merkurek Odesláno 14. únor 2004 Odesláno 14. únor 2004 Náš mladej mě minule strhnul zadní okno tak že to nejde stahovat a padá mě pořád dolů.. Tak jsem na to koukal a nevím si rady s opravou nemáte někdo zkušenost ?? Díky!! Citovat
Hics Odesláno 15. únor 2004 Odesláno 15. únor 2004 To je jak z Cimrmanů... Ztáhnul okno tak, že nešlo vytáhnout. Vytákl okno tak, že nešlo ztáhnout...:-))) Patrně se ti ulomil plastvý čep, který unáčí skrz díru ve skle okno. Sundej tapecák a mrkni na to. Je to relatvně dobře přístupný. Citovat
oddie Odesláno 16. únor 2004 Odesláno 16. únor 2004 Tak tak. Pokud ti ulomil ten plastovej čep, bude třeba tam dát celý ten mechanismus stahování jiný. No, a nastoje, zrovna tu jeden (náhodou ) máme... Ba dokonce, kdybys to náhodou chtěl předělat na elektriku, tak i elektrické stahování máme... Citovat
merkurek Odesláno 17. únor 2004 Autor Odesláno 17. únor 2004 Je ulomenej tan plast co je v něm asi to lanko takže jseme to udělali zatim na pevno ... Citovat
Sepp Odesláno 17. únor 2004 Odesláno 17. únor 2004 Neco podobneho jsem kdysy dela na braskove zigulu Aby zustalo okno zatazene narvali jsme tam dreveny hranol Citovat
merkurek Odesláno 23. únor 2004 Autor Odesláno 23. únor 2004 Už jsme to nějak udělali takže díky za ochotu .. Citovat
CyberLucas Odesláno 17. březen 2004 Odesláno 17. březen 2004 to: Oddie - Já mám pro změnu menší problém s el. stahováním na mojí 306 r.v. 1994. pravé přední dveře. sice to funguje, ale mám špatný ten lankový mechanizmus, protože se to při zavírání chvilkama zadrhne a rachotí v tom. Takže jestli někdo máte náhradní tak bych ho i koupil a celý vyměnil. Citovat
oddie Odesláno 17. březen 2004 Odesláno 17. březen 2004 S díly na 306 se obra? spíš na Davida106S16 - tel. 776 306 406 Citovat
sipka Odesláno 18. březen 2004 Odesláno 18. březen 2004 A na kolik Oddie vyjde ta elektrika toho okna ? Citovat
petrolinecek Odesláno 18. březen 2004 Odesláno 18. březen 2004 Reknu vam, jsou to ty vyrobci pekni smejdi. Kdyz jsem si daval dokupy svou dotazenou 406, ktera byla buchla na dvere, tak jsem sehnal dvere i se sklem a motorkem stahovani(novej model)To byl prave ten kamen urazu, nesla me do motorku zapojit svorkovnice, ze stareho modelu, protoze je trosku jina.Chtel jsem ji vemanit, ale do te stare skrinky, se ta novejsi nevesla. Prehodil jsem tedy z bouracky kompletne celej mechanismus do novejch dveri, ale zase nepsovaly uchyty v plechu a musel jsem tam nabodovat plech a do neho vyvrtat diry a pridat uchytky.Nechapu, proc takovydle zmeny vyrobci pod tapecirunkem delaj Je to uplnej nesmysl:mad: Dvere jsou uplne stejny i sklo.... Takze pri vymene motorku, pozor, jake budete kupovat, aby vam potom nejaky nezbyl, ja mel nastesti akorat vic prace. Citovat
oddie Odesláno 18. březen 2004 Odesláno 18. březen 2004 sipka: na 405-ku? oba přední mechanismy, kabeláž do dveří a ovládací tlačítka + příslušné tapecíry, resp. plasty, celkem za 2.000,- Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.