Guest StibTo Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 a to kridlo vzadu co by ukormidlovalo i nakladni Iljušin se Ti libi ? Citovat
Jeny Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 nebýt tam ten nesmysl vepředu a to obří křídlo, tak by to odlítlo jak papír. A jo, líbí se mi to, protože to plní svojí funkci Citovat
pipistrel Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 mne sa to tiez paci lebo kazda cast na tom aute je funkcna. nic navyse Citovat
GRiMx Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 blbost... funkci to má ale není to jediný auto co má 1000koní a ostatní tohle taky nepotřebujou... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 Houby blbost, nevíš co je závod Pikes Peak, tak jsou všechno podobný speciály http://www.youtube.com/watch?v=VafUiWtjH-Q I 405 Ariho Vatanena měla stejný křídla - Křídla zajistí lepší přítlak a tím rychlejší časy, auto rychleji akceleruje a lepe se ovládá ve vyšších rychlostech [upravil dne 1/7/10 Radek Hurvajz] Citovat
GRiMx Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 Původně zaslal: Radek Hurvajz Houby blbost, nevíš co je závod Pikes Peak, tak jsou všechno podobný speciály http://www.youtube.com/watch?v=VafUiWtjH-Q I 405 Ariho Vatanena měla stejný křídla - Křídla zajistí lepší přítlak a tím rychlejší časy, auto rychleji akceleruje a lepe se ovládá ve vyšších rychlostech tím, že to ostatní nepotřebujou jsem nemyslel ostatní speciály..ale ostatní silný vozy (viz. SSC ultimate enbo Vayron) Ale je blbost že bez toho by to auto odletělo jako psal Jeny. Píšu to už po 3.! Neříkám, že to nemá svou funkci! Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 Veyron a jiný podobný mají jinej system přitlaku, jsou stavěný na silnici ne na šotolinu, ale dost už polemizování Citovat
pipistrel Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 nemozes porovnavat cestne a zavodne specialy. ja davam za pravdu jenymu a radkovi. tie auta su neni robene pre krasu ale pre funkcnost. keby neni treba to monster kridlo na 405ke tak by ho tam logicky nedavali. Citovat
Ravel Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 nehádejte se, nebo sem dám fotku mojí 405 Pikes Peak! Citovat
Jeny Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 GRiMx: tak třeba escudo pikes peak vážilo okolo 800 kg. Náhon 4wd a větší procento výkonu bylo přenášeno na zadní nápravu. A teď si představ, co by se stalo, když by tam nebyl ten nesmysl vepředu a začal se vlivem kroutícího momentu (točivého momentu) a prouděním vzduchu zvedat předek... Ravel: My se nehádáme, to je jenom výměna názorů Citovat
MilanF1 Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 Grimx: Viděl jsi závodit tohle auto, do kopce v serpentýnách, tam se ten výkon hodí, navíc nebýt tak velkého aerodynamického přítlaku, tak se neudrží na cestě. Mechanická přilnavost zde musí být hodně malá, když se jezdí po rozpáleném písku. Samozřejmě na silnici takové aerodynamické prvky potřeba nejsou. Neříkám, že to je nejkrásnější, ale pro srandu králíkům to tam není. [upravil dne 2/7/10 MilanF1] Citovat
.mycTD Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 pikes peak ma hlavne cil ve 4.300 m nad morem, proto ty kridla. tam by i veyron lapal po dechu Citovat
Ravel Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 Původně zaslal: pipistrel daj daj daj tak jdu pro foťák Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 GrimX: srovnavat silnicni veyron a special do vrchu nebo special na rally dakar = porovnavas neporovnatelne.... jak by ti jel veyron na pikes peak nebo na dakaru? Asi tak 30 metru a konec Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 Jo Scratch náhodou o křídlech něco ví:papa Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 ted uz bohuzel vi i neco o naporovem sani, alias prestavba sani c. 3 :-) Citovat
Guest StibTo Odesláno 6. červenec 2010 Odesláno 6. červenec 2010 http://auto.bazos.cz/inzerat/6307956/Peugeot-306-18-16v-plna-vybava-tuning.php :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.