Jump to content
Sign in to follow this  
merkurek

Stahování zad.okna!!

Recommended Posts

Náš mladej mě minule strhnul zadní okno tak že to nejde stahovat a padá mě pořád dolů.. Tak jsem na to koukal a nevím si rady s opravou nemáte někdo zkušenost ?? Díky!! :papa

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je jak z Cimrmanů... Ztáhnul okno tak, že nešlo vytáhnout. Vytákl okno tak, že nešlo ztáhnout...:-))) Patrně se ti ulomil plastvý čep, který unáčí skrz díru ve skle okno. Sundej tapecák a mrkni na to. Je to relatvně dobře přístupný.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak tak. Pokud ti ulomil ten plastovej čep, bude třeba tam dát celý ten mechanismus stahování jiný.

No, a nastoje, zrovna tu jeden (náhodou :) ) máme...

Ba dokonce, kdybys to náhodou chtěl předělat na elektriku, tak i elektrické stahování máme...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to: Oddie - Já mám pro změnu menší problém s el. stahováním na mojí 306 r.v. 1994. pravé přední dveře. sice to funguje, ale mám špatný ten lankový mechanizmus, protože se to při zavírání chvilkama zadrhne a rachotí v tom. Takže jestli někdo máte náhradní tak bych ho i koupil a celý vyměnil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reknu vam, jsou to ty vyrobci pekni smejdi. Kdyz jsem si daval dokupy svou dotazenou 406, ktera byla buchla na dvere, tak jsem sehnal dvere i se sklem a motorkem stahovani(novej model)To byl prave ten kamen urazu, nesla me do motorku zapojit svorkovnice, ze stareho modelu, protoze je trosku jina.Chtel jsem ji vemanit, ale do te stare skrinky, se ta novejsi nevesla. Prehodil jsem tedy z bouracky kompletne celej mechanismus do novejch dveri, ale zase nepsovaly uchyty v plechu a musel jsem tam nabodovat plech a do neho vyvrtat diry a pridat uchytky.Nechapu, proc takovydle zmeny vyrobci pod tapecirunkem delaj :mad: Je to uplnej nesmysl:mad: Dvere jsou uplne stejny i sklo.... Takze pri vymene motorku, pozor, jake budete kupovat, aby vam potom nejaky nezbyl, ja mel nastesti akorat vic prace.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×