denoo Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 tebe sa zda normalne ze po 50 000km pravidelne odchadza turbo ? niekto tu pisal ze aj druhy krat uz po 98 000km, servo po cca 70 000km 407 a bravo fiat je ako nebe a dudy, to je pravda, ale pre ten fiat aspon bol ten motor s turbom navrhnuty tak aby to vydrzalo cosi. U auta co ma cenu klidne cez milion by sa taketo nieco nemalo stavat,urcite nie tak skoro Citovat
Bont Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 Původně zaslal: AnotherOne Neviem, čo mysleli pod tým bypassom motora. V každom prípade opotrebovanie turba je postupné a pravdepodobne prepúštalo olej ešte než si auto kúpil pred 2000km. Nj problem je, ze ja to potrebuju nejak podporit ze tam ta vada uz byla a v serivsu mi to nikdo nepotvrdi:nevim kazdopadne je mozne oddelat turbo po 2000km? ted nemyslim to jete ale i nove? ja ze turbo pravidelne dochlazuju dokud se neohreje motor tak nejdu nad 2500ot a snazim se jezdit minimalne tech 1800ot a stejne to slo do kytek:grr Citovat
Matuska Odesláno 22. červenec 2008 Odesláno 22. červenec 2008 To denoo: Určitě to není normální, když odejde turbo po tak krátké době. Ale nodvažoval bych se tvrdit, že na Peugeotech turbo nic nevydrží a na jiných autech si nechá všechno líbit. Myslím, že dost podstatný je lidský faktor a to jak u výrobce turbodmychadel, tak i u řidiče. Značka auta není tak moc důležitá. Citovat
HonzaZ Odesláno 28. červenec 2008 Odesláno 28. červenec 2008 Nevím, ale pokud odešlo druhé turbo, tak bych se začal zajímat o mazání turba. Zda dostává dostatek oleje a pod patřičným tlakem. Jinak ty turba si pažout nevyrábí sám, ale jsou od renomovaných výrobců, takže ta nebude vada pažoutů. Citovat
AnotherOne Odesláno 28. červenec 2008 Odesláno 28. červenec 2008 No ja mám Garret, čo si myslím je dobrá značka. Neviem či sa dávajú aj iné. To s tým mazaním turba môže byť pravda, ak už skončilo druhé. Citovat
denoo Odesláno 28. červenec 2008 Odesláno 28. červenec 2008 to je pravda, ale nemoze byt problem aj v tom ked je pre dany motor navrhnute zle turbo? Citovat
AnotherOne Odesláno 28. červenec 2008 Odesláno 28. červenec 2008 Podľa mňa môže - nadmerné zohrievanie, priveľký tlak, privysoké otáčky... Citovat
Matuska Odesláno 29. červenec 2008 Odesláno 29. červenec 2008 Takovou chybu že by udělali? To je jako dát 1.4 do Oktávky! Citovat
AnotherOne Odesláno 29. červenec 2008 Odesláno 29. červenec 2008 So slabou spojkou to tiež pos.ali. Citovat
HonzaZ Odesláno 29. červenec 2008 Odesláno 29. červenec 2008 Jak často odcházejí turba u 2.0HDI to by mohli vědět jedině v servisech a ti to samozřejmě budou tutlat pokud je to špatně navrženo. Na 406 2.0HDI jsem měl najeto 150t a nyní má nový majitel na ní asi 165t a o turbu se neví. Docela mě jímá hrůza, když tady vidím jak často se mění turbo na 407 2.0HDI. Citovat
denoo Odesláno 29. červenec 2008 Odesláno 29. červenec 2008 to mne taky, dufam sa nepostavim do fronty Citovat
Matuska Odesláno 29. červenec 2008 Odesláno 29. červenec 2008 To by měl být námět pro motoristické novináře. Ale oni raději pojedou na Malorcu na prezentaci nějakého nového modelu a vychválí ho do nebe, aby příště dostali pozvánku. Citovat
