Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo


denoo

Recommended Posts

klesol ti pod risku?? Ja davam Castrol TQDIII , ale myslim ze bezdovodne by olej v serve klesat nemal, aspon co som mal asi 5 aut, nikdy som este olej do serva nedolieval , teda az na toto, ked sa cez vrchnacik peni von. Inak v utorok sa to ide spravit do peugeotu :cool: snad uz bude pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi trochu rosí přes víčko,ale až ted v zimě....po 3/4 roce...jinak celou dobu byl klid....mám tam pod min. Snad když doliju tak bude pokoj........jinak Denoo co ti na tom servu budou spravovat,mě to servo jede pěkně pokud tam mám dost oleje:D:D a to pěnění dělá až ted v zimě, v létě byl klid.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no poviem ti pravdu, aj mne to zacalo az teraz v zime penit riadne, cez leto len troska, spenilo sa do pol nadrzky, ale viac nie, teraz sa peni tak ze ide az cez vicko, ako to popisujes , ze sa ti rosi vicko, tak to je to presne co mne, mne sa tiez rosilo, ale teraz ked som to sledoval lepsie, tak po vypnuti motora hned otvor kapotu, apozeraj ako ti pojde pomaly tade olej, cca 3-4 min, nieco vytecie, pokial ti vytecie az na tolko, ze olej uz bude pod risku, tak uz ti tiect nebude , lebo sa speni akurat tak po vrchnak, a viac nie, teda vtedy mas uz pokoj, a uz sa nebude ani rosit, ale servo pojde potom horsie pokial nechas menej pleja, ja ked som nechal menej, netieklo, ale servo islo horsie a aj zvuky to davalo, pokial som dolial olej na risku, tak servo islo ako po masle , ziaden problem, ale samozrejme len docasne pokial zas nevytieklo cez vicko az na uroven pod risku.

Vsetko zacalo teraz v zime, tiez som si to vsimol, v lete sa penilo, ale len troska, teraz brutus moc, a pokial mas zarosene vicko od servo cerpadla nadrzky, tak to nevesti nic dobre, asi to co ja. V lete to snad uz nebude tolko penit, ale co ked aj tak to cerpladlo je pravdepodobne zle. Ja uz som nasiel pod autom pod nadrzkou od serva aj flak olejovy , to uz ked mi vytekal cez vicko a kvapkal na zem

Idu mi menit cerpadlo , ale vraj predtym este pojde na test riadenia , aby si boli isti. Sak v utorok budem mudrejsi ako to dopadlo. By som tu firmu co vyrabala tie serva poslal pred sud nech to vymenia za nove na svoje naklady :xvul

[upravil dne 10.1.2009 denoo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi tak aj ja sa pripajam teda s mojou 407mou. Kupil som ju asi pred troma mesiacmi je to dovoz Spanielsko. Zatial som so servom problem nemal no uz to zacina. Teraz je vonku samozrejme chladno a postrehol som, ze po troske sa mi na vrchnaciku zacina hromadit olej a uz brni trocha aj riadenie. Je to fakt na figu :bacha. Normalne chlapi kto mate problemy dohodnime sa spravme manifestaciu s tabulami chceme vymenit serva, inac si nas neprajte!!! pred nejakym s Peugeot servisov. :roker. Nech sa kurnik uvedomia, ze im pojde o meno znacky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zkusím dolít ...snad to potom pujde v poho...když mi sem tam ted v zimě něco málo vyteče tak mě to nevadí hlavně když to třeba přestane v létě tak se na to vyprdnu....určitě nechci dávat třeba 50t za výměnu čerpadla jen proto že mi ted v zimě sem tam trošku vyteklo.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dolejes, ale asi sa to bude uz len zhorsovat, aspon tak sa to deje u mna. Ja som tiez myslel ze pockam kym sa otepli, a uz to bude lepsie, ale zase nechcem aby mi to kdesi neodislo uplne, ked budem niekde mimo, jj, je to blbe, tolke peniaze za servo , zvolavacky byvaju na take veci ako nejaky senzor, co ma hodnotu par tisic, ale ked ide o 50 000 a viac, tak sa ku zvolavackam akosi nechce.Niekomu zalezi na dobrom mene automobilky obzvlast pocas tejto krizi ked sa nove auta akosi nepredavaju , niekomu ide iba o zarobok.

Ja idem do peugeotu , kde su ovela ochotnejsi ludia, a chcu aj pomoct nie len zarobit , tymto im chcem podakovat,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako sa prejavuje to brnenie vo volante čo popisujete? Mne sa to teraz stalo pár krát ale len keď som stal na napoly ujazdenom znehu keď som zatočil volantom chvel sa volant mi to pripadalo akoby sa to vŕzganie snehu prenášalo po riadení.

[upravil dne 11.1.2009 AnotherOne]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi nejde mi to do hlavy že to servisy nevedia vyriešiť, veď to nie je možné ......to isté, spenená hydraulika, pri točení doľava tuhne volant, v manžetách či mám, či nemám vytečenú hydro, ako to zistím, vizuálne vyzerajú manžety v pohode, logicky vzato keď čerpadlo nasaje penu z toho vyplýva trhanie volantom na mieste, logicky vzato keď pozriem na to zariadenie, na ktorom je nalievacie hrdlo a pri jeho uložení je mi jasné, prečo pri zatáčaní doľava vynecháva, lebo odstredivou silou to málo čo nám tam ostalo pretečie do prava v smere jazdy a sosne si vzduchu, a nakoniec vôbec neviem čo to zariadenie je, lebo čerpadlo je podľa mňa dole na motore poháňané remeňom, ja mám jazdenú 407 od pondelka, a už zajtra nemôžem ísť do práce....dovolenka...idem zháňať hydrauliku do serva....toľko moja spokojnosť...škaredé slová vynechám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chlapi dnes som do nej dolial cca3 dcl origošky od PG a zatiaľ ani nepení, momentálne mám v nádržke tak cca 3 cm nad max a nevytlačilo mi to preč, neviem auto mám týždeň, údajne má 70 000km, čerpadlo podľa mňa je OK, skôr sa bojím, prečo som musel doliať až 3 dcl, tie niekde museli zmiznúť, dúfam že nie do manžiet...keď do nich nevidím.....len sa spolieham že tou 70000 premávkou sa stalo...menej hydro...Ľ zákruta, trošku sosnuté vzduchu....napenené....vytlačené....a znova dokoliečka...hydro ubúda, až jazdíte na penu....trasenie volantom....a ešte sa chcem spýtať ako zistím aký soft mám v RT 3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...