ozzy56 Odesláno 31. květen 2008 Odesláno 31. květen 2008 Možná je to těžší než se 100kw:super Citovat
PaloLM Odesláno 31. květen 2008 Odesláno 31. květen 2008 tomu sa hovorí jazda kontrolovaným šmykom, pán je asi relly jazdec:D:D Citovat
pastorek Odesláno 31. květen 2008 Odesláno 31. květen 2008 Tak tomu sa hovorí jazdecké umenie. :D ....a niektorým to nejde ani so stovkou koní... Citovat
vix Odesláno 31. květen 2008 Odesláno 31. květen 2008 Mě to zase u autí nastává, když zrovna vůbec, ale vůbec nechci Citovat
Stifler Odesláno 31. květen 2008 Odesláno 31. květen 2008 Původně zaslal: Zila aj jeden koň stači na drift Už to tady na fóru bylo, ale je to dobrý... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.