aaischa Odesláno 10. červenec 2008 Odesláno 10. červenec 2008 Ahoj valáškovi je 4 a půl, má se čile k světu , celkem byl vyjukanej když zistil že na světě neni jediným koněm páč doteď žil s ovcema u jedný hodný paní ale síly má teda pořádně Citovat
aaischa Odesláno 10. červenec 2008 Autor Odesláno 10. červenec 2008 Původně zaslal: Peta Tak se zadařilo... Gratuluji !!! děkuji zadařilo zadařilo Citovat
Guest servisman Odesláno 10. červenec 2008 Odesláno 10. červenec 2008 pěkná takový zvláštní barva:potlesk Citovat
aaischa Odesláno 10. červenec 2008 Autor Odesláno 10. červenec 2008 Původně zaslal: honza406 pěkná takový zvláštní barva:potlesk Haflouši sou takovýhlec, někerý takovýhle chladnokrevnější, mohutnější někerý takový lehčí typy, ale tohlec je jeich charakteristická barva a krásná světlá hříva mno sám se nemůžu vynadívat Citovat
Gargamell Odesláno 11. červenec 2008 Odesláno 11. červenec 2008 Koukám, že toho máte vícero, k čemu to slouží? Hádam, že jen tak pro radost to asi nebude. Jinak koník nádhernej Citovat
aaischa Odesláno 11. červenec 2008 Autor Odesláno 11. červenec 2008 Původně zaslal: Gargamell Koukám, že toho máte vícero, k čemu to slouží? Hádam, že jen tak pro radost to asi nebude. Jinak koník nádhernej moje je jenom jedno zvířectvo :D ostatní sou holek, a eště stájnice tam má svou zvěř sou pro radost, volnej čas, procházkování, vyjížďky, hlavně jedna slečna teď trenuje dosti na závody, ale jinak spíš volnej čas.. :D Citovat
Driver Odesláno 11. červenec 2008 Odesláno 11. červenec 2008 Ten je nádhernej. A jakou to má spotřebu? A už jsi testoval maximálku? Citovat
aaischa Odesláno 11. červenec 2008 Autor Odesláno 11. červenec 2008 Původně zaslal: Driver Ten je nádhernej. A jakou to má spotřebu? A už jsi testoval maximálku? jakožto haflouš, moc nežere seno, neco trošku vytamínů a sladu, hlavně zezačátku spíš aby se neřeklo páč potřebuje něco schodit u pani moc nemakal, je mladej a dosti živej, tak ted prochazkovaní a vyblbnutí, takže celkově tak 3000Kč měsíčně se všim všudy... pořizovací cena je ve výsledku spíš míň důležitá než pak co platí člověk měsíčně... řekněmež blíží se to ceně starýmu modelu 306ky... někdo skočí na pivko, kouří a podobně, každej utratí nějakou část vejplaty za to \"sví\" .... Citovat
Blizzard Odesláno 11. červenec 2008 Odesláno 11. červenec 2008 hezkej no . a měl by se voholit Citovat
aaischa Odesláno 11. červenec 2008 Autor Odesláno 11. červenec 2008 Původně zaslal: Blizzard hezkej no . a měl by se voholit to by ti zrovna dvakrat nepodekoval, haflousum se hriva nestriha na maximalku je casu dost, neni to zadnej plnasek takze zadna zavratna rychlost se neda ocekavat... Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. červenec 2008 Odesláno 11. červenec 2008 a nepřijedete spolu na sraz? testovací jízdy, a tak? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.