Jump to content
Sign in to follow this  
Xander Cage

Pomoooooc!!!!!!!!!!!!

Recommended Posts

Mám takový problém, pokud jedu se svou 605 více než 60 km/h, tak pokud se dotknu brzdy, tak se mi roztřepe předek. Už jsem vyměnil kuláče v ramenech i v řízení a pořád to třepe, nevíte někdo co to ještě může být? Kotouče a desky jsou 3 měsíce nové.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to, clovece, nevim. Mne to taky delalo, ale stacilo stahnout pravy predni kotouc a je to vyrazne lepsi. Stejne pujdu ted na jare do novych brzd na predku. Ted me napada - co vyvazeni kol? To by mohlo byt taky ono.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já bych to odhadoval na ty kotouče.Podobnej problém jsem měl když jsem ještě mívával BMW 325ix kombi-taky při rychlosti 80 a výše,když jsem zlehka přibrzdil,tak se auto roztřáslo,div že se nerozpadlo.Vyměnil jsem všechny čepy,silentbloky apod důvěřujíce předchozímu majitel.,že kotouče jsou přesoustružený.Pak jsem milé kotouče vyndal,dal je na soustruh a zjistil,že hází přes 0,15 mm.Po přesoustružení se házivost zmenšila na 0,03 mm a auto se při brzdění ani nehlo.Totéž doporučuji i tobě-vyndat kotouče,dovézt je k někomu kdo má k dispozici soustruh a může ti pomocí setinových hodinek změřit házivost kotoučů.Mělo by to být cca do max 0,05mm.A to ,že tam máš kotouče 3 měsíce staré ,neznamená,že ty kotouče neházely už jako nové a nebo,že se ti v důsledku intenzivního brzdění vyhřátím nezvlnily.Zkus to někde změřit a možná budeš překvapen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak píše Bůček. Na 99% kotouče. Míval jsem Escorta a koutouče jsem měl v takovém stavu, že mi při brzdění málem rozbil volant hubu... Dal jsem nové kotouče a pohodička. :papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×