Guest StibTo Odesláno 8. prosinec 2012 Odesláno 8. prosinec 2012 Snad to tu nebylo... http://auto.bazos.cz/inzerat/19769584/Prodam-Catano-na-opel-Calibra.php http://auto.bazos.cz/inzerat/20272324/Honda-prelude-4G-23i-118-kw-160-PS-plus-plna-nadrz.php A TOHLE JE MAZEC! http://auto.bazos.cz/inzerat/20272192/SKODA-FAVORIT-Laurin--Klement-tuning-12-000-Sleva.php Laurin a Klement - tuner je dement ! Citovat
lukaro Odesláno 8. prosinec 2012 Odesláno 8. prosinec 2012 Až teď jsem měl odvahu si to video popsat tma, tma, rachot a na konci videa záběr na nohu Citovat
Jitka+Jirka Odesláno 8. prosinec 2012 Odesláno 8. prosinec 2012 to určitě bouchá do levého zadního světla co mu nesvítí :D:D Citovat
Guest Chozeluizskuner Odesláno 9. prosinec 2012 Odesláno 9. prosinec 2012 Tak tady jedna srdcová záležitost. Přečtěte si co k tomu píše http://auto.bazos.cz/inzerat/20198040/BMW-325i-25-benzin-cupe.php Citovat
dyno Odesláno 9. prosinec 2012 Odesláno 9. prosinec 2012 tunink :D:D G je od K docela daleko na klavesnici tak to preklep nebude :D:D [upravil dne 9/12/12 10:11 od dyno] Citovat
lukaro Odesláno 9. prosinec 2012 Odesláno 9. prosinec 2012 Turbo vysavač! http://auto.bazos.cz/inzerat/20253403/Ford-escort-Turbo.php Citovat
lukaro Odesláno 9. prosinec 2012 Odesláno 9. prosinec 2012 A ještě tento vítěz několika srazů, srazů nevidomých... http://auto.bazos.cz/inzerat/20207490/Alfa-Romeo-33-show-and-shine.php Citovat
matii Odesláno 9. prosinec 2012 Odesláno 9. prosinec 2012 Tak tady jedna srdcová záležitost. Přečtěte si co k tomu píše http://auto.bazos.cz/inzerat/20198040/BMW-325i-25-benzin-cupe.php Na tom autě úplně vidíte jak pláče Citovat
Guest StibTo Odesláno 9. prosinec 2012 Odesláno 9. prosinec 2012 Tu alficku ma udelanou rekl bych pomerne kvalitne, aspon to neni takovej odflaklej humac jako se tady casto vidi. Ale vkusne to neni, to ne. A zajimalo by me, jak se dostava k zadni casti motoru pod celnim sklem ? Po sundani kapoty mozna ... Citovat
Mizlerek007 Odesláno 9. prosinec 2012 Odesláno 9. prosinec 2012 ta alfa je teda extrémně odporná, ale opravdu extrémně :D ten escort by ještě jakš takš šel... Citovat
00stevo00 Odesláno 9. prosinec 2012 Odesláno 9. prosinec 2012 Turbo vysavač! http://auto.bazos.cz/inzerat/20253403/Ford-escort-Turbo.php celkom v poho, tie kolesa by som bral Citovat
vendelinek Odesláno 9. prosinec 2012 Odesláno 9. prosinec 2012 nevim,ale podle mě by to mohlo klidně být v sekci vkus,barvička je super a kola jakbysmet Citovat
lukaro Odesláno 9. prosinec 2012 Odesláno 9. prosinec 2012 Escort má pěkné možná kola, ale jinak to je hnus.. ale sto lidí, sto chutí. Citovat
Andreww Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 Tuhle obludnost jsem našel v jednom cabriu na Otomoto.cz Citovat
Tom_206 Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 No to si děláš p*del :o :D ... chudák cabrio... [upravil dne 10/12/12 21:23 od Tom_206] Citovat
Raweon Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 :o:o no to snad nemyslis vazne ten subac v sedacce, to me uplne odrovnano Citovat
davidekcz Odesláno 10. prosinec 2012 Odesláno 10. prosinec 2012 nevim,ale podle mě by to mohlo klidně být v sekci vkus,barvička je super a kola jakbysmet Hoši neblázněte, to je šílenej hnus :blicismajlik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.