Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

kamarat ma problem, ked zapne stierace ,potom sa nedaju vypnuť a prestanu až po vypnuti kluča:(

406, 1,9TD 1997

nestretol sa niekto s takou poruchou,nejake navrhy???

Guest servisman
Odesláno

tipuji páčku asi spečený kontakt takže je trvale zapnut.Rpzebrak pročistit a bude vidět co a jak

Odesláno
Původně zaslal: Edison

Spíše páčka. I kdyby měl dešťák, tak v nulové poloze by měl být dešťák vypnutý.

Umíš číst? Píše, že po zapnutí stěračů nejdou vypnout.

Páčka je taky varianta.

Odesláno

nejdu vypnuť ani pri jednej polohe,staci ostreknuť so zotretím a už sa nezastavia

auto ma dašťový senzor, su tam nejake relatka,cyklovač, ma motorček dobehovy kontakt, alebo to je komplet elektronika

nemate niekto schemu??

Odesláno
Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: Edison

Spíše páčka. I kdyby měl dešťák, tak v nulové poloze by měl být dešťák vypnutý.

Umíš číst? Píše, že po zapnutí stěračů nejdou vypnout.

Páčka je taky varianta.

Je snad dešťák aktivní i když je páčka v nule?

Odesláno
Původně zaslal: honza406

tipuji páčku asi spečený kontakt takže je trvale zapnut.Rpzebrak pročistit a bude vidět co a jak

ten kontakt je v pačke??nejde to potom ešte na relatko??

Odesláno

Teď nevím jestli si děláš legraci, 406 už rok nemám, ale první pohola páčky je snad dešťák a potom zapnutí cyklovače ne? Takže pokud stěrače zapne, musel kontak na dešťák přejít a co by nemohl zůstat viset sepnutý? No zbytečná debata, stejně dešťák mít nebude a bude to páčkou -)

Odesláno
Původně zaslal: Rebik

Teď nevím jestli si děláš legraci, 406 už rok nemám, ale první pohola páčky je snad dešťák a potom zapnutí cyklovače ne? Takže pokud stěrače zapne, musel kontak na dešťák přejít a co by nemohl zůstat viset sepnutý? No zbytečná debata, stejně dešťák mít nebude a bude to páčkou -)

staci ked das polohu do dola na jedno zotretie okna a už sa nezastavia

Odesláno
Původně zaslal: Rebik

Teď nevím jestli si děláš legraci, 406 už rok nemám, ale první pohola páčky je snad dešťák a potom zapnutí cyklovače ne? Takže pokud stěrače zapne, musel kontak na dešťák přejít a co by nemohl zůstat viset sepnutý? No zbytečná debata, stejně dešťák mít nebude a bude to páčkou -)

Co je na mém dotazu divnýho? 1. Mít dešťák i cyklovač mi přijde divný. A mít nějaký zařízení bez vypnutýho stavu taky. Na jiných autech je vypnuto - dešťák (s nasatvitedlnou citlivostí kroužkem) nebo cyklovač - pomalu trvale - rychle trvale. Je to u P snad jinak?

Odesláno
Původně zaslal: Edison

Původně zaslal: Rebik

Teď nevím jestli si děláš legraci, 406 už rok nemám, ale první pohola páčky je snad dešťák a potom zapnutí cyklovače ne? Takže pokud stěrače zapne, musel kontak na dešťák přejít a co by nemohl zůstat viset sepnutý? No zbytečná debata, stejně dešťák mít nebude a bude to páčkou -)

Co je na mém dotazu divnýho? 1. Mít dešťák i cyklovač mi přijde divný. A mít nějaký zařízení bez vypnutýho stavu taky. Na jiných autech je vypnuto - dešťák (s nasatvitedlnou citlivostí kroužkem) nebo cyklovač - pomalu trvale - rychle trvale. Je to u P snad jinak?

je to presne tak

vypnuto - dešťák - pomalu trvale - rychle trvale

Odesláno

relatka jsou dve, cerna ve fialove patici, jedno voli rychlost stirani, druhe ovladane senzorem deste prepina to prvni. V moturku steracu je koncovy spinac, ktery informuje destovy senzor o poloze steracu. Cyklovani obstarava samotny senzor na prednim skle

schema jsem ti poslal na mail.

Jinak vsechny funkcni komponenty steracu mam na prodej - motor steracu, relatka, destovy senzor i packu pod volant ;)

Odesláno

opravené:D ale na 50%

pri vypnutom motore išlo všetko ok,po naštartovaní sa už stierače nedali vypnuť, takže som vylučil relatka a páčku a hladal som v elektronike

Podla schemy je elektronika v snimači dažda a v ovladani rychlej,pomalej polohe,ostreku okna s troma zotretiami...

elektronika snimača dažda je napajana F22 a po odpojeni poistky všetko OK

Chyba je v snimači dažda, ktory zahadne posiela impulzy aj pri ostatných polohach a len pri naštartovanom aute:bacha

teraz som to nechal bez F22, a stierace funguju okrem polohy AUTO:super

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...