Fusion Odesláno 11. srpen 2008 Odesláno 11. srpen 2008 Motor by neměl být od Alfy ale VM, dávalo se to do nejrůznějších aut ale i lodí a dodávky atd. Pokud je to ten motor se soukolím tak to není alfáckej výmysl. Citovat
vix Odesláno 11. srpen 2008 Odesláno 11. srpen 2008 Fusione: Jako vždy, máš pravdu, co se týká ceny ND dílů, ale to co uvádíš je spotřebka. Brzdové destičky vyjdou taky +/- stejně. Pokud se budeme bavit o dílech motoru, věcech jako je řízení, vstřikovače apod, budou ceny někde jinde (včetně druhovýhoroby) Ač máš pravdu, balamutíš. (jestli ti to ostatní zdlábnou, tak já tedy ne ) Jinak, myslím, že Jarohap se již rozhodl co si koupí, a diskuze na téma, jestli Vojejdžr je dobrý nebo ne, je bezpředmětná. Citovat
Fusion Odesláno 11. srpen 2008 Odesláno 11. srpen 2008 Na co vstřikovače? Pokud se bavíme o benzínovým motoru s rozumnýma kilometrama tak nevím co by tam bylo potřeba měnit (samozřejmě nevím jaký ty 3.3i mají krpy, můžu zjistit). A ceny věcí jako čerpadla, startéry alternátory sem taky neuváděl protože to sou desetitisíce u všech aut. Citovat
vix Odesláno 11. srpen 2008 Odesláno 11. srpen 2008 Původně zaslal: Fusion Na co vstřikovače? Pokud se bavíme o benzínovým motoru s rozumnýma kilometrama tak nevím co by tam bylo potřeba měnit (samozřejmě nevím jaký ty 3.3i mají krpy, můžu zjistit). A ceny věcí jako čerpadla, startéry alternátory sem taky neuváděl protože to sou desetitisíce u všech aut. Vojejdžr/806 Přední blatník : 2588/1670 Zrcátko : 3901 / 2797 Přední sklo: 7991/5189 Zadní díl výfuku 7354/3957 Je to z Kelly, 806 v třílitru nemají... ale ty ceny už tak hezké, jako spotřebka na jakékoliv auto, nejsou. Mmch, ty ceny, co uvádíš, tak jsou +/- shodné s 205D. (což je o dost menší auto oproti těmhle mastodontům) Problém v ceně ND není ve spotřebce (rozvody, kotouče, destičky, svíčky apod.), ale v jednotlivých specialitách (plechách, světlech apod.) a možností vrakovišť Citovat
Fusion Odesláno 11. srpen 2008 Odesláno 11. srpen 2008 http://www.allegro.pl/search.php?string=voyager&category=620&category=4094 Citovat
jurash Odesláno 11. srpen 2008 Odesláno 11. srpen 2008 Původně zaslal: jozefsv Původně zaslal: Jarohap Už na začátku jsem psal, že naftu nechci. Radši benzín. Spotřeba není nejmenší, počítám kolem 10l, kombinovaný provoz. mimo kolem 9.0l a město raději ani nechci vědět. neviem ci s takym tazkym autom dokazes medzimesto jazdit za 9l.kombinovana 10 bude skor snom.myslim u 3,0 v6 Takže konkrétní údaje od výrobce: Motor 3.3 V6 - spotřeba - město 13.9 l, kombinace 10.3l, mimo město 7.9l.... nechcem sa hadat,ale mam u coupe podobne hodnoty a je to tiez novsi motor.len coupe ma trosku mensi motor,je lahsie,maly odpor.najprv by som si to skusil nazivo. jezdim ted s Chevy Lumina 3.1V6, ve meste sice jezdi za 13litru, ale mimo mesto se da v pohode dostat pod 8litru, ma totiz overdrive a to je na spotrebe sakra znat. Pri 60mil/h toci na overdrive 1200ot... edit: auto vazi 1900kg.. [upravil dne 11.8.08 jurash] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.