stafflik Odesláno 4. leden 2009 Odesláno 4. leden 2009 Ahojka Pežoťáci, nevite někdo na kolik můžou přijít špičky do vstřikovačů? Mám Peugeot 306 r.v. 1999 1,9 TD .. Všude sem tu našel jen ceny celých vstřiků a ty mě docela děsí.. Citovat
olda Odesláno 4. leden 2009 Odesláno 4. leden 2009 Dělal jsem vstřiky,je to asi dva roky,kupoval jsem trysky+odskoušení vstřiků na stolici,vyšlo mě to do 2000,-Kč v Bosch servisu,trysky byli taky Bosch. Citovat
oddie Odesláno 4. leden 2009 Odesláno 4. leden 2009 Špičky Bosch cca 1000,-Kč/kus, špičky Motorpal necelé 400,-Kč/kus, to byly cenové relace ještě docela nedávno. Citovat
Guest Šindy 307 SW 125 kW Odesláno 4. leden 2009 Odesláno 4. leden 2009 Původně zaslal: olda Dělal jsem vstřiky,je to asi dva roky,kupoval jsem trysky+odskoušení vstřiků na stolici,vyšlo mě to do 2000,-Kč v Bosch servisu,trysky byli taky Bosch. Kde jsi to nechal dělat? Citovat
Lubos77 Odesláno 4. leden 2009 Odesláno 4. leden 2009 A ako je to momentalne s cenami vstrekov na HDi ? (pre informaciu...) Citovat
stafflik Odesláno 4. leden 2009 Autor Odesláno 4. leden 2009 Díky za informace. Doufám že to ty špičky vyřeší. Citovat
Hafity Odesláno 4. leden 2009 Odesláno 4. leden 2009 Původně zaslal: Lubos77 A ako je to momentalne s cenami vstrekov na HDi ? (pre informaciu...) Na HDi nevím, ale známej, co má Sharana by dal za jeden 12000,-. Tak to vyřešilo vrakoviště. Starej Sharan sice neměl Common Rail, ale byl to taky přímej vstřik, tak pro představu.... Citovat
21Grams Odesláno 12. leden 2009 Odesláno 12. leden 2009 Tiez by som uz rad vymenil tie spicky ale na lucas ich neviem zohnat,jak je to z nahradami tiez netusim..mas tam bosh ci lucas? Citovat
stafflik Odesláno 17. leden 2009 Autor Odesláno 17. leden 2009 Není nad to dát auto ke známému.. Cena špičky 1980,- Po tym co sem mu zdělil že origo Peugeot stoji tisicovku tak mě to nechal za 1980,- a neplatil sem prácu. Vynikajici kšeft...... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.