vector Odesláno 15. duben 2004 Odesláno 15. duben 2004 Napsán autorem destiny ...Kontrolni otazka: Jestli pak vite, co se stane, kdyz 300sedmicka ma silny vitr v zadech a jede z kopce? Tak to Vam reknu naprosto presne: Jede 208 Km/h!! Samotnemu se mi to nechtelo verit, ale tachometr to vazne ukazoval. Otacky byly neco nad 4tis. a rychlost 208. Jen jsem cekal, kdy se ten vitr do auta opre z boku. To by byl asi mazec! Byla to asi souhra nekolika nahod. 1. Prudky kopec 2. Silny vitr v zadech 3. Volna dalnice 4. Spravna konstelace hvezd. :D Asi zavolam do vyroby 300sedmicek, at si v parametrech opravi maximalni rychlost ze 178 na 208 :D [Editován dne 21/3/04 destiny] Kontrolní otázka - A jestlipak víš co se stane, když ženeš přechipovaný HDI trvale přez 180 a místama na 200 (moc se mu přez200 nechtělo, nafta od benziny asi neni tak výživná jako shell) a nenecháš toho celejch sto kiláků, jenom když ti tam někdo vletí na chvilku zbrzdíš ?? Tak to ti řeknu naprosto přesně, vezme si deset litrů na sto. S tím větrem u 307 nevim u 306 na rovný silnici kolem dvoustovky peroste jenom jedeš a pohoda když teď byla naložená, tak párktrát trochu fouklo a v klidu. Do zatáček holt na české DálNICi musíš ubrat tak na 150-160 jinak máš výlet po okolí. Citovat
vix Odesláno 15. duben 2004 Odesláno 15. duben 2004 vector: ceska dalnice... jestli myslis D1, tak ta byla projektovana a rozestavena v 30. letech minuleho stoleti na navrhovanou rychlost 120 km/h. A dnesni D1 vede prave po tehdy rozestavene a nedostavene dalnici Pro srovnani takova kvalitni nemecka A3 ma nektere useky omezeny na 120 km/h. Asi proto, ze byla projektovana a stavena v 30. letech minuleho stoleti... tolik k vyletum z trati.... vice na : www.dalnice.com Citovat
Jezkovi.voci Odesláno 15. duben 2004 Odesláno 15. duben 2004 1.4-ku na vás, bejci :D:D BTW: už dlouho jsem nepotkal na dálce nikoho, kdo by mě vyblikával, když ve 130ti přejdíždím 3 kamoše ... víte co dělám, když jedu v koloně v levým pruhu tak 140-150, čekám až předjedem aviatiky a tlačí se na mě pašák tím stylem, že půlku auta vidím v levým špíglu? Hihi uhnu taky víc k levý krajnici. A víte co udělá von? Taky uhne víc do leva hihi ale už tam nemá silnici Ale nikdo ste nezapsla co sem dneska viděla na D1 v koloně u Průhonic (teda před průhonicema): 3 plný pruhy a v odstavným v pravo proletí pepik s černým Touaregem. No nic, řikám si kdo chce kam ... jedem tak 1-2-1-2 (takže asi 30tkou) a najednou ten borec letí v tom tuaregovi zpátky, ale po poli, zanim prachu jak na sahaře :D:D no čučel jsem jako blázen. Vo si tam normálně sjel na to pole a pak to kalik z5 ku prálgu. hihihi Citovat
vector Odesláno 16. duben 2004 Odesláno 16. duben 2004 Napsán autorem vix vector: ceska dalnice... jestli myslis D1, tak ta byla projektovana a rozestavena v 30. letech minuleho stoleti na navrhovanou rychlost 120 km/h. A dnesni D1 vede prave po tehdy rozestavene a nedostavene dalnici Pro srovnani takova kvalitni nemecka A3 ma nektere useky omezeny na 120 km/h. Asi proto, ze byla projektovana a stavena v 30. letech minuleho stoleti... tolik k vyletum z trati.... vice na : www.dalnice.com Na myslim to dvouproudou parodii na dálnici co vede na Jablonec z Praglu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.