bogdy Odesláno 10. červenec 2008 Odesláno 10. červenec 2008 Zdravím, mám takový menší ale celkem znatelný problém se svým radiem v P307 s CD. Některa CD mi přečte bez problému(originál i vypálené) ale některa CD mi zas vůbec nenačte(origináln i vypálené). Tak jsem se chtěl zeptat jestli nemáte někdo takovou zkušenost nemilou se svým rádiem a jestli to může být vada radia??? díky moc Citovat
jirii Odesláno 13. červenec 2008 Odesláno 13. červenec 2008 tento problem mam i ja nikdo nevite co s tim Citovat
bogdy Odesláno 13. červenec 2008 Autor Odesláno 13. červenec 2008 čočku jsem čistil tím speciálním cedečkem kde je takový kartáček, ale stejně to nepomohlo:-( Citovat
yaris1 Odesláno 13. červenec 2008 Odesláno 13. červenec 2008 Na prd, rozebrat a vyčistit lékařským líhem. Myslím že je to důkladnější, ale samozřejmě to také nemusí pomoct. Citovat
jirii Odesláno 14. červenec 2008 Odesláno 14. červenec 2008 mel jsem to rozebrane a cistil dukladne lekarskym lihem a stale stejny vysledek co dal? Citovat
bogdy Odesláno 14. červenec 2008 Autor Odesláno 14. červenec 2008 rozebrat a vyhodit:-) a dat si tam např. PIONEER AVH-P5900DVD:super Citovat
jirii Odesláno 15. červenec 2008 Odesláno 15. červenec 2008 a co palubni pocitac bude se zobrazovat pocat skladeb na cd pořadí atd.???? Citovat
jirka639 Odesláno 15. červenec 2008 Odesláno 15. červenec 2008 ja mam ve felde radio JVC Kb-302(nejsem si presne jist), to ma konektor pro pripojeni ovladani pod volantem. tzn. ze ktomu lze dokoupit redukce z packy pod volantem k neoriginalnimu radiu. kolik stoji ale nevim. S displejem PP se muzes rozloučit, tam už nic z radia nebude Citovat
sekaj Odesláno 15. červenec 2008 Odesláno 15. červenec 2008 U Sony neni problém s propojení jak dálkáče tak displeje viz. http://www.stualarm.cz/produkt/53dpgs003-adapter-ovl-volantu-displej-peugeot/sony/ .Mrkni se i na toto, http://www.stualarm.cz/produkt/55usbpg010-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-peugeot-citroen/aux-vstup/ vyjde to levněji a neoriginál rádio by ti nerušilo vzhled palubky.Taky Flash-ka se ti vejde kamkoliv. [upravil dne 15.7.2008 sekaj] Citovat
jirka639 Odesláno 16. červenec 2008 Odesláno 16. červenec 2008 no to druhy je spis nahrazka menice Citovat
Trundik Odesláno 16. červenec 2008 Odesláno 16. červenec 2008 Já jsem si koupil origo CD changer a mám po problému. Citovat
OK406 Odesláno 16. červenec 2008 Odesláno 16. červenec 2008 Původně zaslal: Trundik Já jsem si koupil origo CD changer a mám po problému. Kde si prosím sehnal ten cd měnič a za kolik?? Jaké máš rádio - RB3 ?? Citovat
sekaj Odesláno 16. červenec 2008 Odesláno 16. červenec 2008 Původně zaslal: jirka639 no to druhy je spis nahrazka menice Tak jsem to taky myslel.Neoriginál rádio ti naruší vzhled palubovky a přes tento adaptér si budeš pouštět muziku např.MP3 přehrávače či Flash-ky.Nebude to nikde vidět a zloděje to nebude přitahovat.Nepřídeš taky,jak o displej tak DO ovládání. Citovat
OK406 Odesláno 16. červenec 2008 Odesláno 16. červenec 2008 Původně zaslal: sekaj Původně zaslal: jirka639 no to druhy je spis nahrazka menice Tak jsem to taky myslel.Neoriginál rádio ti naruší vzhled palubovky a přes tento adaptér si budeš pouštět muziku např.MP3 přehrávače či Flash-ky.Nebude to nikde vidět a zloděje to nebude přitahovat.Nepřídeš taky,jak o displej tak DO ovládání. Jde to napijit i na rádio RB3 z 307 r.v.2001?? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.