majty Odesláno 19. prosinec 2008 Odesláno 19. prosinec 2008 Ahojte sou nekde vypsane vsechny stupne vybavy popripadne co vsechno se davalo do p406 ? jde mi o novy model.. a nakonec co rikate na http://www.cars.cz/xchanger/autobazar/inzerce/osobni-auto/Peugeot/406-2.2-Hdi-MX-Sedan-Limuzina-122451560501887381.html ? chci po novym roce kupovat tak se poohlizim pak tu mam este dva \"favority\" http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6645832 a http://www.sauto.cz/car_detail.php?filter_car_id=6656242 co na to rikate? diky za rady [upravil dne 21.12.2008 majty] Citovat
ladosak Odesláno 19. prosinec 2008 Odesláno 19. prosinec 2008 Ten stříbrny se mi moc nezdá.Asi byl trošku ťuklý na čumák podívej se na nárazník pod maskou,a na hranu kapoty.vubec nelícuje s blatníkem na pravé str.Jinak docela pěkné kousky. Citovat
majty Odesláno 19. prosinec 2008 Autor Odesláno 19. prosinec 2008 heh jj ted sem si toho taky vsimnul.. no kazdopadne po Vanocich se jedu podivat na tu cernou. Ta se mi libi zatim nejvic.. i kdyz ten bazar nevypada moc seriozne :-\\ nemate s nim nekdo zkusenosti ? Citovat
Pe.Tr Odesláno 20. prosinec 2008 Odesláno 20. prosinec 2008 Vsechny jsou predrazene.ta prostredni se 6airbagy :-D Citovat
Dave405 Odesláno 20. prosinec 2008 Odesláno 20. prosinec 2008 luxusní výbava v autě je hodně návyková záležitost, která docela rychle zevšední a pak je problém při výběru dalšího auta Mám v autě kůži a je v tom dost luxusní sezení. Ještě víc se mi ale asi líbí interiér z té poslední stříbrné, ten je fakt parádní. Problém je, že čím více výbavy, tím více elektroniky a titěrných hejblátek. Mám asi jeden z nejvýbavenějších nových modelů hned po faceliftu a ikdyž se mi zatím nic neporouchalo, dal bych přednost, v případě koupě další 406, manuální klimě, chudé výbavě a hlavně nájezdu do 100tkm a původnímu stavu. Citovat
OK406 Odesláno 20. prosinec 2008 Odesláno 20. prosinec 2008 Stupně výbavy 406 jsou uvedeny v příspěvcích například Elegance . Jinak stačí do Hledání zadat výbava a pak se jen obrnit trpělivostí a prohlížet příspěvky. Jinak vám v klubu:papa Citovat
majty Odesláno 20. prosinec 2008 Autor Odesláno 20. prosinec 2008 Původně zaslal: Pe.Tr Vsechny jsou predrazene.ta prostredni se 6airbagy :-D no predrazene.. jenze vsechno to sou 2.2 hdi coz ja chci .. a ty se moc levneji asi sehnat nedaji... nebo jestli vite o nejaky pekny 2.2 hdi tak sem s ni Citovat
mansonovic Odesláno 20. prosinec 2008 Odesláno 20. prosinec 2008 co takto sa pozriet po dacom v nemecku ? jak som ja urobil Citovat
majty Odesláno 21. prosinec 2008 Autor Odesláno 21. prosinec 2008 no.. nevim neni to moc slozite to sem dovest ? Citovat
Dave405 Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 O tom, co tady nabízí Ajdamek jsi nepřemýšlel? Dle mého názoru je to hodně slušná nabídka a provozní náklady budou podstatně nižší, než v případě 2,2 HDI. Nehledě na to, že nafta je dnes drahší než benál a spotřebu budou mít oba motory podobnou. Citovat
majty Odesláno 21. prosinec 2008 Autor Odesláno 21. prosinec 2008 no jelikoz mam moznost sehnani nafty levneji... tak o benalu neuvazuju Citovat
Dave405 Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Jseš si jistý, že Ti zdroj nevyschne po dobu provozu auta? Jseš si jistý kvalitou nafty ze zdroje? Máš spočítáno, že Ti rozdíl ceny nafty pokryje vyšší provozní i pořizovací náklady auta? Pokud ano, tak jdi do nafty.. Citovat
malypeto Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: Dave405 Ještě víc se mi ale asi líbí interiér z té poslední stříbrné, ten je fakt parádní. Tak taky interier mam ja,mal som moznost vyberu medzi bledym mikroplysom a takymto tmavym a vyhral ten tmavy aj na ukor nizsej vybavy.(Teda CD menicu,tempomatu a samozatmavovaciemu zrkadlu.)Tempomat som za cca 2000SKK dal dorobit a ostatne ozeliem :-D Citovat
Guest servisman Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: majty no jelikoz mam moznost sehnani nafty levneji... tak o benalu neuvazuju takto povídal kolega taky ,ale po 5ti letech zdroj nafty už není a tak další jeho auto bude benzínek. Citovat
majty Odesláno 21. prosinec 2008 Autor Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: honza406 Původně zaslal: majty no jelikoz mam moznost sehnani nafty levneji... tak o benalu neuvazuju takto povídal kolega taky ,ale po 5ti letech zdroj nafty už není a tak další jeho auto bude benzínek. no... jezdi se na to uz pres 10 let.. jako ja bych byl taky radsi za benzin ale za 1) clovek si lehko zvykne nedavat tolik penez za palivo a za 2) moc tech benzinaku 406 neni na vyber. Citovat
Dave405 Odesláno 21. prosinec 2008 Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: majty Původně zaslal: honza406 Původně zaslal: majty no jelikoz mam moznost sehnani nafty levneji... tak o benalu neuvazuju takto povídal kolega taky ,ale po 5ti letech zdroj nafty už není a tak další jeho auto bude benzínek. no... jezdi se na to uz pres 10 let.. jako ja bych byl taky radsi za benzin ale za 1) clovek si lehko zvykne nedavat tolik penez za palivo a za 2) moc tech benzinaku 406 neni na vyber. No právě, moc pěkných jich není a proto jsem Ti poslal odkaz na prodej Ajdamkového vozu Citovat
majty Odesláno 21. prosinec 2008 Autor Odesláno 21. prosinec 2008 Původně zaslal: Dave405 Původně zaslal: majty Původně zaslal: honza406 Původně zaslal: majty no jelikoz mam moznost sehnani nafty levneji... tak o benalu neuvazuju takto povídal kolega taky ,ale po 5ti letech zdroj nafty už není a tak další jeho auto bude benzínek. no... jezdi se na to uz pres 10 let.. jako ja bych byl taky radsi za benzin ale za 1) clovek si lehko zvykne nedavat tolik penez za palivo a za 2) moc tech benzinaku 406 neni na vyber. No právě, moc pěkných jich není a proto jsem Ti poslal odkaz na prodej Ajdamkového vozu jj taky uz sem mu psal Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.