k.malik Odesláno 29. únor 2004 Odesláno 29. únor 2004 Po nastartování z výfuku bílomodrý hustý dým, po ohřáti dýmení přestane. Po výměně žhavících svíček a nových vstřiků se nic nezměnilo. Prosím poraďte. Díky Citovat
k.malik Odesláno 1. březen 2004 Autor Odesláno 1. březen 2004 Olej nežere( na 15000 doleju 1,5l.), ale uz jsem asi na to přišel, netěsnost na hadicích paliva, ráno jsem dopumpoval pumpou ručně a zlepšení o 100%. Provedu výměnu a uvidí se. Čauky Citovat
Petr605 Odesláno 1. březen 2004 Odesláno 1. březen 2004 Me to delalo taky presne takhle a pomohla repase cerpadla. Ale mne to dymilo fakt huste a treba pet minut, nez se motor trochu ohral. Citovat
k.malik Odesláno 11. březen 2004 Autor Odesláno 11. březen 2004 Myslíš repase vstřikovacího čerpadla? Jaká byla cena repase a kde? Me to delalo taky presne takhle a pomohla repase cerpadla. Ale mne to dymilo fakt huste a treba pet minut, nez se motor trochu ohral. Citovat
Petr605 Odesláno 11. březen 2004 Odesláno 11. březen 2004 To k.malik: Sorry za zpozdeni. Ano, repase vstrikovaciho cerpadla. A stalo me to v servisu i s praci 2500, ale v tom jsou i nejaky cerepeticky. Ale repasi samotnou delal nejaky pan Krizek. Tady ve foru je nekde jeho adresa. Je z Prahy. Citovat
k.malik Odesláno 16. březen 2004 Autor Odesláno 16. březen 2004 Děkuji všem za pomoc, jsem ***** byl to naftový filtr(nový najeto 1500km) a to jezdím pouze na naftu od benzinek. Peugeot 605 2.1 SVdt - uz startuje bez čmoudíků Citovat
k.malik Odesláno 29. březen 2004 Autor Odesláno 29. březen 2004 Tak se ochladilo a opět čmoudíky po delšim stání (8hod). Tak už asi jen to vstřikovací čerpadlo? Citovat
Petr605 Odesláno 29. březen 2004 Odesláno 29. březen 2004 Jak dlouho Ti ty cmoudiky jdou? Mne po repasi to cmoudi (ale jenom decentne) asi 15 - 20 sekund a pak uz to skoro neni videt. Ale citit to je... Citovat
k.malik Odesláno 29. březen 2004 Autor Odesláno 29. březen 2004 Po nastartovani a ujeti cca 100m uz nejsou. Citovat
rimmer Odesláno 29. březen 2004 Odesláno 29. březen 2004 To zatim neres..studeny motor proste u starsiho dieslu cmoudi. To se ani nevyplati resit, pokud to neni opravdu akutni a nedelaji se k vuli kysele deste ) Citovat
k.malik Odesláno 29. březen 2004 Autor Odesláno 29. březen 2004 Pekna odpoved ), ted jsem byl zkusebne nastartovat po 5h stani a necmoudi. Po 8h cmoudi, asi nema rad 8h pracovni dobu. Holt budu pazouta startovat po 5hodkach. Citovat
k.malik Odesláno 29. březen 2004 Autor Odesláno 29. březen 2004 Dovedes si ale predstavit ty cmoudy kdyz rano nastartuju a nez oskrabu okna tak ostatni behaji po parkovisti a hledaji sva auta. ehehe hihihihihi Citovat
rimmer Odesláno 29. březen 2004 Odesláno 29. březen 2004 Nevim..ale sousedovic avie cmoudi jak prase Me auto dikybohu nekouri fakt vubec... ale smrdi stejne, takze jde nakonec jen o opticky efekt ) Citovat
k.malik Odesláno 29. březen 2004 Autor Odesláno 29. březen 2004 605 neni ale avie a s tim svezenim mas pravdu je to KOCAR, rano na moravu a odpoledne zpet a nevim o tom ze jsem jel. [Editován dne 29/3/04 k.malik] Citovat
Petr605 Odesláno 29. březen 2004 Odesláno 29. březen 2004 To znam :D:D:D:D Jestli to je fakt hustej bilej, tak by Ti ta repase mela pomoct. Mne to ted dymi, ale jak rikam - jenom asi tech 15s a neni ten hustej kour, co to byl. Citovat
k.malik Odesláno 29. březen 2004 Autor Odesláno 29. březen 2004 Ale beztak je to super svezeni, na pohodli nema konkurenci. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.