servis.

Kontroloval jsem ted znovu cele auto, vsechno sviti jak ma, sterace stiraji ;-) Zkousel jsem i odpojit tu baterku, ale nepomohlo. Zahada, co? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: davidf31

Menili mi zadni mlhovku, je to v servisu, kam jezdim uz leta, asi by si netroufli mi tam dat jiny typ. Jen nemaji zkusenosti s Pezoty, je to spis Skoda servis.

Kontroloval jsem ted znovu cele auto, vsechno sviti jak ma, sterace stiraji ;-) Zkousel jsem i odpojit tu baterku, ale nepomohlo. Zahada, co? ;-)

Houkačka taky houká? :D

To je záhada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Diky. Asi to bude kontaktem, jak rikas. Kdykoli \"vymetu\" nejakou diru na silnici, ta hlaska \"Foglight bulb faulty\" se mi znovu zobrazi i behem jizdy ;-) Udelal bych to sam (to ocisteni), ale mam SW a k te mlhovce vzadu se (zrejme) dostanu jen vypacenim tech plastovych narazek (? -odbornici omluvi, jsem jen uzivatel), co drzi plastovy kryt vevnitr na zadnich dverich. A bojim se, ze je vyrvu=znicim. Necham si to udelat v servisu, az budu prezouvat. Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...