Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

regulator vysokeho tlaku


petko309

Recommended Posts

Původně zaslal: foxo

no ale to vysokotlake cerpadlo bych veru nenechal repasovat len tak nejakemu garazmajstrovi. To musa byt odbornici-cerpadlari, a samozrejme musa mit odpovidajici techniku a nastroje, ktere take nejsou za kacku. Tak je jasne, ze kvalitni repas nebude stat 5000,-... Takze burisek vlastne potvrdil moje slova....;)

no unas to dělá jeden borec přímo pro Bosch vozý to k němu i s aut.servisu a už jsem se na to ptal čerpadlo 5000,- a vstřikovače do 20 000,-;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zzipCZ

no unas to dělá jeden borec přímo pro Bosch vozý to k němu i s aut.servisu a už jsem se na to ptal čerpadlo 5000,- a vstřikovače do 20 000,-;)

jo neříkám že to nejde levněji,ale záleží na podstatné věci : záleží na poškození,a pochybuju když mu dáš pumpu s rozšlehaným vnitřkem tak za 5 tisíc ti ho ani on neopravý !! Výroba jen laufrole ( kladka ) - 45 euro , excentrwelle - hřídel,aby jste se neptali co to je :D( podle typu ) 35 - 75 euro , písty 3x 25 - 35 euro ,plus šepleť pružiny,sací ventily a těsnění dohromady cca do 25 euro !! To je na jedno čerpadlo,takže to přetěsnění dobře,do toho by se vešel,jinak ani náhodou !! A to co zde uvádím jsou výrobní náklady pro montážní linky,pro servisy a smluvní partnery jsou ceny o dost větší......

[upravil dne 5/9/09 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já vím,taky se nehádám,jen zde píšu co a kolik stojí.... to jen pro představu aby jste si udělali obrázek že výroba čerpadla není jen tak.... a to tu není těleso a příruba !! Ceny jsou jen vnitřku,plus poslední zmíněné a plus práce lidí na linkách.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte že i můj problém může být tím regulátorem?

Startovat mi jde normálně, vypínat taky. Po nastartování turbo jede a po např.10-20km někdy dříve skočí do nouzového režimu (neslyším svištění turba). Někdy je citit že než spadne do nouzového režimu, tak málo táhne mezi cca 1800-2200ot s těžko zrychluje a přes 2200 najednou táhne jak divé.

Co je to nouzový ržim?????

znamená to že táhne cca do 2000ot, a volnoběh při proturovaní max 2900ot. - což jem pochopil že není závada, ale prostě ten stav nouze do které se to dostane pří chybě, a právě ta chyba kvůli které se přepne do nouze je to co hledáme a je záhadou. Pochopil jsem to správně?:myslim

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mmmb

jo na diagnostice jsem byl, a říkali že to něco háže do nouzového stavu, vic neviděli, zkoušeli nějakou podtlak trubičku a nějaké čidlo. a že mají podezření na čerpadlo.

jj to říkali aj mě a nakonec jen vetil ale mě to už i špatně startovalo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tobě našli chybu ve ventilu, čeho? Kdo ti na to přišel, ten co u vás repasuje?

idaální nekoho známého a každý den vyloučit jednu věc a projet.

může se tam něco ještě více pos..t když s tím jezdím? nebo to mám odstavit a nechat na náladě automechaniků

s těma vstrikovačema nestraš, se mi bude blbě spat :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mmmb

tobě našli chybu ve ventilu, čeho? Kdo ti na to přišel, ten co u vás repasuje?

idaální nekoho známého a každý den vyloučit jednu věc a projet.

může se tam něco ještě více pos..t když s tím jezdím? nebo to mám odstavit a nechat na náladě automechaniků

s těma vstrikovačema nestraš, se mi bude blbě spat :grr

no mě právě tvirdili že to bude to čerpadlo a po přečtení příspěvku tady na foru sem si řekl že zkusím vymněnit ten ventil zajel jsem na vrak hodil tam druhej a auto startovalo a jelo jak raketa:mrk ten manik co to u nás repasuje ten to dělá jen díly prostě mu to dovezou on to zrepasuje a hotovo na autě on nic nedělá
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

jj může to být tím ventilem nebo nějakým vstřikem !! kdyby to bylo čerpadlo CR tak se ani nerozjedeš kdyby bylo K.O. !! To čerpadlo je srdcem motoru ,pokud by bylo rozbité tak to ani nenatočíš !!

[upravil dne 17/9/09 Burisek]

no podle srvisáků to natočit jde ala právě jak přidáš a motor potřebuje víc nafty tak to čerpadlo pokud je špatný tak už není schopno dát tolik nafty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek 306

co všechno musim vyndat abych se dostal k tomu DRV ventilu? Chystám se ho zkusit vyčistit, tak abych věděl co mě čeká:)

nemusíš nic já sem akorát povoli držák toho svasku a hadičku od filtru abych se tam lepší dostal:mrk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...