Luger Odesláno 3. květen 2004 Odesláno 3. květen 2004 Při pohledu na sání 205ky si nemůžu odepřít dojem z podobnosti s turbem... víte někdo proč to vypadá jako turbo přestože to není turbo... anebo... ještě větší magořina - šlo by tam narvat? zvládl by to motor (životnost) ?? Co nárůst výkonu? ...ten motor je pořádně sasr*nej, tak mi nenadávejte - už jsem ho umyl Jo a ještě jeden dotaz: máte někdo skušenost jaký tam mám dát tlumiče - je to rallye, takže mezi kola a podběhy nestrčíš ani noviny, čili chod tlumiče = velmi krátký... Za rady dikec... Citovat
Luger Odesláno 3. květen 2004 Autor Odesláno 3. květen 2004 Zkušenost se \"S\" - no, to jsem se zase předvedl Citovat
oddie Odesláno 3. květen 2004 Odesláno 3. květen 2004 Podobnost s turbem? No to máš velmi zvláštní představy o turbu - a nebo velmi bujnou fantazii... Citovat
Petr605 Odesláno 3. květen 2004 Odesláno 3. květen 2004 Ty máš výfukový potrubí zepředu motoru?:D Citovat
Luger Odesláno 3. květen 2004 Autor Odesláno 3. květen 2004 No, uznávám, že turbo to zrovna není, každopádně plno lidí, co se na to jukne to zjistí až po prvních dvou vteřinách... Co kdybys mi spíš poradil Citovat
oddie Odesláno 3. květen 2004 Odesláno 3. květen 2004 A co chceš jako poradit? Jak tam narvat turbo? No, je tam málo místa, tak nejlíp asi kladivem. Jiná možnost je ovšem, přilepit ho žvýkačkou, někam kam se vejde. Třeba do kufru, tam se vejde nejlíp... Turbo samotné váží pár kilo, to snad motor uveze, a životnost se moc nesníží Jinak, jestli chceš skutečně poradit, nejlépe bych ti asi poradil nevymýšlet pí*oviny. Rozdíl mezi atm. a turbo motorem totiž zdaleka není jen v turbu, a vůbec to není jen o tom někam něco \"narvat\"... Citovat
Luger Odesláno 3. květen 2004 Autor Odesláno 3. květen 2004 Psal jsem to sem proto, abych slyšel, že jsem dement... takže pohoda 2 oddie: Poradit chci s rozumnýma věcma - tlumiče.Nicméně dík za radu, myslel jsem si to... ani bych to tam nedával, jen mě napadlo, jestli by to teoretically šlo. 2 P605: Většinou bývá zezadu, to nevíš? Citovat
Petr605 Odesláno 3. květen 2004 Odesláno 3. květen 2004 Napsán autorem Luger 2 P605: Většinou bývá zezadu, to nevíš? No, něco jsem o tom slyšel. Citovat
Luger Odesláno 3. květen 2004 Autor Odesláno 3. květen 2004 Napsán autorem Petr605 Napsán autorem Luger 2 P605: Většinou bývá zezadu, to nevíš? No, něco jsem o tom slyšel. Tak si nech ty impertinence Citovat
rudolf Odesláno 3. květen 2004 Odesláno 3. květen 2004 Teda tady se to rozohnilo . 2 Luger: A proč ho tam chceš dávat, jede ti to 1.9 GTi blbě nebo co? . Citovat
Luger Odesláno 3. květen 2004 Autor Odesláno 3. květen 2004 Napsán autorem rudolf Teda tady se to rozohnilo . 2 Luger: A proč ho tam chceš dávat, jede ti to 1.9 GTi blbě nebo co? . nééééé!!! pomoc!!!HELLLP! :) Nechci ho tam dát, jen mě překvapil tvar toho sání a při pohledu na něj mě to jen napadlo... 102koní mi na 850kg auto zatím stačí Kdo mi poradí s tlumiči? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.