marek 406 Odesláno 2. srpen 2008 Odesláno 2. srpen 2008 No jsem dost šokován z 407 ček. Chci koupit 407 SW 2.0 HDi najeto do 120 000km ale : Turba odcházejí po cca 60 000km:roll Spojky po cca 50 000 km Podvozkové díly(stabilizátory, čepy) po 30 000 km Fap filtr po 100 000km a dřív už hlásí chybu zanesení. Pokud pominu ostatní věci jako servo, vstřiky, běžná udržba výměny oleje, brzdy drahé pneu 16\" hlavně zimní cena za pneu cca 2000Kč tak zjištuji, že asi budu vydělávat jen na auto:ticho:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha. Takže asi ještě nechám bezudržbovou C5 Jak říká kamarád nejlepší byli motory 2.0 Hdi 80kW nejlepší s vstřikováním Bosch. Tyto motory jsou držáky motor nevyvíjí takový brutální tlak do vstřikování a vstřikovače prý mají větší vůle (menší náchylnost na kvalitu nafty) Já mám na C5 najeto 127 000 km možná i víc je bez ser.knížky a je vše původní a motor šlape jak hodinky:) Citovat
denoo Odesláno 2. srpen 2008 Odesláno 2. srpen 2008 inakk tomu fap filtru, menit ho po 100 000km, mi v peugeote povedali ze vobec nemusim, to az vtedy ked ti da hlasku ze je zaneseny, inak neni dovod. Citovat
denoo Odesláno 2. srpen 2008 Odesláno 2. srpen 2008 inak k tym spojkam kde si vycital ze odchadzaju po 50 000km? takisto podvozkove diely po 30 000km? podla toho co si napisal toto auto znie ako uplny prepadak, ale snad to az tak zle neni hold treba mat aj stastie na dobry kus Citovat
Přema Odesláno 2. srpen 2008 Odesláno 2. srpen 2008 Původně zaslal: marek 406 No jsem dost šokován z 407 ček. Chci koupit 407 SW 2.0 HDi najeto do 120 000km ale : Turba odcházejí po cca 60 000km:roll Spojky po cca 50 000 km Podvozkové díly(stabilizátory, čepy) po 30 000 km Fap filtr po 100 000km a dřív už hlásí chybu zanesení. Pokud pominu ostatní věci jako servo, vstřiky, běžná udržba výměny oleje, brzdy drahé pneu 16\" hlavně zimní cena za pneu cca 2000Kč tak zjištuji, že asi budu vydělávat jen na auto:ticho:bacha:bacha:bacha:bacha:bacha. Takže asi ještě nechám bezudržbovou C5 Jak říká kamarád nejlepší byli motory 2.0 Hdi 80kW nejlepší s vstřikováním Bosch. Tyto motory jsou držáky motor nevyvíjí takový brutální tlak do vstřikování a vstřikovače prý mají větší vůle (menší náchylnost na kvalitu nafty) Já mám na C5 najeto 127 000 km možná i víc je bez ser.knížky a je vše původní a motor šlape jak hodinky:) Mám 109000 km a zatím nic z toho co jsi tu psal se mi nestalo takže nevím kde jsi na to přišel,:myslim:myslim já na 407 nedám dopustit.......nikdy nenajdeš bezporuchové auto...... Citovat
marek 406 Odesláno 3. srpen 2008 Odesláno 3. srpen 2008 Mě to nedalo a stejně ji scháním, je to prostě nádhera to auto. To co jsem jmenoval jak to odchází to jsem vyčetl zde z fóra:nevim Citovat
Přema Odesláno 3. srpen 2008 Odesláno 3. srpen 2008 Původně zaslal: marek 406 Mě to nedalo a stejně ji scháním, je to prostě nádhera to auto. To co jsem jmenoval jak to odchází to jsem vyčetl zde z fóra:nevim Taky mě nezajímalo co má za mouchy....já ji prostě chtěl a hotovo a vůbec toho nelituji...to ani náhodou......:super Citovat
marek 406 Odesláno 3. srpen 2008 Odesláno 3. srpen 2008 Kolik jsi dal za tu tvoji krásku, je fakt nádherná . Zatím mě vychází na 280 000 Kč r.v. 2006 najeto 136 klacků i s přihlášením:roll tak nevím..... je to na mě pořád dost, je to v Belgií na hranicích moc se mě tam nechce takovou dálku, sice už jsem byl v Utrechtu v Hollandsku:nevim Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.