davidekcz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 no to mě hodně pobavilo, hodně nateklý autíčko :D Citovat
Mizlerek007 Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 no to nené to je teda obludárna Citovat
davidekcz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 A ten vnitřek taky musí být uchvatnej... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 Héééj to je GOLF 3:o http://www.promotor.ro/masini-noi/tuning-auto/tuning-de...-frustrat-vw-golf-3-cu-look-de-bmw-seria-3-8096368/galerie-foto/poza-5 [upravil dne 30/12/12 20:54 od Radek Hurvajz] Citovat
Tomajda_406 Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 jo je to z trojovýho golfa ale foto vnitřku bohužel nemám Citovat
davidekcz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 :D:D:D:Dhéééééééééééj masakr a ty kola :o:o:o Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 No tak tohle je taky skvostík, že prej Citroen ZX Citovat
elton Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 No ZX jsem kdysi měl a jsem si jistý, že vypadalo daleko lépe:D Citovat
davidekcz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 podle zadních světel mi to připomělo O astru... Každopádně je to hnus na entou, to by se i pes bál pochcat... Citovat
lukaro Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 To neee, to nemůže někdo myslet vážně.... A jak mění kolo když píchne? :D Citovat
Bigbadjohn Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 Ty dekly na kolech jsou na šroubky Citovat
Tomajda_406 Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 aspoň mu policajti nedaj botičku :D Citovat
Miko1 Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 Na velikosti záleží! Jestli ta malá krabice jede něják enormě rychlejc tak se tý velikosti nedivím Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 Na velikosti záleží! No ale na tohle bacha, to je raketa, to ma snad 500 koní a jezdí to jako drak;) Je v tom 7mi litrový motor z corvetty http://www.autoforum.cz/predstaveni/chevrolet-spark-matiz-7-0-v8-skutecna-kapesni-raketa-muze-byt-vase/ Takže žádnej nevkus [upravil dne 30/12/12 21:23 od Radek Hurvajz] Citovat
davidekcz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 no dobrá , ale stejně se mi to disegnově nelíbí Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 No to mě sice asi taky ne, ale za tu V8 bych do toho klidně šel:D:D Citovat
davidekcz Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 No uznávám, že V8 :o:o Ale zase bych byl nesvůj v takový krabičce s takovým výkonem, ale jako hračka asi supr... Citovat
lukaro Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 Je to hnus!!! O motor nejde, jde o to jak to vypadá,... Citovat
poldiss Odesláno 30. prosinec 2012 Odesláno 30. prosinec 2012 neni ten motor větší jak to auto? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.