Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Převodovka P309


Recommended Posts

Odesláno

Přeji dobry den všem.

Začala se mi projevovat opakovaně závada která mě zlobila nedávno ale pak to ustalo. No ale už to blbne zase. Při jízdě vypadávají rychlosti .Nejdřív jenom dvojka pak se přidala čtyřka ale včera se vše změnilo a vy padává pouze trojka.Jsem z toho na řepu.Nesetkal jste se s tím někdo ?Řízení pod autem jsem prohlíd ale na první pohled je vše ok.

Dík.

Odesláno

Z tohohle co jsi napsal, se vazne na dalku neda moc zjistit :)

Co mas za motor ? (vykon)

A kdy ti to vypadava ? (pri cem se to projevuje ?)

Odesláno

Mam motor 1,4 asi 70 koní.Vypadává to většinou když uberu plyn.Ta rychlost tam jde blbě už při řazení . Nejde špatně ale jako by se tam tlačila přes pružinu která jí vrací pomalu do neutrálu.

Odesláno

Mrkni se na silentbloky motoru. Muze to delat to, ze jak pridas/uberes plyn, motor se zhoupne a jde s nim i prevodovka, u ktere vypadne pak kvalt.

Zkus se na to mrknout, jde to poznat, kdyz otevres kapotu a nekdo ti prida/ pusti splyn...

Motor by se mel dost kvedlat.

Odesláno

Jo dík mrknu na to.Jenom mi zaráží že se to přesunuje na různý rychlostní stupně.;)

Odesláno

nechytil jsi někde za spodek auta o něco?mám stejnýho pažouta jako ty a kdysi jsem ho mněl v opravě u takovýho blba,který mi při jeho zvedání ohnul trochu táhlo řazení.Jakmile jsem tam mněl trojku,nebo pětku,tak mi vypadávala.Bylo to proto,že pro změnu délky táhla při zařazení řadičkou vpřed tak nedošlo v převodovce k řádné aretaci rychlosti.Jenom mi je divný,že se to stěhuje.To by klidně mohli být ty silenbloky jak píše vix.

Odesláno

No pokud vím tak jsem tím spodkem nikde nezadrhl.No ale radši to ještě zkouknu a necham vyměnit ty sinebloky a pak se to ukáže.Mohl bych preventivně vyměnit i ty táhla řazení uvidím kolik za ně tady u nás budou chtít.Zatím dík:papa

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...