BoneDaddy Odesláno 18. prosinec 2008 Odesláno 18. prosinec 2008 Má tu někdo 406 nový model s motorem 2.0 16V HPi - 103kw; kód motoru EW10D? Citovat
Pe.Tr Odesláno 18. prosinec 2008 Odesláno 18. prosinec 2008 Původně zaslal: BoneDaddy Má tu někdo 406 nový model s motorem 2.0 16V HPi - 103kw; kód motoru EW10D? mam pocit ze tento motor byl jen v nekterych zemich , stejne jako 2.0 8V 104kw pro old modely. Citovat
Driver Odesláno 18. prosinec 2008 Odesláno 18. prosinec 2008 Myslím, že už tady o tom motoru někdo psal, dej to vyhledat. Jinak občas se v bazaru na 406 s tímhle motorem dá narazit. Citovat
BoneDaddy Odesláno 18. prosinec 2008 Autor Odesláno 18. prosinec 2008 Původně zaslal: Driver Myslím, že už tady o tom motoru někdo psal, dej to vyhledat. Jinak občas se v bazaru na 406 s tímhle motorem dá narazit. Já vím že to někdo řešil, ale zajímalo mě jestli ho má někdo tady na fóru. O tom že byl v inzerátech vím, koukal jsem po nich ale stály o 70 tis více než nejdražší nový modely s \"normálním\" benzínovým motorem. Pe.Tr: já jsem viděl inzeráty kde bylo napsáno země původu ČR tak nevím. Do inzerátu ale lidi napíšou cokoliv. Citovat
Ferry Odesláno 18. prosinec 2008 Odesláno 18. prosinec 2008 HPi motoru je spoustu v citroenech C5, u tohodle auta je to tak 50/50 ze trefis na HPi pokud budes shanet 2.0 16V Shanel jsem pro kamose jednu C5 a radsi jsme pak vzali klasickou EW10J4 ( RFN ) Citovat
Milhaus65 Odesláno 18. prosinec 2008 Odesláno 18. prosinec 2008 HPi se v Peugeotu v ČR nikdy neprodával. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.