zzipCZ Odesláno 15. únor 2009 Odesláno 15. únor 2009 kdepa máš SPZ?nemáš ji dole kvuli radaru že:bacha Citovat
Bejk13 Odesláno 15. únor 2009 Odesláno 15. únor 2009 Nene,SPZ ještě nemám,protože jsem si jí včera dovezl z bazaru,takže má ještě převozku. Citovat
zzipCZ Odesláno 15. únor 2009 Odesláno 15. únor 2009 áá tak to jo tak to pěkné poježdění bes nehod a s malou spotřebou:papa:papa [upravil dne 15/2/09 zzipCZ] Citovat
navaho Odesláno 15. únor 2009 Odesláno 15. únor 2009 Původně zaslal: Blizzard navaho-> nemáš lehce zvlněnej blatník před kolem ? jo jo bohužel i práh je trošku chycenej po předchozím majiteli Citovat
Burisek Odesláno 17. únor 2009 Odesláno 17. únor 2009 tak dvě zasněžený sestřičky pěkně vedle sebe..... [upravil dne 17/2/09 Burisek] Citovat
majty Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 uz sem se na to nemohl divat a umyl sem to [upravil dne 22.2.2009 majty] Citovat
ozzy56 Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 agresssor ty 15ky z GTi jsou na každém pežotu super :potlesk Citovat
agresssor Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 Původně zaslal: ozzy1956 agresssor ty 15ky z GTi jsou na každém pežotu super :potlesk Diky ale to jsou jen puklice je to na plechach Citovat
BoneDaddy Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 majty: fakt pěkná. Až na tu anténu. agr: to křídlo fakt sedí. Citovat
majty Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 Původně zaslal: BoneDaddy majty: fakt pěkná. Až na tu anténu. agr: to křídlo fakt sedí. ehm no tu sem zapomnel zklopit Citovat
ozzy56 Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: ozzy1956 agresssor ty 15ky z GTi jsou na každém pežotu super :potlesk Diky ale to jsou jen puklice je to na plechach tak to su už řádný slepoň :aut Citovat
mira.buchla Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 Původně zaslal: agresssor tak to tu trosku ozivim Pěkná,moc mi připomíná tu mojí když jsem ji kupoval:super Citovat
ozzy56 Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 Původně zaslal: ladosak Myslels tyto? jojo,měl jsem je na 205 ce. Citovat
Pe.Tr Odesláno 22. únor 2009 Odesláno 22. únor 2009 taky sem přihodím po delší době aktualnější foto svého rodinného přibližovadla Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.