soptik155 Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 náhodou mě se tohle líbí jen neni to vubec hrozný a to zpracování nemá chybu Citovat
MIHUL Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 Hosi hosi,tyhle nazory se nekdy nedaji ani cist.ten kdo rekne o tyhle 120 ze to je nevkus a hrozny a hnusny,tak je videt ze v zivote nic neudelal jenom umi u piva povidat coby kdyby,co je na hovno a co je dobry....Ten kdo tohle auto udelal tomu patri podle me docela uznani,tolik prace na tom to si vy kdo si tady o tom povidate neumite ani predstavit...to sami pred tim ta 205 kabrio,to je podle myho nazoru masakr a spousta lidi rekne ze to je humus,tak ukazte co jste kdy udelali vy?hm... Citovat
wooody Odesláno 11. duben 2010 Autor Odesláno 11. duben 2010 promiň, ale tu práci a všechno umim ocenit, jak sem psal zde a i u tý 205 že zpracování je na jedničku, to obdivuju, ale to auto se mi prostě NELÍBÍ.... Citovat
Mishanthrope Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 Nic proti, souhlasím, že si hoch mákl, akorát měl asi svou fantazii uplatnit smysluplněji. Ze 120 prostě pořádné auto udělat nelze Citovat
Bronak Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 Pane řidiči jak ste mohl nechat psa řídit ? :-D :-D :-D Citovat
Andreww Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 A takhle vypadala ta 120ka před třemi lety v Kopru na tuningu... Citovat
Šalda Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 Ta škodovka není můj vkus ale co se týče kvality zpracování tak podle fotek dávám za 1;) Citovat
čakom Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 a takto na začatku. ted by mela byt prodana na slovensko Citovat
309GT Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 embéčko? Jinak to berte tak,že když to auto postavil,tak si z toho docela dost lidí sedlo na prdel,ale je to snad 5-6 let zpátky:papa Není to můj šálek čaje,ale do nevkusu to snad ani nepatří Citovat
Neon Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 Původně zaslal: ThorR Felicie 1.3 urcite neda 1.8 406. Ale 1.6 MPI do 110km/h ujede docela snadno, ve vyssich rychlostech uz ne. A taky dost zalezi jaky je v tom ridic pro rejpaly OK, já bych tomu taky nevěřil, ale Scratch píše zkušenost, kterou jsem na vlastní \"pedál plynu\" u asfaltutrhajicí Feldy zažil - klidně ji někdy někam přistav a uvidíš, jaký máme pomalý a těžký plechovky. Ba dokonce dala i 2.0 16V ve 406tý, ale bůh ví, v jakym jí má Šejk stavu ... Vysvětlení asi jednoduchý 50kw v \"párkilový\" Feldě oproti sice 81kw v \"xtunový\" 406tý a 8v/16v ... bylo to na cca 300metrech, pak by mi samozřejmě 406tka ujele, ale na světlech v městském provozu bohužel 406tka s 1,8mou nemá šanci, ale musej brzo přijít druhý světla Ale o řidiči je to pochopitelně taky;) Citovat
Wolfy21 Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 O__o osobne sa mi tá 205 páči...viac info o nej by nebolo? Citovat
Kloub Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 http://www.facebook.com/#!/profile.php?v=wall&ref=ts&id=1643412676 funguje ten odkaz na FB? Citovat
Strejdakopec Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 podle mě kdo sem hodí takhle pěkně udělanou káru tak to nemá v hlavě v pořádku....ten zadek je úplně bez chybyčky.....ale tuning je udělat něco jinak a jemu se to povedlo i když bych předek řešil trochu jinak ale každý má vždy trochu jiný názor Citovat
309GT Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 Mě se zase víc líbí předek než zadek;) Ale jinak je ta šáde docela v pohodě Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.