marco.cz Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 Potřeboval bych jako laik poradit s problémem. Zreznul mi poslední díl výfuku a budu ho muset vyměnit - proto hledám radu JAKÝ typ vzhledem k ceně použít případně jaké máte zkušenosti s koncovým dílem firmy Bosal za 1600,-Kč ? Bohužel byl přímo navařen na výf. potrubí a tak tam chci dát nějakou spojku s objímkou tak jak to v originálu je. Děkuji za každé podnětné info. Citovat
Ferry Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 bosal nic moc, po roce zacina reznout. Walker je lepsi Citovat
Xantik Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 Z vlastní zkušenosti doporučuji výfuk značky Imasaf. Mám ho na svém autě a je to k nerozeznání od originálu. Tloušťka plechu je 2mm a to si u Bosalu můžeš nechat zdát. Jak píšou Bosál nebrat, Walker není špatnej, ale je hlučnější, víc duní jakoby. Já na krátkou jsem koupil ten Imasaf za cca 2100,-Kč. Citovat
marco.cz Odesláno 24. září 2008 Autor Odesláno 24. září 2008 No když koukám na origo díly respektive jejich cenu tak se mi protáčí panenky 00001726QH ..............ZAD TLUMIČ...............4 622,38 CZK s DPH Děkuji pánové jdu luxovat INET kde se to dá sehnat a nějaké reference Citovat
Demo Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 http://katalog.mjauto.cz/detail.phtml?kod=rl3zs5YHj Citovat
Guest servisman Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 http://www.extravyfuk.cz/index/katalog.php Citovat
marco.cz Odesláno 24. září 2008 Autor Odesláno 24. září 2008 Díkec za odkazy - poměrně přehledné a přesně to co scháním ... jen bych potřeboval ještě nějaké \"vlastní\" poznatky do čeho jít a čeho se vyvarovat - ten Bosal jste mi rozmluvili Citovat
OK406 Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 Původně zaslal: marco.cz Díkec za odkazy - poměrně přehledné a přesně to co scháním ... jen bych potřeboval ještě nějaké \"vlastní\" poznatky do čeho jít a čeho se vyvarovat - ten Bosal jste mi rozmluvili Zkus hledání, psalo se o výfucích dost příspěvků. Citovat
Demo Odesláno 24. září 2008 Odesláno 24. září 2008 O Bosalu se pise, ze to behem poslednich dvou let zacal sidit. Na Scorpiu mam vyfuk od SBST (polak) - stred a konec a dva roky drzi bez potozi.... Citovat
Zbyňa1 Odesláno 25. září 2008 Odesláno 25. září 2008 Píšeš, že byl přímo navařen na potrubí, nevadí, objednej si podle síly potrubí koncovku, kterou přivaříš a novou objímku . Potom ten výfuk jen přišroubíš... http://www.extravyfuk.cz/index/montaznidily.php Citovat
comm Odesláno 25. září 2008 Odesláno 25. září 2008 Pani mal som bosal na 405 a asi som mal este staru vyrobu bo úlech tam bol riadny ale clovek nikdy nevie asi som mal stastie. Ja ked som pozeral co stiji na 2,1td koncovka tak sa mi pretocili okale tak som sa nastval rozobral opravil a je ako novy a vydrzi juj Citovat
ladze07 Odesláno 27. září 2008 Odesláno 27. září 2008 JÁ koupil teda starši za 4500 (vejfuk,katalizator,tlumič) a těsnění za 600 a mam klid. Citovat
Tomáš Odesláno 28. září 2008 Odesláno 28. září 2008 Zdravim mam jiz xteho francouze a vyfuky to je neco. Desne hnijou at to byla 405,BX,Xsara,Xantie a nebo moje stavajici 406. Minuly tydem mi rupnul na dvou mistech. Je to vzdy ve spoji jinak je vyfuk netknutej. Nevim jak je to na novejch modelech ale ty starsi to je des. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.