MrVain Odesláno 22. červen 2008 Odesláno 22. červen 2008 kamarat ma problem, ked zapne stierace ,potom sa nedaju vypnuť a prestanu až po vypnuti kluča:( 406, 1,9TD 1997 nestretol sa niekto s takou poruchou,nejake navrhy??? Citovat
Rebik Odesláno 22. červen 2008 Odesláno 22. červen 2008 Má senzor deště? Pokud ano, tipoval bych problém tam. Citovat
Edison Odesláno 22. červen 2008 Odesláno 22. červen 2008 Spíše páčka. I kdyby měl dešťák, tak v nulové poloze by měl být dešťák vypnutý. Citovat
Guest servisman Odesláno 22. červen 2008 Odesláno 22. červen 2008 tipuji páčku asi spečený kontakt takže je trvale zapnut.Rpzebrak pročistit a bude vidět co a jak Citovat
Rebik Odesláno 22. červen 2008 Odesláno 22. červen 2008 Původně zaslal: Edison Spíše páčka. I kdyby měl dešťák, tak v nulové poloze by měl být dešťák vypnutý. Umíš číst? Píše, že po zapnutí stěračů nejdou vypnout. Páčka je taky varianta. Citovat
MrVain Odesláno 22. červen 2008 Autor Odesláno 22. červen 2008 nejdu vypnuť ani pri jednej polohe,staci ostreknuť so zotretím a už sa nezastavia auto ma dašťový senzor, su tam nejake relatka,cyklovač, ma motorček dobehovy kontakt, alebo to je komplet elektronika nemate niekto schemu?? Citovat
Edison Odesláno 22. červen 2008 Odesláno 22. červen 2008 Původně zaslal: Rebik Původně zaslal: Edison Spíše páčka. I kdyby měl dešťák, tak v nulové poloze by měl být dešťák vypnutý. Umíš číst? Píše, že po zapnutí stěračů nejdou vypnout. Páčka je taky varianta. Je snad dešťák aktivní i když je páčka v nule? Citovat
MrVain Odesláno 22. červen 2008 Autor Odesláno 22. červen 2008 Původně zaslal: honza406 tipuji páčku asi spečený kontakt takže je trvale zapnut.Rpzebrak pročistit a bude vidět co a jak ten kontakt je v pačke??nejde to potom ešte na relatko?? Citovat
Rebik Odesláno 22. červen 2008 Odesláno 22. červen 2008 Teď nevím jestli si děláš legraci, 406 už rok nemám, ale první pohola páčky je snad dešťák a potom zapnutí cyklovače ne? Takže pokud stěrače zapne, musel kontak na dešťák přejít a co by nemohl zůstat viset sepnutý? No zbytečná debata, stejně dešťák mít nebude a bude to páčkou -) Citovat
MrVain Odesláno 22. červen 2008 Autor Odesláno 22. červen 2008 Původně zaslal: Rebik Teď nevím jestli si děláš legraci, 406 už rok nemám, ale první pohola páčky je snad dešťák a potom zapnutí cyklovače ne? Takže pokud stěrače zapne, musel kontak na dešťák přejít a co by nemohl zůstat viset sepnutý? No zbytečná debata, stejně dešťák mít nebude a bude to páčkou -) staci ked das polohu do dola na jedno zotretie okna a už sa nezastavia Citovat
Edison Odesláno 22. červen 2008 Odesláno 22. červen 2008 Původně zaslal: Rebik Teď nevím jestli si děláš legraci, 406 už rok nemám, ale první pohola páčky je snad dešťák a potom zapnutí cyklovače ne? Takže pokud stěrače zapne, musel kontak na dešťák přejít a co by nemohl zůstat viset sepnutý? No zbytečná debata, stejně dešťák mít nebude a bude to páčkou -) Co je na mém dotazu divnýho? 1. Mít dešťák i cyklovač mi přijde divný. A mít nějaký zařízení bez vypnutýho stavu taky. Na jiných autech je vypnuto - dešťák (s nasatvitedlnou citlivostí kroužkem) nebo cyklovač - pomalu trvale - rychle trvale. Je to u P snad jinak? Citovat
MrVain Odesláno 22. červen 2008 Autor Odesláno 22. červen 2008 Původně zaslal: Edison Původně zaslal: Rebik Teď nevím jestli si děláš legraci, 406 už rok nemám, ale první pohola páčky je snad dešťák a potom zapnutí cyklovače ne? Takže pokud stěrače zapne, musel kontak na dešťák přejít a co by nemohl zůstat viset sepnutý? No zbytečná debata, stejně dešťák mít nebude a bude to páčkou -) Co je na mém dotazu divnýho? 1. Mít dešťák i cyklovač mi přijde divný. A mít nějaký zařízení bez vypnutýho stavu taky. Na jiných autech je vypnuto - dešťák (s nasatvitedlnou citlivostí kroužkem) nebo cyklovač - pomalu trvale - rychle trvale. Je to u P snad jinak? je to presne tak vypnuto - dešťák - pomalu trvale - rychle trvale Citovat
MrVain Odesláno 22. červen 2008 Autor Odesláno 22. červen 2008 chlapi vdaka za rady, idem sa na to pozrieť dam vedieť ako som dopadol:aut Citovat
Ferry Odesláno 22. červen 2008 Odesláno 22. červen 2008 relatka jsou dve, cerna ve fialove patici, jedno voli rychlost stirani, druhe ovladane senzorem deste prepina to prvni. V moturku steracu je koncovy spinac, ktery informuje destovy senzor o poloze steracu. Cyklovani obstarava samotny senzor na prednim skle schema jsem ti poslal na mail. Jinak vsechny funkcni komponenty steracu mam na prodej - motor steracu, relatka, destovy senzor i packu pod volant Citovat
MrVain Odesláno 22. červen 2008 Autor Odesláno 22. červen 2008 opravené ale na 50% pri vypnutom motore išlo všetko ok,po naštartovaní sa už stierače nedali vypnuť, takže som vylučil relatka a páčku a hladal som v elektronike Podla schemy je elektronika v snimači dažda a v ovladani rychlej,pomalej polohe,ostreku okna s troma zotretiami... elektronika snimača dažda je napajana F22 a po odpojeni poistky všetko OK Chyba je v snimači dažda, ktory zahadne posiela impulzy aj pri ostatných polohach a len pri naštartovanom aute:bacha teraz som to nechal bez F22, a stierace funguju okrem polohy AUTO:super Citovat
MrVain Odesláno 22. červen 2008 Autor Odesláno 22. červen 2008 Původně zaslal: Rebik Dostanu odměnu? 100kg v zlate stačí inač vďaka za rady Citovat
Rebik Odesláno 22. červen 2008 Odesláno 22. červen 2008 To byl samozřejmě vtip, zásadní je tvoje diagnostika a Ferryho data. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.